Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mój Brač na ziemi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agus78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agus78 » 06.08.2012 09:05

Jest moja kolejna baaaaaaardzo oczekiwana z trzech powodów relacja :D
Pierwszy powód:to relacja Maslinki, drugi: ukochana wyspa, trzeci: ....dzięki takim relacjom żyję 8)
Czuję jakbym tam z Wami jechała!
Z wielkim zainteresowaniem czekam na Brač widziany Twoimi oczami :lol:
Pozdrawiam gorąco!
a_nula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 13.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) a_nula » 06.08.2012 09:07

I ja się dosiadam :) za miesiąc i kilka dni i my zaczynamy naszą drugą przygodę na Brač ;) więc z przyjemnością będę śledzić Twoją relacje!

Ps. Gliwiczanka pozdrawia Gliwiczankę ;)
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 06.08.2012 09:24

Pozdrawiam wytrawnego Westmana Maslinkę :)
Z niecierpliwością czekam na dalszą część relacji - w końcu 4000 zdjęć, z czego pewnie z 3200 na Brać :)
:boss: :papa:
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 06.08.2012 09:39

Będę uważnie oglądał ów Brac na ziemi. Przyszła bowiem pora na wybranie przyszłorocznej lokalizacji. Pierwotnie w planach był Pag lub właśnie Brac, ale po tegorocznym Peljescu nie wiem czy nie będzie.... Peljesac :D

Wszystko zależy od Twojej relacji :lol: :wink:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.08.2012 10:16

Witam Wszystkich serdecznie! Miło Was tu widzieć :)
No to teraz po kolei ;)


Rafles278 napisał(a):Czekamy na następne odcinki.
Pozdrav :)

Hej! Następny odcinek już wkrótce :)


kkra napisał(a):chętnie poczytam i tutaj o wyspie Brać
gratuluję zdanego "egzaminu".

Kkra, dzięki :) Cudzysłów chyba słusznie ;), chociaż nerwy były.


-Katka- napisał(a):I ja jestem
Lubię Twoje relacje, z niecierpliwością czekam na cd:)

Witaj, Katka :D


morgana napisał(a):Też sadowię się szybciutko i będę śledzić aż do własnego wyjazdu.
Fajnie, jeszcze moja stopa nie stanęła na wyspie, a będę ją doskonale znała po tych wszystkich braćkich relacjach :mrgreen: .

Nie wiem, czy dużo napiszę do Twojego wyjazdu, ale się postaram ;)


Manga napisał(a):W dwie osoby ,tak załadować Fabię,pełen szacun ;)

Dzięki ;) W dodatku fabię kombi :lol:


mkm napisał(a):Długo zwlekała z tym Bracem nasza Maslinka , aż w końcu wylądowała ... a nie mówiłem , że warto :wink:
Pozdrav :D

Oj, długo, długo, a już dawno pisałeś mi, że warto. Ale dzięki temu mogłam bardziej docenić tę wyspę :D


piotrf napisał(a):Agnieszko, z ciekawością i wielką przyjemnością pooglądam i poczytam wszystko o tym , co zatrzymało Was na tej wyspie :D
Wyspy chorwackie ( jest ich taka mnogość ;) ) ledwo "liznęliśmy" i należy się tylko cieszyć , że tyle jest jeszcze przed nami do zobaczenia , że wystarczy na wiele wakacyjnych wyjazdów 8)

Witaj, Piotrze.
Dla nas od jakiegoś czasu - tylko wyspy :D Zwłaszcza, że skoro musimy jeździć w sezonie, na wyspach znajduje się jednak więcej spokoju niż na lądzie.


krombocher napisał(a):Kajak na Bracu to zdecydowanie moje klimaty. Północne zatoczki penetrowałem w zeszłym roku. Więc czekam z niecierpliwością, szczególnie na zdjęcia południa wyspy od strony morza.

Krombocher, tych południowych zatoczek zwiedzanych kajakiem będzie znacznie więcej. Plaże w okolicach Murvicy - zachwycające :hearts:


loverosa napisał(a):Ciekawie się zapowiada :D

Witaj, Loverosa! Mam nadzieję, że się nie zawiedziesz ;)


Goniaa napisał(a):Też w tym roku byliśmy na wyspie Brač. Kiedy z moim dzieckiem szłam przez miasteczko Bol, zobaczyłam dziewczynę w pomarańczowej sukience jedzącą lody. Powiedziałam mojemu synkowi, że ta pani jest bardzo podobna do Maslinki z cro.pl, teraz jak czytam, że byliście na Braču, to zastanawiam się, czy to przypadkiem nie byłaś Ty? :) Gdyby nie to, że bardzo się spieszyłam, bo młody jęczał, że głodny jest i po jakieś jedzonko z nim goniłam, to pewno jakoś zaczepiłabym "dziewczynę w pomarańczowej sukience" (a może to byłaby pomyłka?)

Cześć Gonia! Na 99% to byłam ja :D Wieczorem w Bolu miałam na sobie pomarańczową sukienkę i jadłam lody. Kręciliśmy się z tymi lodami w okolicach placu ze studnią. Szkoda, że się nie spotkałyśmy...

Goniaa napisał(a):I oczywiście gratuluję zdanego egzaminu :) (pewno awans zawodowy?)

Tak :D Dzięki.


MRK napisał(a):Na Bolu się nie miniemy, ale może na Zwycięstwa:).

Pewnie niewykluczone :D Śmiało, możesz mnie zaczepić ;)


Franz napisał(a):
maslinka napisał(a):Coś niewiarygodnego, że spędziliśmy tyle czasu na jednej wyspie. Może już się starzejemy i nie chce nam się tak często przenosić ;)

No tak, już nie jesteś taka młoda, jak ja...
:lol:

Szczęściarz ;) :lol:


BeniGosia napisał(a):No witamy Maslinka:)
No tak zaraziłaś mnie znów trochę Waszą podróżą, może kiedyś my też się skusimy na Brać:)
Ale chyba nie prędko, Pag to jednak dla nas bardzo kusząca za każdym razem wyprawa:)
My wyruszamy w piątek wieczorem:)(oczywiście na Pag) już nie mogę się doczekac.
No i oczywiście z lekturą twojego autorstwa:) (wydrukowana relacja z twojego Pagu).

Witaj, BeniGosia! Może jednak kiedyś Bracz Cię skusi. W moim przypadku trwało to kilka lat, zanim tam pojechałam. A póki co, wspaniałych wakacji na Pagu życzę :)


AniaJ. napisał(a):Jestem :-D
Pisz, pisz, tak długo czekałam. pewnie nie tylko ja. Odliczanie trwa, jeszcze 11 dni 8) i będziemy na Braciu.

Cześć. Obawiam się, że w ciągu 11 dni aż tak dużo nie uda mi się napisać... Ale zobaczę, co da się zrobić ;)


agus78 napisał(a):Jest moja kolejna baaaaaaardzo oczekiwana z trzech powodów relacja :D
Pierwszy powód:to relacja Maslinki, drugi: ukochana wyspa, trzeci: ....dzięki takim relacjom żyję 8)
Czuję jakbym tam z Wami jechała!
Z wielkim zainteresowaniem czekam na Brač widziany Twoimi oczami :lol:
Pozdrawiam gorąco!

Witaj, Aguś! Dzięki za miłe słowa :)


a_nula napisał(a):Ps. Gliwiczanka pozdrawia Gliwiczankę ;)

Cześć Aniu! Twój nowy avatar jest wyraźniejszy niż stary i wyraźnie widzę, że się znamy :) tzn. kiedyś, kilka, a raczej kilkanaście lat temu, poznałyśmy się przez wspólną znajomą... A mojego męża znasz zdaje się z dzieciństwa, z podwórka ;) (Wysłałam Ci właśnie maila, coby się przedstawić :)) Świat jest mały, a Gliwice to dziura :) Fajnie się spotkać, choćby wirtualnie.
Pozdrawiam serdecznie.


tony montana napisał(a):Pozdrawiam wytrawnego Westmana Maslinkę :)
Z niecierpliwością czekam na dalszą część relacji - w końcu 4000 zdjęć, z czego pewnie z 3200 na Brać :)
:boss: :papa:

Witaj, Tony!
Zdjęć jest (nie)stety ponad 4 tys 500. Szczerze mówiąc, oglądanie ich wszystkich nie było tak przyjemne, jakie powinno być oglądanie zdjęć ;)
Teraz jeszcze muszę zrobić wersję dla rodziny i znajomych - tych bardziej zainteresowanych tematem i tych prawie niezainteresowanych ;)


Krzysztof i Lidia napisał(a):Wszystko zależy od Twojej relacji :lol: :wink:

Witajcie!
Już czuję presję... ;)
a_nula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 13.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) a_nula » 06.08.2012 10:26

maslinka napisał(a):
a_nula napisał(a):Ps. Gliwiczanka pozdrawia Gliwiczankę ;)

Cześć Aniu! Twój nowy avatar jest wyraźniejszy niż stary i wyraźnie widzę, że się znamy :) tzn. kiedyś, kilka, a raczej kilkanaście lat temu, poznałyśmy się przez wspólną znajomą... A mojego męża znasz zdaje się z dzieciństwa, z podwórka ;) (Wysłałam Ci właśnie maila, coby się przedstawić :)) Świat jest mały, a Gliwice to dziura :) Fajnie się spotkać, choćby wirtualnie.
Pozdrawiam serdecznie.



O ratunku!!!
Szok szok szok! Z twoim mężem się wychowywałam jak z bratem jak byliśmy bardzo mali. Niestety nie mamy teraz kontaktu, ale mam nadzieję że to sie zmieni, bo mam wspaniałe wspomnienia z tamtego czasu ;)
Nie mieszkam już w Gliwicach, ale bywam u rodzicow. Musimy koniecznie się spotkać. Ale numer!!!
Ania
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 06.08.2012 10:29

Dla porządku, napiszę, że jestem i ja :P (ale to jest oczywista oczywistość :wink:)
będę uważnie czytać, oglądać i notować, co mam jeszcze uzupełnić za rok :wink: .

:papa:
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 06.08.2012 11:02

maslinka napisał(a):Świat jest mały, a Gliwice to dziura


No ja sobie wypraszam, również jestem gliwiczanką ;)
A tak między nami - zgadzam się z tym stwierdzeniem :lol:
Byłam nawet w Gliwicach w ten weekend, nic się tam nie zmienia, chociaż nie mieszkam tam już 9 lat.

Nie dziwię się, że zostaliście na Brač tak długo, ja też zakochałam się w tej wyspie do tego stopnia, że mam ochotę złamać zasadę, że dwa razy w to samo miejsce nie jeździmy. Byliśmy w tym roku na Korčuli, było przepięknie, a mimo to Brač jest u mnie wciąż na pierwszym miejscu.
W takim razie czekam na więcej.
Pozdrawiam :papa:
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 06.08.2012 11:07

maslinka napisał(a):
MRK napisał(a):Na Bolu się nie miniemy, ale może na Zwycięstwa:).

Pewnie niewykluczone :D Śmiało, możesz mnie zaczepić ;)


Zaproszenie do zaczepki przyjętę. Mój rewir na Zwycięstwa jest pomiędzy Dubois a dworcem:). Garnitur, krawat, papieros i telefon są nieodłącznymi elementami mojego wizerunku w w/w rewirze:)

maslinka napisał(a):Zdjęć jest (nie)stety ponad 4 tys 500. ... Teraz jeszcze muszę zrobić wersję dla rodziny i znajomych - tych bardziej zainteresowanych tematem i tych prawie niezainteresowanych ;)


Haha, przechodziłem to chwilę temu, jak wróciłem z zachodniej półkuli. Fotek mnóstwo, ale należało sporządzić odpowiednie wersje, np. maks. sto zdjęc dla osób, które to chcą obejrzeć, ale nie za długo. No i wybierz z kilku tysięcy sto!!!!!!! Inni chcieli więcej, np. trzysta... No i wybierz z kilku tysięcy trzysta!!!!!!!:)...itd....:)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.08.2012 11:11

a_nula napisał(a):Szok szok szok! Z twoim mężem się wychowywałam jak z bratem jak byliśmy bardzo mali. Niestety nie mamy teraz kontaktu, ale mam nadzieję że to sie zmieni, bo mam wspaniałe wspomnienia z tamtego czasu ;)

Hehe, wiem, wiem :)

Mam nadzieję, że będziemy w kontakcie i wkrótce się spotkamy :)


mysza73 napisał(a):Dla porządku, napiszę, że jestem i ja :P (ale to jest oczywista oczywistość :wink:)
będę uważnie czytać, oglądać i notować, co mam jeszcze uzupełnić za rok :wink: .

:papa:

Cześć Agnieszko.
Nie wiem, czy będziesz miała coś do uzupełniania... Na razie ja widzę, dzięki Twojej relacji, czego nie widziałam :D


Magda O. napisał(a):No ja sobie wypraszam, również jestem gliwiczanką ;)
A tak między nami - zgadzam się z tym stwierdzeniem :lol:
Byłam nawet w Gliwicach w ten weekend, nic się tam nie zmienia, chociaż nie mieszkam tam już 9 lat.

No proszę! :D Gliwiczanie z cro.pli łączcie się ;)
Nic się nie zmienia, a nawet jest gorzej niż było, ale to pewnie sentyment za czasami młodości ;), kiedy wszystko było ładniejsze i trawa była bardziej zielona ;)


Magda O. napisał(a):Nie dziwię się, że zostaliście na Brač tak długo, ja też zakochałam się w tej wyspie do tego stopnia, że mam ochotę złamać zasadę, że dwa razy w to samo miejsce nie jeździmy. Byliśmy w tym roku na Korčuli, było przepięknie, a mimo to Brač jest u mnie wciąż na pierwszym miejscu.

Ja do tej pory byłam zakochana w Hvarze. Ale teraz mogę z pewnością powiedzieć, że Bracz mu dorównuje. Nie wiem, czy jest dla mnie ciekawszy, po prostu dawno już nie byłam na lawendowej wyspie (poza fishpicknikiem w tym roku ;)), więc nie mogę porównać na gorąco. Ale na pewno Bracz i Hvar stawiam na pierwszym miejscu wśród wysp, które widzieliśmy :)


MRK napisał(a):Zaproszenie do zaczepki przyjętę. Mój rewir na Zwycięstwa jest pomiędzy Dubois a dworcem:). Garnitur, krawat, papieros i telefon są nieodłącznymi elementami mojego wizerunku w w/w rewirze:)

Hehe, widzę, że ten wątek przyciąga gliwiczan :D
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 06.08.2012 11:26

Dołączę i ja do grona czytających, może kiedyś i ja zawitam na tej pięknej wyspie.
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 06.08.2012 11:28

maslinka napisał(a):Hehe, widzę, że ten wątek przyciąga gliwiczan :D


Ja nie z Gliwic, ale co tam, przyznam się, też tu zajrzałem.

pzdr :wink:
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 06.08.2012 11:34

zasiadam i ja z boczku, czekam na dalszą cześc relacji i upragnione fotki :wink:
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 06.08.2012 11:38

maslinka napisał(a):Hehe, widzę, że ten wątek przyciąga gliwiczan :D


Nie, nie, nie... ja tutaj spędzam tylko 8 godzin:). Kradnę Wam troszkę prądu i wydeptuję chodnik na fajeczce:).
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 06.08.2012 11:39

Jestem u Myszy, to muszę być tutaj.

Cześć.

8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mój Brač na ziemi - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone