Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten - Hvar (Stari Grad) 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BraveSirRobin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 682
Dołączył(a): 13.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) BraveSirRobin » 23.09.2012 17:40

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dość nietypowa galeria :)
Obrazek
BraveSirRobin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 682
Dołączył(a): 13.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) BraveSirRobin » 23.09.2012 18:04

Podróż powrotną zaczęliśmy od promu do Splitu. Musieliśmy wstać dość wcześnie, w końcu czekała nas długa podróż do domu. Ostatnie ujęcia chorwackich wysp.
Obrazek

Obrazek

Widok Splitu oznaczał koniec tegorocznej przygody z wyspą Hvar
Obrazek

Obrazek

Wakacje na wyspie Hvar okazały się naprawdę udane. Ta wyspa ma tyle do zaoferowania, że po jednym pobycie mam uczucie wielkiego niedosytu. Reszta uczestników wyjazdu potwierdza to w zupełności. Najmniejsza Oliwka również na swój sposób dała do zrozumienia, że dobrze się czuła w Chorwacji :)

Jeżeli chodzi o Stari Grad to również się nie zawiodłem. Czułem się tam dobrze, swobodnie i błogo. Polecam to miasto, jak również całą wyspę Hvar. Pozdrawiam :)
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 23.09.2012 18:57

Miło było popatrzeć Twoimi oczami na Hvar i powspominać...
Dzięki... Pozdrawiamy :papa: :papa:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 23.09.2012 23:16

Pozwólcie, że przedstawię dwa czworonogi, które zostały uwiecznione na zdjęciach: mniejszy to kawaler imieniem Romeo (opiekunami są właściciele restauracji Antika, zatem to tam i w okolicach najczęściej można spotkać tegoż statecznego i leciwego gentlemana); większa psiura to dama - Dikica- urocza, niezależna panna w kwiecie wieku.

W kwestii rzeczonej "nietypowej galerii".. jej właścicielem jest miejscowy artysta plastyk Zoran Tadić.. fotografowanie w galerii jest zabronione, ale zachęcam do obejrzenia jego prac na oficjalnej stronie www tu.
Pozdrawiam
BraveSirRobin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 682
Dołączył(a): 13.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) BraveSirRobin » 24.09.2012 09:23

Dzień dobry Pani Kasiu. Mam nadzieję, że Pan Zoran Tadić nie będzie miał za złe za to zdjęcie. Widocznie dopadł mnie syndrom "japońskiego turysty" i w tym szale fotografowania nie zauważyłem zakazu :(

Za to para Dikica i Romeo najwyraźniej jest oswojona z aparatem, bo nie mieli nic przeciwko kilku zdjęciom :).
Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio edytowano 24.09.2012 18:17 przez BraveSirRobin, łącznie edytowano 1 raz
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 24.09.2012 09:28

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Pozwólcie, że przedstawię dwa czworonogi, które zostały uwiecznione na zdjęciach: mniejszy to kawaler imieniem Romeo (opiekunami są właściciele restauracji Antika, zatem to tam i w okolicach najczęściej można spotkać tegoż statecznego i leciwego gentlemana)....


:o 8O :) :D
Witam Pani Kasiu.

Powtórzę moje pytanie sprzed 2 lat. Czy jest coś czego Pani nie wie o Starim Gradzie? :roll: :?:

Jestem pod wrażeniem. W końcu to nie mała mieścinka ta Wasza "stolica".
Pozdrawiam. :)
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 24.09.2012 10:53

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
W kwestii rzeczonej "nietypowej galerii".. jej właścicielem jest miejscowy artysta plastyk Zoran Tadić.. fotografowanie w galerii jest zabronione, ale zachęcam do obejrzenia jego prac na oficjalnej stronie www tu.
Pozdrawiam


Też byliśmy w tej galerii :) Niesamowite cuda p. Tadić robi :!:
Bardzo nam się tam podobało. Mimo zakazu i ja pstryknąłem fotkę :oops: :oops: .
Ale tylko taki ogólny plan. Taka fotka zachęcająca do wizyty, więc p. Tadić chyba się nie pogniewa. :)

pzdr :wink:
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 09.10.2012 12:56

Fajna relacja, nowe miejsca do odwiedzenia w przyszłym roku! :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Primosten - Hvar (Stari Grad) 2012 - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone