Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5797
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 25.05.2015 23:17

MagdaG napisał(a):
Radoslau napisał(a):na przełomie maja i czerwca to kwatery znajdziecie z palcem w ..., no, to znaczy bez problemu ;)

W to nie wątpie, że znajdziemy, Ale czy w godzinach wieczorowych;-) :?

Wolnych kwater jest zapewne w tym terminie mnóstwo. Tylko ile z nich jest już przygotowanych do sezonu :?: Tu możecie mieć problem.
MagdaG
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 19.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) MagdaG » 25.05.2015 23:29

No to mnie pocieszyles...:-P
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5797
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 26.05.2015 00:02

Polecam Ci znaleźć (również w ciemno) jakiś nocleg tranzytowy w ciekawym miejscu, tak by do punktu docelowego dotrzeć wczesnym popołudniem. Wtedy możesz przebierać w kwaterach. Masz więcej czasu, spokojną głowę, możesz się targować i lepiej widzisz co bierzesz :wink: Stracisz pół dnia plażowania ale zyskać możesz znacznie więcej :D
MagdaG
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 19.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) MagdaG » 26.05.2015 06:29

Ja na makarska mam tysiaczka z malym hakiem wiec noclegu w drodze nie potrzebujemy. Poprostu musimy zmienic godzine wyjazdu. Dziekuje bardzo:-)
Edikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edikol » 26.05.2015 15:37

Ale na przełomie Maja i Czerwca to czy przyjedzie MagdaG przed południem czy pod wieczór to niema znaczenia, te kwatery co są przygotowane to będą a te co nie są to ich nie będzie, takie jest moje zdanie :)
MagdaG
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 19.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) MagdaG » 26.05.2015 21:23

To może ja dodam, że przełom maja i czerwca to u mnie terminowo od 30maja do 7czerwca ;-)
3monkeys
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 28.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) 3monkeys » 31.05.2015 15:49

Witam. Czy sądzą Państwo, że wyjazd na wyspę Krk lub okolice (max do Zadaru) w terminie 05.07-15.07.2015 w ciemno może stanowić problem ze znalezieniem pokoju. Z góry dziękujemy za sugestie
Edikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edikol » 31.05.2015 19:38

Nie powinno być problemu, gdyby to była Riwiera Makarska to może byłoby z tym gorzej.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.05.2015 19:44

Co do Krku miałabym wątpliwości. Reszta bez problemu. Zwłaszcza Riwiera Zadarska.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5797
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 31.05.2015 20:21

Edikol napisał(a):Nie powinno być problemu, gdyby to była Riwiera Makarska to może byłoby z tym gorzej.

A moim zdaniem wręcz przeciwnie. Właśnie Krk, a zwłaszcza okolice Baśki to jedyne miejsce, gdzie możesz mieć problem ze znalezieniem noclegu w tym terminie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.05.2015 21:16

Byłem w Baśce na początku lipca i był straszny tłum ludzi, naprawdę wielki :roll:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 31.05.2015 21:21

Na Krk w sezonie i w ciemno?
Tylko samobójca........ :roll:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 31.05.2015 21:35

anakin napisał(a):Na Krk w sezonie i w ciemno?
Tylko samobójca........ :roll:


Niestety ... widziałem taki w tamtym roku na Kyrku :mrgreen:
... a nagorzej szkoda mi było tych maluchów ...co z nimi byli :roll:
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 01.06.2015 13:58

Witam. W tym roku debiutujemy, wybieramy się 3 rodzinami (11 osób) 19-20 lipca, 10 nocy. Nie istotna miejscowość, chociaż myślimy głównie o Riwierze Makarskiej (mogą być mniejsze mieściny, wioski). Opinie co do wyjazdu w ciemno różne, ale zdaję sobie sprawę z tego, że dla 11 osób w tym terminie szanse znalezienia jednego i dobrego lokum są mizerne. Pytania trzy:
- czy szanse, choć mizerne, jakieś są? stacze będą stali?
- czy lepiej wjechać w pas nadmorski w niedzielę 19/07 rano, czy np. ten dzień spędzić w Plitvicach (z noclegiem), a dojechać do Riwiery w poniedziałek rano?
- mam 2 czy 3 oferty - słabiutkie, dalekie, wysokie (Blato, Igrane) - czy bookować to co jest i nie ryzykować poszukiwania tego, co nie jest możliwe do znalezienia?:)
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5797
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 01.06.2015 15:04

Po 15 lipca to już w zasadzie szczyt sezonu. Nie widzę szans na znalezienie w ciemno lokum dla 11 osób. "Stacze" zawsze stoją ale najczęściej to, co mają do zaoferowania dalekie jest od naszych wymagań. Możecie znaleźć kilka mniejszych apartamentów daleko od plaży... i daleko od siebie. No chyba, że chcecie od siebie odpocząć :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 263
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone