Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten polecam :)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 07.06.2017 02:29

1arek11 napisał(a):
macvw napisał(a):
1arek11 napisał(a):Hej,
czy ktoś pomoże?
Potrzebuję jeszcze jednego wolnego apartamentu (2 dorosłych + 3 dzieci) w Primosten lub okolicach w dniach 23 lipiec do 02 sierpień.
Ktoś może coś podesłać sprawdzonego?

Będziemy ze znajomymi w Primosten od 24 lipca do 2 sierpnia :D , w tym terminie teraz będzie Ci ciężko coś znaleźć.

Wiem, wiem bo szukam i nic nie mogę znaleźć.
Trudno, znajomych muszę ulokować gdzieś w okolicach - ja na całe szczęście zarezerwowałem miejscówkę (w marcu) w Primosten w okresie 23 lipiec - 02 sierpień, także będziemy w tym samym czasie :D

Ja, jak zawsze rezerwowałem już na początku stycznia i wtedy udaje mi się dostać apartamenty nad samym morzem. Trzeba będzie razem wypić Karlovaćko :D Pozdrav :papa:
1arek11
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 15.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) 1arek11 » 07.06.2017 12:09

Jak najbardziej jestem za. :lol:
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 09.06.2017 12:31

1arek11 napisał(a):Jak najbardziej jestem za. :lol:

Kilka dni przed wyjazdem napiszę do Ciebie na priv. I co znalazłeś coś dla znajomych?
tomasz0309
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 24.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz0309 » 10.06.2017 19:34

Heja :)

poszukuję noclegu/namiarów na apartman 4 os. dorosłe w Primostem oczywiście :)

termin: 22.06 - 01.07.
Z góry dzięki !
Waluś Walenty
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waluś Walenty » 21.06.2017 13:40

Witam.Poleci ktos apartament w Primosten niedaleko plaży ;) .Dwa lata temu bylem w ciemno na ul.varos niedaleko skrzyzowania z ul.dubrovacka? I sklepu djelo.Bylo bardzo ok.Jedziemy w 4 dorosle osoby i 2 dzieci.Z gory dziekuje.
pluszus95
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.06.2017
Pierwszy raz - Primosten noclegi. Prosze o pomoc!

Nieprzeczytany postnapisał(a) pluszus95 » 22.06.2017 14:59

Witam, w tym roku po raz pierwszy wybieramy się do Chorwacji, zależy nam na miejscowości, w której nie będzie zatoki, a wspaniała plaża. Przeszukując internet zdecydowaliśmy się na miejscowość - Primosten. Czy ktoś z obecnych na forum może ma sprawdzone noclegi, za rozsądną cenę, nie zależy nam na luksusie. Zaznaczam, że wyjazd w okresie wakacyjnym między lipcem, a początkiem sierpnia, 3 dorosłe osoby :)
robi007
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 17.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robi007 » 26.06.2017 07:45

Witam,
W tym roku od 1 lipca też zamierzam spędzić urlop w Primosten (osoby 2+1 na 12 dni). Czy na początku lipca mogą być problemy ze znalezieniem apartamentu (jadę w ciemno). Ewentualnie jakby ktoś podesłał namiary na apartamenty to byłbym wdzięczny :).
Ps. W której części Primosten najlepiej szukać apartamentów, aby wszędzie było w miarę blisko. Prośba do bywalców o podanie konkretnych ulic.
Avaj
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Avaj » 29.06.2017 22:16

Witam serdecznie.

Mam dwa nurtujące mnie pytania był bym bardzo wdzięczny za pomoc.
- chce w tym roku w terminie 31.07-5 albo 6.08 br jadę z 2 małych dzieci 1,5 roku i 5 lat nie mam nic zarezerwowane czy mogę jechać w ciemno, znajdę jakiś nocleg czy nie ??
- w primostenie przy radzie są agencje co wożą cie po apartamentach warto tam zobaczysz czy samemu szukać
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 01.07.2017 09:51

Avaj napisał(a):Witam serdecznie.

Mam dwa nurtujące mnie pytania był bym bardzo wdzięczny za pomoc.
- chce w tym roku w terminie 31.07-5 albo 6.08 br jadę z 2 małych dzieci 1,5 roku i 5 lat nie mam nic zarezerwowane czy mogę jechać w ciemno, znajdę jakiś nocleg czy nie ??
- w primostenie przy radzie są agencje co wożą cie po apartamentach warto tam zobaczysz czy samemu szukać

Kolego, w Primosten ten termin jest baaaardzo oblegany przez turystów zresztą, jak w całej CRO. W samym Primosten możesz mieć problem coś znaleźć chyba, że gdzieś na obrzeżach. W agencji znajdziesz szybciej, ale i drożej. Myślę, że szybciej znajdziesz w małych miejscowościach przed Primosten, np. Bilo - byłem dwa razy.
grimfrost
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) grimfrost » 10.07.2017 14:18

witam, czy może ktoś polecić jakies miejsce, nocleg- apartament dla dwóch rodzin z dziećmi w Primosten lub okolicach?
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 18.07.2017 09:26

Zastanawiam się co to jest na wzgórzu po lewej stronie, jeżeli patrzymy w stronę starego miasta, przypomina to jakby latarnie morską? Oświeci mnie ktoś?
Barista.lukas
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barista.lukas » 18.07.2017 11:11

Cześć Wszystkim :)

Pomoże ktoś znależć apartament 4 osoby dorosłe w terminie 29/07-05/08 w Primosten ewentualnie Rogoznica? Jade w ciemno czy jest szansa coś znaleźć, wiem że jest mocno oblegany. Czy przez agencje wynajęcie apartamentu jest dużo drożej?

pozdrawiam
Avaj
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Avaj » 18.07.2017 22:15

Barista.lukas napisał(a):Cześć Wszystkim :)

Pomoże ktoś znależć apartament 4 osoby dorosłe w terminie 29/07-05/08 w Primosten ewentualnie Rogoznica? Jade w ciemno czy jest szansa coś znaleźć, wiem że jest mocno oblegany. Czy przez agencje wynajęcie apartamentu jest dużo drożej?

pozdrawiam


Cześć Łukasz
Mam wielka prośbę do ciebie jadę w podobnym terminie co ty ja będę dopiero 31,07,2017r w primostenie.
Czy mógłbyś podać mi na e-maila twój numer telefonu zadzwonił bym do ciebiealbo smsa jak z miejscem noclegowym w primostenie.
Ja jadę z 2 dzieci troszkę się obawiam w ciemno.
moj e mail
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Barista.lukas
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barista.lukas » 19.07.2017 09:17


Cześć Łukasz
Mam wielka prośbę do ciebie jadę w podobnym terminie co ty ja będę dopiero 31,07,2017r w primostenie.
Czy mógłbyś podać mi na e-maila twój numer telefonu zadzwonił bym do ciebiealbo smsa jak z miejscem noclegowym w primostenie.
Ja jadę z 2 dzieci troszkę się obawiam w ciemno.
moj e mail
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



Masz już kontakt na mailu. Mam nadzieje, że uda mi się tam znaleźć nocleg jak nie to będę szukał w okolicznych miejscowościach.

ps. to dozobaczyska w Cro :)
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 19.07.2017 09:48

Nie będę oryginalny ale przypomnę i zwrócę Waszą uwagę na booking. Są tam jeszcze do znalezienia kwatery (niektóre w rozsądnych jak na szczyt sezonu cenach). Jak nie w Primosten to mogę polecić Zaboric.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Primosten polecam :) - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone