Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 03.09.2009 09:28

W zeszłym roku mówił że ma być gotowy w maju tego roku. Nie udało się. Całe lato coś tak dłubali, ale raczej się nie spieszyli.
Ciekawe jakie będą ceny? minus- małe balkony, a dla mnie duży, dobrze osłonięty taras to podstawa.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 03.09.2009 21:03

joasiasok napisał(a):W zeszłym roku mówił że ma być gotowy w maju tego roku. Nie udało się. Całe lato coś tak dłubali, ale raczej się nie spieszyli.
Ciekawe jakie będą ceny? minus- małe balkony, a dla mnie duży, dobrze osłonięty taras to podstawa.


Ja mam wrażenie że jakoś zatrzymał budowę
2008 do 2009 właściwie bez postępu w budowie.
Może kaska się skończyła lub blokuje go jakiś urząd - kto wie?
badi82
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 27.07.2009
Witam wszystkich

Nieprzeczytany postnapisał(a) badi82 » 14.09.2009 10:47

Koledzy w tym roku byliśmy na Hvarze i było super, ale wczoraj rozmawiałem z kolegą który właśnie wrócił z Breli i był zachwycony. Powiedzcie mi coś o samej miejscowości. Jak z knajpkami, jaka woda i przede wszystkim czy jest tam sporo ludzi czy raczej spokój? Pozdrawiam serdecznie i służe info na temat Hvaru i miejscowości Zavala. Namiar na kwatery też mam niezły ;)
blubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 439
Dołączył(a): 27.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 14.09.2009 12:02

Dla każdego coś miłego :)
Przede wszystkim nie ma ścisku. Knajpek więcej nieopodal w Baśce więc jeśli będziesz miał ochotę na bardziej rozrywkowy wieczór to można się wybrać. Do Makarskiej czy Omisa rzut kamieniem. Woda przejrzysta lecz dno raczej mocno i szybko opada do morza, zwłaszcza w północnej części. Wyżej, zanim zacznie się promenada jest sporo dzikich plaż. Jest też kilka miejsc w których można poważniej ponurkować - dosyć głęboko. Snurkowanie wokół skalistego wybrzeża to sama radość bo fauna dosyć różnorodna. Jest kilka plaż w centrum gdzie zejście wygląda nieco łagodniej. Brzeg jest tutaj jednak dość stromy więc jeśli nie kwatera przy promenadzie to będzie trzeba wzmocnić łydki ;)
Jak chcesz zobaczyć jak to wygląda to zerknij do mojej fotorelacji zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Zresztą z pewnością znajdziesz na forum sporo innych fotek bo Brela zrobiła się bardzo popularna wśród naszych rodaków - plaże w tym roku były dosłownie zdominowane przez nasz język.

pozdrawiam ;)
badi82
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 27.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) badi82 » 14.09.2009 12:13

Dziękuję pięknie. Powiedz mi jeszcze jak ze sklepami i lokalnymi knajpami. Na przykład w Zavali (tylko tam na razie byliśmy) był jeden sklep i 3 knajpki z czego jedna była okropna, druga potwornie droga bo hotelowa i grillo-pizzeria która była bardzo ok, jednak czynna po 18.30 :) Jak to wygląda w Breli? I jeszcze jedno, masz może jakieś namiary na fajne kwatery blisko plaży? Powiem tak, zależy nam na spokoju, ale nie odludziu :D Poza tym czy potrzebna jest klimatyzacja? W Zavali nie dało się bez niej spać :lol:
blubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 439
Dołączył(a): 27.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 14.09.2009 13:01

W samym centrum przy plaży jest poczta, kafeja internetowa, kantor i Konzum oraz kilka lokali. Oprócz tego wzdłuż promenady znajdziesz kilka knajpek również z grillem i smażalnie. Oczywiście gdzieś wyżej też znajdziesz sklepik ale nie jest tego zbyt wiele. Rejon raczej bardzo spokojny i wieczorami jest tu raczej cicho. Jeśli szukasz rozrywki to gdzieś bliżej centrum, Brela Soline albo nawet Baśka, przy czym tam na plaży też robi się głośniej i ciaśniej.
badi82
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 27.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) badi82 » 14.09.2009 13:17

No to rozwiałeś moje wątpliwości. Właśnie tego szukamy. Czegoś spokojnego, ale żeby było gdzie zjeść, ewentualnie kupić podstawowe produkty na śniadanko. Lodziarnia by się jeszcze przydała bo ostatnio na Hvarze jedliśmy najlepsze lody na świecie!!! Rewelacja. Tak z doświadczenia myślisz, że w drugiej połowie lipca znajdzie się coś blisko plaży jadąc w ciemno? Chodzi o 4 osoby.
blubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 439
Dołączył(a): 27.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 14.09.2009 14:17

Bliżej plaży w szczycie sezonu może być problem.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 28.09.2009 09:43

Dla zainteresowanych - nowość w 2009:
plac zabaw
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
blubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 439
Dołączył(a): 27.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 28.09.2009 13:09

warto dodać, że ten plac zabaw już bliżej centrum (Brela Soline)
badi82
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 27.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) badi82 » 28.09.2009 13:19

Powiedzcie mi czy macie jakieś dobre namiary na apartamenty? Najlepiej bliziutko wody i w jakimś cichym miejscu. Myślę, że pojedziemy do Breli w Lipcu 2010....jeszcze tyle czasu :(
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 28.09.2009 13:44

badi82 napisał(a):Powiedzcie mi czy macie jakieś dobre namiary na apartamenty? Najlepiej bliziutko wody i w jakimś cichym miejscu. Myślę, że pojedziemy do Breli w Lipcu 2010....jeszcze tyle czasu :(

Czasu do wakacji jest sporo, ale jeśli chodzi o miejscówkę odpowiadającej twoim wymaganiom to raczej pośpiech jest wskazany.

Pozdrav
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 28.09.2009 14:17

Czasu do wakacji jest sporo, ale jeśli chodzi o miejscówkę odpowiadającej twoim wymaganiom to raczej pośpiech jest wskazany.

Pozdrav


ja bym nawet miał, ale być może ją będę chciał wykorzystać w lipcu :twisted:
wiwa_t
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiwa_t » 18.10.2009 15:18

gaga87 napisał(a):
wiwa_t napisał(a):
gaga87 napisał(a):
wiwa_t napisał(a):sproboj tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link mam tam apartament od 31.07 do 15.08. maja ponoc jeden wolny jeszcze apartament.
pozdr
a w jakiej cenie te apartamenty? (konkretniej interesuje mnie ten dla 2 osób)


gaga87 1500euro za 15noclegow ( 4 dorosle osoby +2 dzieci) mam apartament 2. musisz spytac wlasciciela o cene najlepiej e-mailem.
dla mnie super miejsce za balkonem mamy plaze :lol: :lol: :lol: :lol:

dzięki za odpowiedź :)


Bylem, wrocilem, bylo super, plaza ponizej apartamentu ok.
Niestety nie wroce do mojego gospodarza, niby wszystko ok ale wlasciciel wscibski, chodzil zagladal.
Nie bylo to wporzadku.
Miejscowosc super, to byl strzal w 10. Polecam Park Biovkowo, rejs statkiem na Zlaty Rat, Trogir, Split, karczme u Ivanovica.
Ogolnie b.dobre wrazenia z Breli.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 19.10.2009 20:52

Też mieliśmy w tym roku "czujnego" gospodarza . Niby wszystko w porządku ale o 23.00 wyczekiwał ostatnich zbłąkanych lokatorów :)
Potem zamykał cały majdan na 4 spusty.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Brela - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone