Witamy wszystkich podróżników na platformie cro.pl© Chorwacja online™ – Witamy wszystkich podróżników na słonecznej stronie Chorwacji

Otwarcie Pelješkiego Mostu

26.07.2022
26 lipca 2022 roku, po czerech latach budowy, most umożliwiający przejazd do Dubrownika z pozostałej części Chorwacji bez konieczności przejazdu przez terytorium Bośni i Hercegowiny, został oficjalnie otwarty.
Liczący 2404 metrów długości most będący flagową inwestycją ostatnich lat pozwoli rozwiązać problem konieczności przejazdu przez krótki odcinek wybrzeża należacego do Bośni i Hercegowiny i z pewnością skróci i ułatwi zarówno ruch do Dubrowinika oraz na południowe chorwackie wyspy oraz na sam Peljesač. 

Pierwsze samochody mają przejechać mostem 26 lipca w godzinach wieczornych.


Starsze aktualności:
cron
Otwarcie Pelješkiego Mostu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone