Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

POMOCY Wybór apartamentu.Makarska

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pit_krk
Turysta
Re: Znalazłam wille Anja w Basca Voda czy ktoś tam był?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pit_krk » 19.06.2017 16:35

liona napisał(a):
karolina031 napisał(a):Dzięki pawelli za namiary mam 2 typy w BV Villa Anja i apartamenty Eterović czy ktoś tam może był i potrafi je ocenić?

Podbijam temat.

Bardzo proszę o opinie na temat tego miejsca. Czy warto? Czy schody nas "nie zabiją", czy obiekt sam w sobie ok i jak gospodarze ?

Drodzy, włąśnie jestem w tym miejscu (Villa Anja na ulicy Dubovina)). Jest to nasz 1wszy dzień więc ciężko wyciągnąć konsekwentne wnioski.

Na koniec pobytu podsumuje ale na chwilę obecna wygląda to tak:
Gospodyni: bardzo miła, język Angielski perfect bardzo rzadko brakuje jej słów
Cena: ja płaciłem 50 euro za dobę ale pewnie wytargowałbym 40 lub nawet 30 gdybym rezerował wcześneij niż 10 dni przed przyjazdem.
Apartament: mamy pokój numer 4. Jest to apartament 4osobowy. Jendo łóżko 2 osobowe w sypialni, drugie też dwuosobowe w "salonie". Salon łączy się z kuchnią. Łazienka z prysznicem, zlewem, bojler, toaleta... ogólenie w sam raz. Na wyposażeniu kuchni gary, płyn, sztućce, naczynia, deska, noże, łyżki, widelce, przyprawy, mikroafala, płyta indukcyjna z 2 palnikami, zlew, mikrofala, ekspres do kawy (taki z filtrami). Ponadto jest stolik, taki barowy oraz blat w salonie z 3 stołkami z oparciem , 3 stołeczkami bez oparcia. Nalkon z parasolem, stołem i 4 krzesłami. Suszarka do ubrań, żelazko i deska też jest na wypożeniu.
Miejsce: dom znajduje się wysoko, przy samej ulicy (chałasu nie słychać), widok jest cudowny ale powrót z plaży jest dość wyczerpujące--nie dla starszych, ciężarnych, przewlekle chorych... wręcz wskazane dla chcących zrobić formę :).

W połowie wyjazdu dopisze jakieś przemyślenia i wrzuce fotki.

No to już po -- fotek nie ma ale będzie filmik z drogi na plaże (jak tylko będę mógł wklejać linki do postów).

Ogólnie nie wiele się zmieniło oprócz tego że dokładnie 25 czerwca rozpoczęły się imprezy w porcie a muza jedak się nieosła nawet do domku. Do tego wzmożył sę ruch samochodpwyi wieczorem było słychać mrók autokarów.

Edit1: 50 jurków za dobę,
Maro7
Autostopowicz
Poszukiwanie apartamentu MAKARSKA - pierwszy raz w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maro7 » 12.06.2018 16:46

Witam wszystkich! :)

Zdecydowaliśmy się ( wiem,że dość późno ale to taki mały spontan ) na wyjazd zagranicę w te wakacje, wybór padł na Chorwację.
Tu zaczyna się problem gdyż o jeden dzień spóźniliśmy się z rezerwacją apartamentu, który nas interesował, ktoś nas ubiegł. Niestety jako, że jest już czerwiec a mieliśmy w planach wyjeżdzać w lipcu zrobiła się lekka .... lipa. :)

Może ktoś ma zaufane apartamenty niedaleko Makarskiej, Podgory, interesuje mnie 5cio osobowy, najlepiej jakby był 2+2+1 ale w ostateczności 3+2. Wszystkie oferty z bookingu itd znamy, liczę, że ktoś ma lokalne (zaufane) miejsce, ew. może komuś się plany zmieniły i chce odsprzedać rezerwację. Z góry dziękuję za pomoc :)
BKK
Autostopowicz
Jaki apartament polecacie dla 3-4 osób Baska lub Makarska?

Nieprzeczytany postnapisał(a) BKK » 20.06.2018 23:48

Dobra i piękna lokalizacja oraz warunki lokalowe,dzięki za namiary i rady pozdr B :D
Bea.ta
Moderator
Re: Jaki apartament polecacie dla 3-4 osób Baska lub Makarsk

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 21.06.2018 00:18

BKK napisał(a):Dobra i piękna lokalizacja oraz warunki lokalowe,dzięki za namiary i rady pozdr B :D

Wypadałoby podać termin i zakres cenowy.
BKK
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) BKK » 21.06.2018 13:50

Termin od 15.07 do 28.07 cena przyzwoita.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

POMOCY Wybór apartamentu.Makarska - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019