Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007
Re: Brela - apartament dla pary

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 04.05.2016 22:42

Nie za dużo apart. ze śniadaniem w Breli, nie upierałbym się przy tym bardzo i zjadłbym śniadanie w najbliższej restauracji.
Cenowo się zmieścisz spokojnie w sezonie, tym bardziej w Twoim terminie
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Brela - apartament dla pary

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 05.05.2016 07:42

kilometr do plaży w Breli to musiałbyś najpierw góry przejść żeby na plażę dojść,100 metrów jest dobrą odległością w tej miejscowości a i uwierz mi i tak się zmęczysz zanim na kwaterę wrócisz.
Tadek88
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 04.05.2016
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tadek88 » 05.05.2016 19:51

ul. Biokovska wygląda na dobrą lokalizację, czy ktoś z Was już tam wynajmował apartament ? Co sądzicie o tej lokalizacji ?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 05.05.2016 20:22

Wygląda mi na dobrą lokalizację,na tej uliczce nigdy nie byłem lecz wszędzie blisko.
agatka9082
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 05.04.2015
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) agatka9082 » 05.05.2016 22:10

Hej kochani znalazłam w tym roku trzy miejscówki w Breli pierwsza to na Ivana Gundulića za 40e druga Frankopanska za 30e i druga tez na Frankopanska tylko dalej, bliżej Baski tez za 30e poczatkiem czerwca. Moje pytanie to czy to jest dobra miejscówka dla rodziny 2+2 z 2,5 i 6 latkiem. Chodzi mi o to zeby było nie daleko do centrum i na plaże. Spokojnie spacerek do 15min - 30minut moze być . Miałam dużo fajnych apartamentów ale w Stomaria i Scit ale zrezygnowałam ponieważ nie wiem czy moje dzieci na pieszo by dały rade a auta chcemy używać tylko na dłuższe wycieczki, a może się mylę. Prosze o oświecenie. To juz drugi raz w Chorwacji ale za pierwszym razem byłam w Rogoznicy i miałam wszedzie blisko ;p
Magda76
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 11.01.2015
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda76 » 05.05.2016 22:46

My od 3 lat jeździmy do apartamentu na Frankopanskiej 91 (właśnie bliżej Baski). Pierwszy raz byliśmy z 5-latkiem. Lokalizacja jak dla nas super -zarówno do centrum, jak i do Baski nie jest daleko (10-15 minut spacerkiem). Na plażę z naszego apartamentu jest bardzo blisko. Z ul. Gundulica zarówno na plażę jak i do centrum na pewno jest jeszcze bliżej (ulica Gundulica jest położona niżej niż Frankopanska).
agatka9082
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 05.04.2015
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) agatka9082 » 05.05.2016 23:50

OK dziękuje bardzo własnie wybrałam ta na Ivana bo lepsze warunki, 2 pokoje no i pierwsza linia brzegowa :) będziemy liczyć stopnie :))
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10867
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.05.2016 09:31

Tadek88 napisał(a):ul. Biokovska wygląda na dobrą lokalizację, czy ktoś z Was już tam wynajmował apartament ? Co sądzicie o tej lokalizacji ?

jak napisał Ci Z, wszędzie blisko, bo to centrum, ale jak dla mnie za dużo naroda i daleko do spokojnej plaży, bez chmary ludzi

agatka9082 napisał(a):Hej kochani znalazłam w tym roku trzy miejscówki w Breli pierwsza to na Ivana Gundulića za 40e druga Frankopanska za 30e i druga tez na Frankopanska tylko dalej, bliżej Baski tez za 30e poczatkiem czerwca. Moje pytanie to czy to jest dobra miejscówka dla rodziny 2+2 z 2,5 i 6 latkiem. Chodzi mi o to zeby było nie daleko do centrum i na plaże. Spokojnie spacerek do 15min - 30minut moze być.

na początku czerwca bym tam jak najbardziej jechał, blisko centrum
agatka9082 napisał(a): Miałam dużo fajnych apartamentów ale w Stomaria i Scit ale zrezygnowałam ponieważ nie wiem czy moje dzieci na pieszo by dały rade a auta chcemy używać tylko na dłuższe wycieczki, a może się mylę. Prosze o oświecenie. To juz drugi raz w Chorwacji ale za pierwszym razem byłam w Rogoznicy i miałam wszedzie blisko ;p

jeśli chodzi Ci o dojście pieszo z dziećmi do centrum ze Ścitu, a tym bardziej Stomaricy, to lepiej wybierz te kwatery jak powyżej; nie będziesz musiała dzieci dźwigać
Tadek88
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 04.05.2016
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tadek88 » 06.05.2016 09:44

jak napisał Ci Z, wszędzie blisko, bo to centrum, ale jak dla mnie za dużo naroda i daleko do spokojnej plaży, bez chmary ludzi


Spokojne plaże w Breli to te na północ od ulicy Scit ?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10867
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.05.2016 09:51

Tadek88 napisał(a):
jak napisał Ci Z, wszędzie blisko, bo to centrum, ale jak dla mnie za dużo naroda i daleko do spokojnej plaży, bez chmary ludzi


Spokojne plaże w Breli to te na północ od ulicy Scit ?


zaczynąją się już od Skałki Brelskiej, czyli przy Podracu i dalej jak napisałeś na płn
Tadek88
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 04.05.2016
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tadek88 » 06.05.2016 10:01

A możecie polecić jakieś fajne apartamenty w tamtej lokalizacji ? Co do ceny itp to pisałem we wcześniejszym poście. Może być bez śniadania.
comptom
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.03.2013
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) comptom » 06.05.2016 10:42

monavi napisał(a):Chcemy zarezerwować apartament Nikola u Ivana Raosa.
Jedziemy z dziećmi. Wiemy że Brela = schody, ale czy ktoś był we wspomnianym apartamencie, i mógłby podpowiedzieć, jaką drogą możliwie najłatwiejszą dojść do plaży i co to za dzielnica, na stronie jest podane 3 km do centrum, czy to znaczy że musimy najpierw zejść do plaży na promenadę i 3 kilosy iść żeby dojść do jakiegoś centrum? Proszę o wskazówki, z góry dziękuję :)

Witaj,
byliśmy u Ivana 3 razy, zawsze z dziećmi. Szczerze mówiąc... zależy od rodziców :) Moja rodzina nie miała z tym problemów. Schodów jest dużo, może 200, do tego dochodzi upał. Dużym plusem u Ivana jest "magazynek" przy plaży - miejsce, gdzie można zostawić sprzęt plażowy (zamknięty na klucz). Zawsze można podjechać nad plażę z dziećmi i odprowadzić auto na parking Ivana - czasem tak robiliśmy, gdyż posiadaliśmy wielkiego busa :)

Polecam apartamenty u Ivana, Brelę i plaże w Breli.
Tadek88
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 04.05.2016
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tadek88 » 06.05.2016 20:42

Kiedy przeglądam oferty często natrafiam na opis, że apartament/pokój jest z tzw. dostawką np. A2 + 2, P2 + 2, P2 + 1
Czy to powszechna praktyka ? Czy jest to rozwiązanie przyjęte ze względu na rodziny z dziećmi ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.05.2016 21:11

A2 + 2
Jedna sypialnia z dwoma lub podwójnym łóżkiem, dwa miejsca do spania w pokoju dziennym

A4 + 2
Dwie sypialnie z dwoma lub podwójnym łóżkiem, dwa miejsca do spania w pokoju dziennym

A6 +1 jak niżej :wink:
8.jpg
agatka9082
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 05.04.2015
Re: Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) agatka9082 » 06.05.2016 23:38

Tadek88 napisał(a):Kiedy przeglądam oferty często natrafiam na opis, że apartament/pokój jest z tzw. dostawką np. A2 + 2, P2 + 2, P2 + 1
Czy to powszechna praktyka ? Czy jest to rozwiązanie przyjęte ze względu na rodziny z dziećmi ?


Napisz do mnie na emaila to ci mogę wysłać to co ja znalazłam bo juz nie skorzystam adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl moze akurat będą mieli wolne :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Apartamenty Brela - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone