Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
badi82
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 27.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) badi82 » 10.03.2010 22:36

Kolego chodzi Ci o tą Victorię? zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Jeżeli tak to powiedz mi jak tam wygląda plaża? Na zdjęciach widzę tylko skalistą, a zależy mi chociaż na kamyczkach. Pozdrawiam.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 10.03.2010 23:05

Nie . O zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ale na Jarduli też jest miejsce do plażowania na kamyczkach.
marishka
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 17.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marishka » 18.05.2010 10:03

Torac napisał(a):
Rosa_ad napisał(a):
Torac napisał(a):zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

bezpośrednio nad tą popularną plażą.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


jaki namiar i jaka cena tego apartamentu


Odnalazłem wizytówkę

Jelka i Nikola Śośić
Podraće 10
tel +385(0)21-618650
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



Pytanie do Toraca - chciałam napisać na pw ale albo nie potrafię, albo ta opcja jest nieaktywna, mam nadzieję, ze odczytasz ten post. Nawiązałam kontakt na powyższy adres mailowy i właściciel ma wolny pokój z balkonem i aneksem kuchennym na balkonie w interesującym nas terminie (druga połowa sierpnia). Mamy zamiar pojechać tam w 2 dorosłe osoby i 4 letnią córą. Plany najpierw były aby jechać w ciemno, ale potem stwierdziłam ze szukamy i rezerwujemy. Cena 53 E za noc, nie wiem czy nie przepłacam, zamierzam sie targować, ale sama nie wiem na jaka cene sie zgodzić. Właściciel nie ma zdj tego apartamentu. Zatrzymujemy sie na 10 nocy. Czy polecasz ten adres? Pokoje podobno po remoncie, w łazience wanna, balkon duży z widokiem na morze, dysponuje garażem na samochód w okolicy 1km i zaproponował ze nas będzie podwoził do niego.
Proszę o odpowiedź, może ktoś również tam był i może się wypowiedzieć?
koliber997
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 18.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) koliber997 » 18.05.2010 11:35

marishka Te 53 Euro to za osobę czy za wasza czwórkę bo jeśli za osobę to drogo ja bywam w breli i płace 23 za osobę a do plaży mam rzut beretem i auto pod nosem
marishka
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 17.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marishka » 18.05.2010 11:46

53E za 3 osoby w tym córa 4 lata, pokój z klimą, wynegocjowałam, że klima będzie za free, w ta cenę wliczona również opłata klimatyczna, wiec może to nie jest jakaś wygórowana cena...
bajluśka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 04.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bajluśka » 18.05.2010 11:59

ja znalazłam za 40 euro (3 osoby) juz z opłatą klimatyczną ale bez klimy za to z widoczkiem na morze :D
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 18.05.2010 12:01

to za apartament te 53 E.
Jakoś nie widzę tego aneksu na balkonie . Generalnie co widziałem to gość ma przestronne pokoje z tarasami zacienionymi ( jedne większe inne ciut mniejsze) Chyba mu chodzi o dużą kuchnię z jadalnią(ale wspólną).
Na ceny 2010 to cena taka sobie - pomęczyłbym do 45E- 48E. Ja płaciłem w 2009 przełom lipca / sierpnia 38E- 2 osoby- ale się mocno targowałem(byłem w ciemno). Ale z korespondencji ze "starymi" gospodarzami wiem ze jest drożej.
Za czystość i ogólny porządek ręczę . Mogą cię dobijać jedynie schody, widok będzie rekompensował,ale jak miałem klamoty wtargać na górę to mnie trochę wstrząsnęło.
Jemu jest trochę trudniej jest sprzedawać pokoje bo jak się nie mylę nie ma stronki w necie więc może coś spuści. Na Podraću jest mało miejsca do parkowania więc ten garaż jest złem koniecznym , bardziej dla tych co chcą stacjonarnie posiedzieć w Breli aczkolwiek jak powiedziałem to podjechaliśmy po auto o ustalonym czasie.
Mam pewność że będzie Ci się podobało . Brela ma to coś - szczególnie Podraće. Jak znajdę to wstawie fotki.
marishka
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 17.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marishka » 18.05.2010 12:08

Z korespondencji z właścicielem wywnioskowałam, ze to nie ten przedstawiony na Twoim zdjęciu, ten Twój to faktycznie ze wspólną kuchnia, a nam chodziło o aneks kuchenny i taki nam zaproponował. Co do garażu to jakoś mi to nie przeszkadza, planujemy co prawda wycieczki, ale to ie problem. Widok z balkonu ma być na morze. Chyba będę się jeszcze targowała.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 18.05.2010 12:09

marishka napisał(a):Z korespondencji z właścicielem wywnioskowałam, ze to nie ten przedstawiony na Twoim zdjęciu, ten Twój to faktycznie ze wspólną kuchnia, a nam chodziło o aneks kuchenny i taki nam zaproponował. Co do garażu to jakoś mi to nie przeszkadza, planujemy co prawda wycieczki, ale to ie problem. Widok z balkonu ma być na morze. Chyba będę się jeszcze targowała.


Ale to ten dom?
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 18.05.2010 12:09

jak na Podrace 53E za appt w sierpniu to nie jest duzo, tylko normalnie tylko nie zgadzaj sie na jakis parking 1 km od appt, to jakieś nieporozumieniema . to mała uliczka i kazdy appt na na niej kilka miejsc parkingowych. jak inni jego goscie maja miec to czemu ty nie??? a jak ci sie zachce o 24.00 pojechac do Makarskiej to co?
jesli nie byłeś w Breli to gwarantuję że będzie sz sie cieszył z tej lokalizacji, że dopłaciłeś te kilka euro.
marishka
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 17.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marishka » 18.05.2010 12:19

Torac napisał(a):
marishka napisał(a):Z korespondencji z właścicielem wywnioskowałam, ze to nie ten przedstawiony na Twoim zdjęciu, ten Twój to faktycznie ze wspólną kuchnia, a nam chodziło o aneks kuchenny i taki nam zaproponował. Co do garażu to jakoś mi to nie przeszkadza, planujemy co prawda wycieczki, ale to ie problem. Widok z balkonu ma być na morze. Chyba będę się jeszcze targowała.


Ale to ten dom?



Właśnie to ustalam.
Faktycznie nie ma tam miejsca na samochód? nocne wypady odpadają, ze względu na córę, sama już nie wiem co myśleć o tym garażu, z jednej strony dobrze, z drugiej niby niedogodność. Mi to osobiście nie przeszkadza.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 18.05.2010 12:24

I tu jest pies pogrzebany . Nie wiem czy to o ten dom chodzi . O klimie i aneksach kuchennych na balkonie pierwszy raz słyszę a pooprowadzał mnie gospodarz. Mogą mieć drugi dom niekoniecznie na Podraću.
Gospodarz -Osoba którą gdzieś umieściłem na fotce to mam wrażenie że nie jest właściciel tylko zarządca.

jeśli chodzi o parking to w Viśni jest sytuacja komfortowa , pozwolą nawet zaparkować poszukującemu Cromaniakowi :)
marishka
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 17.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marishka » 18.05.2010 12:39

Już wiem, to jest ten dom, z tego co pisał właściciel to pokoje są po remoncie. No chyba nie wprowadzałby mnie w błąd????
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 18.05.2010 12:44

marishka napisał(a):Już wiem, to jest ten dom, z tego co pisał właściciel to pokoje są po remoncie. No chyba nie wprowadzałby mnie w błąd????


możesz napisać na priva: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Podeślę Ci fotki ,podeślesz do gospodarza i się upewnisz, dostaniesz potwierdzenie czy to ten dom.
JAk zbijesz cenę do 45-50 E będzie dobrze, jeżeli nie to płać i jedź , nie będziesz załowała.
marishka
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 17.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marishka » 18.05.2010 12:50

Bardzo dziękuję Ci za pomoc. A rozmowa była taka, ze chcieliśmy nocleg na 13-14 nocy ale nie miał wolnego apartamentu z WŁASNĄ KUCHNIĄ na tyle nocy tylko na 10 nocy, a potem zaproponował ze nas przeniesie na pozostałe dni do apartamentu ze WSPÓLNĄ KUCHNIĄ. Więc myślę, ze as nie naciąga, w kontaktach jest bardzo miły.
Już proszę o zdjęcia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Brela - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone