Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
r00x
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) r00x » 05.01.2012 14:24

Wielkie dzięki :) Też mam sześciolatkę która w tamtym roku robiła z nami codziennie trasę z tego domu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link w dół na plażę (z uśmiechem na twarzy). Parking mieliśmy około 200 m wyżej także takie górki nas nie odstraszają :)
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za info.
amazing
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 21.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) amazing » 05.01.2012 14:39

No więc klimat jest ci znany. W razie pytań - pisz - chętnie odpowiem.
Aha jeszcze jedno. Po zejściu do plaży - przy skale - syn gospodarzy prowadzi kiosk ze świeżutkimi warzywami, owocami i innymi produktami. Polecam zwłaszcza, że ceny o wiele niższe niż bliżej centrum.

Pozdrawiam
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 05.01.2012 15:01

Witam a z waszego apartamentu daleko do centrum lub plaży punta Rata?Jaka była plaza koło waszego domu??bo ja mam 2 latka i potrzebuje mniej stromych miejsc :P pozdro
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 30.12.2012 23:14

wiwa_t napisał(a):
gaga87 napisał(a):
wiwa_t napisał(a):sproboj tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link mam tam apartament od 31.07 do 15.08. maja ponoc jeden wolny jeszcze apartament.
pozdr
a w jakiej cenie te apartamenty? (konkretniej interesuje mnie ten dla 2 osób)


gaga87 1500euro za 15noclegow ( 4 dorosle osoby +2 dzieci) mam apartament 2. musisz spytac wlasciciela o cene najlepiej e-mailem.
dla mnie super miejsce za balkonem mamy plaze :lol: :lol: :lol: :lol:



...jakie wrazenia ?? jak Brela i jak Pervan ??

pozdr
idziu5
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.03.2013
Brela apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) idziu5 » 16.03.2013 07:26

Witam,
Zapadła decyzja Brela i stad mój post Poszukuję trzech apartamentów- najchętniej w jednym budynku lub jednego dużego dla trzech rodzin (2+2) w terminie 21 lipca do 3 sierpnia.
W miarę blisko morza z klimatyzacją.
Niestety kilka polecanych apartamentów nie ma już wolnych terminów :(

Z góry dziękuje za pomoc :hut:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011
Re: Brela apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 16.03.2013 09:23

Musisz szukać.
Tutaj choćby ktoś coś polecił to przecież za Ciebie maila nie wyśle ani nie zadzwoni.
Nikt Cię nie jest w stanie zapewnić, że w danym miejscu będą wolne 3 apartamenty.

Ja bym zajrzał np. na strony
brela.com
adriatic.hr
apartamentychorwacja.pl

To tak przykładowo...Jest cała masa innych.

Ze zdjęć ocenić lokalizację, prześledzić opisy, sprawdzić otoczenie za pomocą np.streetview.
Poszukać bezpośredniego kontaktu do właścicieli, oczywiście jeżeli chcesz bez pośredników.

Każdy z towarzystwa dostaje z 15 apartamentów do sprawdzenia i heja- maile, telefony.
O ile już nie jest za późno.
W pierwszej czy nawet drugiej linii, trzech apart. w jednym terminie możecie nie znaleźć, ale życzę powodzenia.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Brela apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 16.03.2013 09:37

Nie ma się co łudzić, w tym okresie,przy takiej ilości osób i w Breli to niemożliwe.Tam kwaterę rezerwuje się rok wcześniej.
idziu5
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.03.2013
Re: Brela apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) idziu5 » 17.03.2013 19:57

Szukając w internecie faktycznie niemozliwe ...... udało mi sie narazie znależć na 8 osób ale...
Liczę na cro.pl-maniaków cuda sie zdarzają :D
szukam dalej :oops:
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008
Re: Brela apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 17.03.2013 20:33

Z napisał(a):Nie ma się co łudzić, w tym okresie,przy takiej ilości osób i w Breli to niemożliwe.Tam kwaterę rezerwuje się rok wcześniej.


j.w.
patiiii
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 20.02.2013
Re: Brela apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) patiiii » 17.03.2013 21:02

Ja poszukuje w Breli od 4.08.2013 do 14.08.2013 apartamentu dla 4 + 1 i w racjonalnych pieniądzach tzn poniżej 130 euro nic juz nie ma, wiec wątpliwe byście coś fajnego znaleźli i to dla tylu osób . życzę powodzenia.
idziu5
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.03.2013
Re: Brela apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) idziu5 » 17.03.2013 23:12

patiiii napisał(a):Ja poszukuje w Breli od 4.08.2013 do 14.08.2013 apartamentu dla 4 + 1 i w racjonalnych pieniądzach tzn poniżej 130 euro nic juz nie ma, wiec wątpliwe byście coś fajnego znaleźli i to dla tylu osób . życzę powodzenia.


Podaj maila to wyslę ci namiar na wolne apartamenty od 1 do 15 sierpnia
idziu5
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.03.2013
Re: Brela apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) idziu5 » 17.03.2013 23:15

idziu5 napisał(a):
patiiii napisał(a):Ja poszukuje w Breli od 4.08.2013 do 14.08.2013 apartamentu dla 4 + 1 i w racjonalnych pieniądzach tzn poniżej 130 euro nic juz nie ma, wiec wątpliwe byście coś fajnego znaleźli i to dla tylu osób . życzę powodzenia.


Podaj maila to wyslę ci namiar na wolne apartamenty od 1 do 15 sierpnia


Nie zauwazyłem kopertki juz naprawiłem swoje niedopatrzenie Wysłałem PW
lavinnia
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 22.03.2013
Re: Brela apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) lavinnia » 22.03.2013 19:34

to ja też poproszę namiary na wolne apartamenty w Breli dla dwóch rodzin: 2+2 i 2+3 w I połowie sierpnia
na email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

nie jest lekko, a mówią żeby jechac w ciemno:)
Fabian LDZ
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.03.2013
Re: Brela apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fabian LDZ » 24.03.2013 17:24

ja również poszukuję apartamentu na przełom sierpnia/września.
Jeśli możecie coś polecić proszę info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Domes
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.09.2013
Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Domes » 03.09.2013 20:18

Witam serdecznie,

Wybieramy się pierwszy raz z dziewczyną do Chorwacji, przeczytałem już tony wartościowych postów na tym forum, za co wielkie dzięki. Określiłem również po wielu trudach miejscowość- Brela. Chcieliśmy wypoczywać w trochę bardziej ustronnym miejscu jednak nie za daleko od centrum, co ułatwia robienie zakupów i daje trochę życia wieczorem. Czytając opinie wybór padł na Podrace ewentualnie Scit. Wysłałem 10 może więcej maili, jednak na razie wszystkie, które przyszły zawierały informację o braku miejsca w danym terminie (8-15 września). Chyba sezon jeszcze w sile ;)
Czy macie może jakieś apartamenty w tych dzielnicach do polecenia? Najlepiej gdyby to było Podrace. Apartament dla dwóch osób, funkcjonalna kuchnia, łazienka, WiFi, taras z widokiem na Adriatyk, ale to chyba standardy w tych okolicach. Cena max 45 euro. Gdzie w Breli jeszcze warto szukać apartamentów?

mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam,
Dominik
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Brela - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone