Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten polecam :)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Barista.lukas
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barista.lukas » 19.07.2017 11:25

Crocodyl napisał(a):Nie będę oryginalny ale przypomnę i zwrócę Waszą uwagę na booking. Są tam jeszcze do znalezienia kwatery (niektóre w rozsądnych jak na szczyt sezonu cenach). Jak nie w Primosten to mogę polecić Zaboric.


Przejżałem już booking na lewo i prawo. Apartamenty są ale nic konkretnego mnie nie zaciekawiło, ceny przystępne ale za apratamenty daleko od morza lub na obrzeżach większych miejscowości. Dużo prywatnych apartamentów nie posiada konta na bookingu ani na żadnych innych portalach i polegają na miejscowych agencjach. Ceny z agencji na miejscu wcale nie będą wyższe (pomimo ich prowizji) od tych na bookingu - zawsze można negocjować :)

Biorę pod uwagę, że jest szczyt sezon i nie ma co być wybrednym ale kontaktowałem się z dwoma agencjami z Primosten i mają sporo wolnych tylko nie chcą rezerwować apratamentów. Kazali przyjść jak już dojedziemy i wtedy pomoga znaleźć.

Jeszcze nigdy nie spałem na plazy(zawsze może byc ten pierwszy raz :D ), zawsze coś znalazłem i to naprawdę w dobrej lokalizacji i przystepnej cenie.

Jedziemy na dziko - Hej przygodo!
ghost41
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghost41 » 20.07.2017 14:44

Bez obawy kwatere znajdziesz bez problemu w agencjach, 2 razy jechałem w ciemno i nie było z tym problemów. Cena za 2 osobowy apartament min. 55 euro.
Barista.lukas
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barista.lukas » 20.07.2017 19:27

ghost41 napisał(a):Bez obawy kwatere znajdziesz bez problemu w agencjach, 2 razy jechałem w ciemno i nie było z tym problemów. Cena za 2 osobowy apartament min. 55 euro.



Dzięki, też jestem dobrej myśli :) wrócę to wszystko opiszę :P
idm83
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) idm83 » 27.07.2017 17:03

Witam, podpinam się pod jakiś fajny apartament dla 4 osób. W agencjach coś mało mają. Może ktos ma jakieś stare namiary lub dopiero co wrócił. Raczej obrzeża niż centrum , ale w samym Primosten. Pozdrawiam :) 8) 8)
jrd
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 28.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) jrd » 28.07.2017 12:33

Ja byłem we wrzesniu w ciemno w Primosten to przez agencje udało sie po 15euro załatwić wszedzie blisko , klima, kuchania itd .
Bardzo piękne miejsce żeby odpoczac .
Kuler
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 30.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kuler » 31.07.2017 17:40

Wlasnie jestesmy w Primosten, rano od 8 szukalismy kwater dla 4os. Najtaniej co bylo to 70Eu za apartament 1,2km od centrum, z klima, wifi i parkingiem, jednak tylko jedna sypialnia i spory salon w aneksie z rozkladanym naroznikiem. To byl jedyny taki wolny apartament, w dodatku tylko na 5 nocy. Inne ceny powyzej 100Eu. Wszystko jest tu aktualnie full...liczcie sie z tym :P

Ps. Szukalismy w kilku agencjach
klaudia010203
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.08.2017
Noclegi w ciemno ( Primosten)

Nieprzeczytany postnapisał(a) klaudia010203 » 03.08.2017 17:26

Witam serdecznie

Jak wygląda sytuacja z noclegami w Primosten ??
anginsun
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) anginsun » 09.08.2017 23:21

Witam,
W jaki sposób szukać noclegów przez agencje w primosten. A może ktoś ma namiary na fajny apartament blisko plaży :) nie koniecznie w centrum :) termin 13-21 sierpień
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 09.08.2017 23:53

anginsun napisał(a):Witam,
W jaki sposób szukać noclegów przez agencje w primosten.

Normalnie, wchodzisz i pytasz o apartament :mrgreen:
- w dowolnym języku (niemiecki, angielski, polski)
renik74
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 30.08.2013
Arijana Primosten

Nieprzeczytany postnapisał(a) renik74 » 23.10.2017 20:58

Witam. Czy zna ktoś z Was tą miejscówkę? Dalej szukamy czegoś na wakacje 2018. Będę wdzięczna za opinie o zakwaterowaniu, właścicielach i miejscu, gdzie znajduje się villa.
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re: Arijana Primosten

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 25.10.2017 05:39

renik74 napisał(a):Witam. Czy zna ktoś z Was tą miejscówkę? Dalej szukamy czegoś na wakacje 2018. Będę wdzięczna za opinie o zakwaterowaniu, właścicielach i miejscu, gdzie znajduje się villa.
Ostatnio edytowano 15.07.2021 21:30 przez macvw, łącznie edytowano 1 raz
mwojtus
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 25.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) mwojtus » 26.02.2018 10:15

Witam,wybieram się w tym roku w lipcu do Primosten,czy mógłbyś podać namiary na ciekawe apartamenty dla 4 osób.m.wojtus@vp.pl
mwojtus
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 25.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) mwojtus » 01.03.2018 19:39

paulakp napisał(a):Jeżeli macie Państwo jakieś pytania odnośnie Primosten to służę pomocą. Pozdrawiam

Witam,czy mogę dostać namiary na apartament w adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.Z góry dziękuję.
ANDREW1969
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 22.02.2018
Re: Wybór miejscowości - dokąd jechać.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANDREW1969 » 29.04.2018 19:51

WITAM , czy w PRIMOSTEN moglibyście polecić kwaterki dla 2 + 2 dzieci ? Raczej ten kierunek . Pozdrawiam i dziękuję za POMOC.
Megiandfamili
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Megiandfamili » 24.06.2018 13:34

Mam bardzo fajny apartament 2 sypialnie + salon z kuchnią na parterze. Jestesmy już tu 3 raz. Idealne dla rodziny z dziećmi.blosko plaza piekarnia sklep i centrum. Obecnie tu jesteśmy
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Primosten polecam :) - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone