Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

POMOCY Wybór apartamentu.Makarska

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pit_krk
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 10.06.2017
Re: Znalazłam wille Anja w Basca Voda czy ktoś tam był?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pit_krk » 19.06.2017 16:35

liona napisał(a):
karolina031 napisał(a):Dzięki pawelli za namiary mam 2 typy w BV Villa Anja i apartamenty Eterović czy ktoś tam może był i potrafi je ocenić?


Podbijam temat.

Bardzo proszę o opinie na temat tego miejsca. Czy warto? Czy schody nas "nie zabiją", czy obiekt sam w sobie ok i jak gospodarze ?



Drodzy, włąśnie jestem w tym miejscu (Villa Anja na ulicy Dubovina)). Jest to nasz 1wszy dzień więc ciężko wyciągnąć konsekwentne wnioski.

Na koniec pobytu podsumuje ale na chwilę obecna wygląda to tak:
Gospodyni: bardzo miła, język Angielski perfect bardzo rzadko brakuje jej słów
Cena: ja płaciłem 50 euro za dobę ale pewnie wytargowałbym 40 lub nawet 30 gdybym rezerował wcześneij niż 10 dni przed przyjazdem.
Apartament: mamy pokój numer 4. Jest to apartament 4osobowy. Jendo łóżko 2 osobowe w sypialni, drugie też dwuosobowe w "salonie". Salon łączy się z kuchnią. Łazienka z prysznicem, zlewem, bojler, toaleta... ogólenie w sam raz. Na wyposażeniu kuchni gary, płyn, sztućce, naczynia, deska, noże, łyżki, widelce, przyprawy, mikroafala, płyta indukcyjna z 2 palnikami, zlew, mikrofala, ekspres do kawy (taki z filtrami). Ponadto jest stolik, taki barowy oraz blat w salonie z 3 stołkami z oparciem , 3 stołeczkami bez oparcia. Nalkon z parasolem, stołem i 4 krzesłami. Suszarka do ubrań, żelazko i deska też jest na wypożeniu.
Miejsce: dom znajduje się wysoko, przy samej ulicy (chałasu nie słychać), widok jest cudowny ale powrót z plaży jest dość wyczerpujące--nie dla starszych, ciężarnych, przewlekle chorych... wręcz wskazane dla chcących zrobić formę :).

W połowie wyjazdu dopisze jakieś przemyślenia i wrzuce fotki.

No to już po -- fotek nie ma ale będzie filmik z drogi na plaże (jak tylko będę mógł wklejać linki do postów).

Ogólnie nie wiele się zmieniło oprócz tego że dokładnie 25 czerwca rozpoczęły się imprezy w porcie a muza jedak się nieosła nawet do domku. Do tego wzmożył sę ruch samochodpwyi wieczorem było słychać mrók autokarów.

Edit1: 50 jurków za dobę,
Maro7
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.06.2018
Poszukiwanie apartamentu MAKARSKA - pierwszy raz w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maro7 » 12.06.2018 16:46

Witam wszystkich! :)

Zdecydowaliśmy się ( wiem,że dość późno ale to taki mały spontan ) na wyjazd zagranicę w te wakacje, wybór padł na Chorwację.
Tu zaczyna się problem gdyż o jeden dzień spóźniliśmy się z rezerwacją apartamentu, który nas interesował, ktoś nas ubiegł. Niestety jako, że jest już czerwiec a mieliśmy w planach wyjeżdzać w lipcu zrobiła się lekka .... lipa. :)

Może ktoś ma zaufane apartamenty niedaleko Makarskiej, Podgory, interesuje mnie 5cio osobowy, najlepiej jakby był 2+2+1 ale w ostateczności 3+2. Wszystkie oferty z bookingu itd znamy, liczę, że ktoś ma lokalne (zaufane) miejsce, ew. może komuś się plany zmieniły i chce odsprzedać rezerwację. Z góry dziękuję za pomoc :)
BKK
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.06.2018
Jaki apartament polecacie dla 3-4 osób Baska lub Makarska?

Nieprzeczytany postnapisał(a) BKK » 20.06.2018 23:48

Dobra i piękna lokalizacja oraz warunki lokalowe,dzięki za namiary i rady pozdr B :D
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: Jaki apartament polecacie dla 3-4 osób Baska lub Makarsk

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 21.06.2018 00:18

BKK napisał(a):Dobra i piękna lokalizacja oraz warunki lokalowe,dzięki za namiary i rady pozdr B :D

Wypadałoby podać termin i zakres cenowy.
BKK
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) BKK » 21.06.2018 13:50

Termin od 15.07 do 28.07 cena przyzwoita.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
POMOCY Wybór apartamentu.Makarska - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone