Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

KONZUM - Umag - kiedy otwarcie?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
justin_credible
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) justin_credible » 19.01.2014 22:50

Witam Szanownych,

to mój pierwszy post tutaj i miło mi jest Was powitać. Od razu proszę o pomoc co bardziej doświadczonych kroatystów, bo choć w Chorwacji byłem całe trzy razy (Porec, Lovran, Orebic) to tylko ostatni raz była to podróż samodzielna, bez biura podróży. Byłem na przełomie maja i czerwca zeszłego roku i było tak, że np. w Lovranie KONZUMa dopiero otwierali w dzień naszego przyjazdu, a np. w Moscenickiej Dradze (jakieś 10 km na zachód), dopiero ok. 5 czerwca było otwarcie tamtejszego KONZUMA.

W tym roku wybieram się do Umagu na przedłużony weekend majowy (26.04-4.05) i szukam opcji na zakupy spożywki. Czy orientuje się ktoś z Was czy KONZUM w Umagu działa całorocznie, a jeżeli nie, to kiedy go otwierają? (Jest gdzieś może jakaś informacja w internecie na ten temat? (na oficjalnej stronie KONZUM nie potrafię znaleźć takich informacji, wygląda jakby działał całorocznie, ale takie same informacje są np. o KONZUMach w Lovranie i Moscenickiej Dradze.

Pozdrawiam!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.01.2014 23:17

Szukam opcji na zakupy spożywki :?: :!: :roll:

W jakim to jest języku napisane :?: :wink: Po polsku chyba nie :D

http://www.popustolovac.hr/trgovine/kon ... ijeme/UMAG

Umag to nie jest typowy kurort, to miasteczko portowe,
więc jeden z tych dwóch sklepów musi być otwarty :!:
justin_credible
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) justin_credible » 19.01.2014 23:19

Przepraszam wszelkich językowych purystów, niemniej liczy się zrozumienie, a to chyba osiągnęliśmy? :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.01.2014 23:28

Nie ma za co przepraszać :D

Ja też czasami piszę po polskiemu, nie po polsku 8)

Poszukaj w tych okolicach Lidla i Billi, mają niższe ceny niż Konzum, szczególnie Lidl

W Słowenii są tańsze napoje i owoce, np. austriackie piwo jest czasami za 50 centów, znacznie tańsza jest woda mineralna :!: ,
polecam sklepy SPAR i Mercator

To o rzut beretem od Umag :wink:
Ostatnio edytowano 19.01.2014 23:37 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
justin_credible
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) justin_credible » 19.01.2014 23:35

Dzięki za rady, najbliższy Lidl i Billa są w Poreczu, a że jestem wielkim fanem kukurydzianych bagietek z chorwackiego Lidla więc pewnie tam podjadę, choćby na wycieczkę, by przejść się po starym mieście i zobaczyć czy coś się zmieniło od zeszłego roku. Nie nastawiam się jednak w tym roku na wycieczki, całą Istrię mamy gruntownie przejeżdżoną, podobnie jak Krk i okolice Opatiji, więc raczej będziemy szukać jakiegoś marketu na miejscu, przy czym jestem akurat z tego gatunku, którego ceny aż tak bardzo nie przerażają.

Jakby jednak ktoś znalazł jakiś wykaz sezonowych placówek Konzuma to byłbym wdzięczny.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022