Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

POMOCY Wybór apartamentu.Makarska

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
miguel06
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 22.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) miguel06 » 27.01.2010 22:50

OK..napewno dam znac;) mysle,ze jutro powinienem juz wszytko załatwic.Dzieki jeszcze raz za pomoc
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 27.01.2010 23:10

miguel06 napisał(a):Dzieki jeszcze raz za pomoc

Drobiazg.
Ostatnio tak mi dziękowali, że nie wiedzieli w co mnie całować.



Pozdrav :oczko_usmiech:
miguel06
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 22.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) miguel06 » 28.01.2010 18:57

decyzja podjeta,wakacje 2010 spedze w Baska Voda w zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Cena wynegocjowana to 38euro/noc za dwie osoby.Urlop od 16.8-25.8.2010.Do zobaczenia w Hrvatska.
Skorpion1971
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 28.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skorpion1971 » 29.01.2010 00:12

miguel06 napisał(a):decyzja podjeta,wakacje 2010 spedze w Baska Voda w zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Cena wynegocjowana to 38euro/noc za dwie osoby.Urlop od 16.8-25.8.2010.Do zobaczenia w Hrvatska.

Witam! Napisz mi jak sie z nimi dogadałeś -dzwoniłeś -wysyłałeś email po polsku czy po angielsku Pozdrawiam prosze o odpowiedz.
miguel06
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 22.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) miguel06 » 29.01.2010 00:44

Wysłałem email,po angielsku z zapytaniem,czy w terminie ktory mnie interesuje,ma moze wolne studio,w odpowiedzi dostalem,ze jest wolne,krotka negocjacja ceny,i apartament zarezerwowany.pozdrav
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 29.01.2010 23:13

miguel06 napisał(a):decyzja podjeta...apartament zarezerwowany

No proszę jak szybko. Bardzo ładny domek w samym centrum z widokiem na marinę. Z moich propozycji to cieszy.
W stronę Makarskiej plaża będzie z pewnością bardziej tłoczna ale jest spory odcinek do Breli, gdzie zawsze znajdzie się miejsce na ręcznik. Mam nadzieję, że się bardziej spodoba od Makarskiej, którą z pewnością odwiedzicie. Parking płatny w Makarskiej jest odwrotnie jak w BV, tzn po drugiej stronie promenady. Obok wjazdu na ten parking jest uliczka prowadząca do błyskoteki OPERA przy korcie tenisowym, tam można parkować gratis jak się uda i jest cień. Zobacz na mapie Makarskiej.
Powodzonka! 8)
miguel06
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 22.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) miguel06 » 29.01.2010 23:41

AA sam sie zdziwiłem,ze tak szybko mi to pujdzie:) dostałem oferte z Villa Ana,ktora w pełni mnie usatysfakcjonowala,wiec nie zastanawialem sie ani chwili(no moze chwilke udalo mi sie urwac "kilka"euro)Własciwie,to wielkie dzieki,za ten kontakt,bo poprzednie propozycje jakie dostawalem byly albo "brzydkie" lub własciciele krzyczeli sobie jakies horendalne ceny oscylujace w granicach 70eur.za Studio,aa tak to calosc za 9dni wyszla mnie 342eur,a wiec suma ktora mogłem na to przeznaczyc.Aa powiedz,pasazer,gdzie spedzasz w tym roku wakacje??(noo jesli oczywiscie to pytanie nie wkracza w strefe twojej prywatnosci)pozdrawiam i dziekuje.
Skorpion1971
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 28.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skorpion1971 » 29.01.2010 23:46

miguel06 napisał(a):Wysłałem email,po angielsku z zapytaniem,czy w terminie ktory mnie interesuje,ma moze wolne studio,w odpowiedzi dostalem,ze jest wolne,krotka negocjacja ceny,i apartament zarezerwowany.pozdrav
Dziękuje za szybką odpowiedz.mam jeszcze jedno pytanko czy w adresie e-mail do Chorwacji na końcu powinno być hr.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 30.01.2010 00:11

miguel06 napisał(a):Aa powiedz,pasazer,gdzie spedzasz w tym roku wakacje?

Jak masz na myśli Cro, to w tym roku nie mam w planach.
miguel06
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 22.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) miguel06 » 30.01.2010 00:15

Dziękuje za szybką odpowiedz.mam jeszcze jedno pytanko czy w adresie e-mail do Chorwacji na końcu powinno być hr.


AA nie koniecznie,to znaczy...adres email,do wlascicieli posesji,znajdziesz na ich bezposredniej stronie,internetowej,skopiuj i po problemie,bo emaile,sa rozne,i rzecz jasna nie kazdy ma na końcu HR,ale to zalezy od tego gdzie ktos zalozyl email,nie od tego z jakiego kraju pochodzi.Tak samo ty mozesz mniec skrzynke np.z DE na koncu wystarczy,ze zalozysz swoj email,na niemieckim portalu.Mam nadzieje,ze pisze zrozumiale:) Pozdrawiam.
miguel06
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 22.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) miguel06 » 30.01.2010 18:14

Jak masz na myśli Cro, to w tym roku nie mam w planach.

hmm polecam Grecka Amoudare,miasteczke miesci sie na krecie,10km od znacznie wiekszego Heraklionu,tylko jest to typowe miasteczko pod turystow,mnóstwo Hoteli,ale polecam Marilena Hotel,3gwiazdeczki:) ale luxus,jest slowem pasujacym do tego hotelu.Byłem dwa lata temu i mi sie spodobalo:) ale teraz 2x pod rzad Cro,wiec wychodzi na to ze podoba mi sie bardziej?albo poprostu jest tansza.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010
Co byście polecili w Makarskiej ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 21.03.2010 14:05

Witam,
Byliśmy już 2 razy w Makarskiej i wracamy tam znów w tym roku.
Do tej pory mieszkaliśmy na Trakace - blisko strazy pożarnej ;-)
Ogólnie wszytko super, gospodarze bardzo gościnni i obdarowali nas "upominkami", kolacja na koniec, itd.

Teraz wybieramy się ze znajomymi - rodzinki: 2+1 i 2+2.

Pytanie czy macie jakiś gospodarzy z apartamentami - w których byliście i możecie je polecić ?

Nie chodzi mi o linki do wyszukiwarek tylko o konkretne sprawdzone namiary.

Z góry dzięki :)
malczykos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 22.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) malczykos » 21.03.2010 14:58

pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 21.03.2010 19:26

Też wysłałem e-mail do villa Anna do Baskiej Vody - zobaczymy co odpowiedzą - chodzi o kwoty.

A powiedzcie - do bywalców Baskiej - czy:
1. czy jest jakiś plac zabaw dla dzieci ?
2. czy jest jakaś plaża gdzie jest mniej ludzi - czyli nie ma "śledzi" jeden obok drugiego ?
3. czy jest jakieś "życie wieczorne" - nawet nie chodzi o kanajpy - generalnie żeby się zrelaksować po całym dniu.

Co prawda ja jestem zakochany w Makarskiej ale .....
Erol
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Erol » 07.04.2010 11:56

miguel06 napisał(a):decyzja podjeta,wakacje 2010 spedze w Baska Voda w zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Cena wynegocjowana to 38euro/noc za dwie osoby.Urlop od 16.8-25.8.2010.Do zobaczenia w Hrvatska.

Jak to możliwe?
Ja chciałem w terminie 3-12.06 i za apartament 2 i 3 krzyknęli mi 60 Euro.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
POMOCY Wybór apartamentu.Makarska - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone