Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Otwarcie Pelješkiego Mostu

26.07.2022
26 lipca 2022 roku, po czerech latach budowy, most umożliwiający przejazd do Dubrownika z pozostałej części Chorwacji bez konieczności przejazdu przez terytorium Bośni i Hercegowiny, został oficjalnie otwarty.
Liczący 2404 metrów długości most będący flagową inwestycją ostatnich lat pozwoli rozwiązać problem konieczności przejazdu przez krótki odcinek wybrzeża należacego do Bośni i Hercegowiny i z pewnością skróci i ułatwi zarówno ruch do Dubrowinika oraz na południowe chorwackie wyspy oraz na sam Peljesač. 

Pierwsze samochody mają przejechać mostem 26 lipca w godzinach wieczornych.


Starsze aktualności:
cron
Otwarcie Pelješkiego Mostu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022