Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 30.07.2010 21:20

Marti14 napisał(a):Szczególnie mnie interesuje czy w okolicy są jakieś markety gdzie można się zaopatrzyć, może jakas fajna tawerna, gdzie można smacznie i niedrogo zjeść.


Z góry za rady dziekuję.
Krzysztof


Witaj.

Na terenie campu jest market, tam możesz zaopatrzyć się w podstawowe produkty. Są też restauracje i bar, ceny są zróżnicowane, ale do przyjęcia. :)
Jak pisałam , camping w Zatonie to takie małe miasteczko. Wszystko kupisz od pamiątek po owoce.

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę kun, po kruh, piwko, rakiję możesz chodzić do Ninu. Miasteczko oddalone jest jakieś 2km, czyli rzut kamieniem. :-) Tam też masz restauracje i pizzerie.

A jeśli do Zadaru :lol: to polecam na wjeździe supermarket Plodine.

Życzę fantastycznego wypoczynku. :papa:
Marti14
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 30.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marti14 » 02.08.2010 10:43

Dzięki.
Właśnie o plodine myślałem. Poprzednio bedąc w Chorwacji w nim się zaopatrywałem.
Wiem, że na campingu jest drożej, stad moje pytanko.
Pewnie, że po bułeczki do Zadaru nie pojadę i pewnie będę się zaopatrywał w niej na campingu.

Aniu Ty zdaje się pisałaś o trasie przez Słowenie omijającą autostrady.
To był Mureck - Ptuj. Jaka to trasa - czy kręta, pogórkowata.
Pytam bo moja córa kiepsko znosi takie trasy i czy warto poświęcić 30euro, kosztem problemów zdrowotnych.
Aha. I jeszcze jedno. Na campingiu jest zakaz grillowania, na zdjeciach widać za to wyznaczone do tego celu miejsca. Jak w tym temacie to wygląda.

Pozdrawiam
Krzysztof
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 02.08.2010 12:53

Marti14 napisał(a):.
... Mureck - Ptuj. Jaka to trasa - czy kręta, pogórkowata.
Pytam bo moja córa kiepsko znosi takie trasy i czy warto poświęcić 30euro, kosztem problemów zdrowotnych.


Pamiętam, że trasę dosyć szybko i sprawnie przejechaliśmy, w jakieś 40 min. Początkowo jazda jest dosyć kręta i droga wyboista.
Trudno jest mi jednak Ci sugerować jak jechać, czy wybrać objazd przez Słowenię, czy autostradę...

W tym roku jechaliśmy na KRK i wybraliśmy autostradę ponieważ chcieliśmy mieć komfort jazdy i przede wszystkim zwiedzić jaskinię w Postojnej i Predjamski Grad.

Na forum jackiller wrzucił świetne filmiki VIDEO - objazd autostrady SLO. Na pewno warto zobaczyć i podjąć odpowiednią decyzję. :)


Marti14 napisał(a):. Na campingiu jest zakaz grillowania, na zdjeciach widać za to wyznaczone do tego celu miejsca. Jak w tym temacie to wygląda.


Faktycznie na campingu są wyznaczone miejsca i panuje zakaz samowolnego grillowania. Nikogo nie widziałam, by grillował przed bungalowami i namiotami. :)

Pozdrawiam. :papa:
Marti14
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 30.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marti14 » 04.08.2010 13:46

Dowiedziałem się właśnie, ze na campingu sa płatne leżaki i parasole na basenie i na plazy. Ktoś coś wie na ten tema i może podac ceny?

pozdrawiam
Marti14
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 30.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marti14 » 05.08.2010 08:56

To znów ja. ;)

Czy ktoś może polecic jakichs niedrogi i przyzwoity nocleg na trasie Wiedeń-Graz tzn może oczywiście w poblizu trasy.
Chciałem zrezerwowac noclegi w oekotelu koło Wiednia. Niestety brak miejsc.:(
Może uda się jeszcze koło Grazu, czekam za odpowiedzią, ale obawiam sie ze i tam moze nie byc wolnych pokoi.

Pozdrawiam
Krzysztof

PS. Już nieaktyalnie. Udało sie znależć miejsce w oekotelu przy Grazu
dlugi81
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 31.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dlugi81 » 31.01.2011 13:19

Cześć Ania

Super relacja !!! Gratuluję takiego zapału do pisania.

Mam do Ciebie kilka pytań o Zaton. Wyjazd 03.09-13.09
W Cro byłem już kilka razy z żoną m.in. Pula,Krk i Spilt teraz chcemy zabrać naszą 3 - letnią pociechę i znajomych 2 + 2 (dzieci 7 i 10).

Więc Zaton wydaje się być idealnym miejsce dla nas. Pytania:
1) Chcielibyśmy mieszkać razem w apartamencie. Myślisz że do któregoś nas wpuszczą ? Bo największy to na 6 osób a nas będzie 7 ? Można się jakoś dogadać żeby mieszkać w jednym apartamencie ?
2) Które atrakcje są płatne dla dzieci ? Głównie chodzi mi o to przedszkole Kids Garten, zjeżdżalnie na basenie ? na morzu ? ścianka dla dzieci ?

Na razie tyle

Pozdrawiam
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 31.01.2011 16:16

dlugi81 napisał(a):Super relacja !!! Gratuluję takiego zapału do pisania.


Witaj... :-)
Bardzo dziękuję za miły wpis.
Nie wiedziałam, że jeszcze ktoś tu zagląda i czyta. :)

dlugi81 napisał(a): Chcielibyśmy mieszkać razem w apartamencie. Myślisz że do któregoś nas wpuszczą ? Bo największy to na 6 osób a nas będzie 7 ? Można się jakoś dogadać żeby mieszkać w jednym apartamencie ?


Wiesz odpowiem Ci tak. ..
Najlepiej zapytać i wytłumaczyć w recepcji o co chodzi. Mi bardzo zależało, aby apartament był na parterze, bez schodów. Bez żadnego problemu poszli nam na rękę.

Jednak gdyby Was ulokowali w innych apartamentach to i tak nie będzie problemu byście byli razem :-)
Jeden segment to, na dole apartament, a do drugiego prowadzą schodki
i mieszkacie w jednym pionie. Razem możecie jadać, bo każdy apartament ma tarasik.

Widziałam jeszcze inne rozwiązanie. Weźcie sobie 2 apartamenty na parterze, obok siebie. Dzieli tylko niewielki murek.

A jeśli naprawdę zależy Wam byście byli razem, to myślę, że nie będzie żadnego problemu. Jedziecie z dziećmi, a łóżka są dość duże. Spokojnie się wszyscy zmieścicie.

Najlepiej na tym ośrodku rozmawiać z obsługą w j. niemieckim.

dlugi81 napisał(a): Które atrakcje są płatne dla dzieci ? Głównie chodzi mi o to przedszkole Kids Garten, zjeżdżalnie na basenie ? na morzu ? ścianka dla dzieci ?


Jak wiesz byłam przed sezonem i darmowe były:
- place zabaw ( moja córka chodziła na trzy)
- przedszkole Kids Garten, otwarte 3x dziennie po 2 godzinki, są animatorki, dzieci rysują, bawią się, wchodzą po ściance :-)
- aerobic w morzu
- aerobic pod sceną
- na basenie w części dziecięcej też wszytko za free
- boisko
- korty
- codzienne dyskoteki z konkursami od godziny 21.00 dla dzieci

Tyle było atrakcji, że na płatne nie było sensu wydawać kun. :-)

Płatne atrakcje:
- dmuchany zamek do skakania na morzu
- dmuchany zamek do skakania na lądzie
- rowery wodne z małymi zjeżdżalniami
- konie
- rowery
- tor z gokartami
- mini-golf


To tle co mi przyszło do głowy. :)
Jeśli jeszcze będziesz miał jakieś pytania to chętnie odpowiem. :-)
Ośrodek dla dzieci jest fantastyczny. Wybawią się z pewnością za wszystkie czasy. :D Dla dorosłych również są imprezy i konkursy. ;-)

Serdecznie pozdrawiam. :papa:
brokers7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) brokers7 » 03.02.2011 21:23

Bardzo fajna relacja :)

Jest gdzieś jeszcze jakaś relacja o tym ośrodku ??
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 03.02.2011 22:03

brokers7 napisał(a):Bardzo fajna relacja :)


Miło mi...Cieszę się. :-)

brokers7 napisał(a):Jest gdzieś jeszcze jakaś relacja o tym ośrodku ??


Drugiej relacji z ośrodka raczej nie ma, ale może pomogą informacje od forumowiczów, co prawda nie najnowsze, jednak z pewnością pomocne. :D

W razie pytań chętnie pomogę, o ile mnie pamięć nie zawiedzie. :wink: :lol:

Pozdrav. :papa:
dorota19
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota19 » 03.02.2011 22:42

Ktoś to odkopał? :) Az wspomnienia wróciły :)
brokers7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) brokers7 » 03.02.2011 22:56

To ja :)
ona_007
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 06.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ona_007 » 25.02.2011 23:28

AniuW - jeszcze jedno pytanie dotyczace kampingu
Wybieramy sie do Zatonu ale mieszkać bedziemy prywatnie. Czy jest możliwość wejścia na teren kampingu i skorzystania z atrakcji dziecięcych przez osoby nie mieszkające na terenie ? Szukałam na stronie Holliday Village czegoś takiego jak one day visitor ale nie mogłam nic znaleźć ...

Jedziemy z dziećmi i miło byłoby gdyby mogły skrzystac z pacu zabaw na kampingu.
Moze pamiętasz czy jest mozliwość wejscia - myślę ze można odpłatnie ale pewnosci nie mam..

Dzięki i pozdrawiam
Marta
ona_007
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 06.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ona_007 » 28.02.2011 11:28

podbijam wątek do góry
Marti14
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 30.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marti14 » 07.03.2011 16:08

Byłem w Zatonie w sierpniu 2010r. Mieskzałem na kempingu.
Myśle, że idzie się "przeslizgnąć" na teren kempingu osobom tam nie mieszkającym. Mnie nigdy nie sprawdzano, jeśli chodzi o wejście na teren kempingu. Ponadto można trochę pobrodzić, przepłynąc (nie próbowałem) i ominąć brame wjazdową moerzem...
Gorzej z wejściem na basen, tam od czasu do czasu chcieli nasze karty, ale dało się i bez kart wejśc. Przecież żona ma, a ona juz na basenie... :). A jak się chodziło codziennie to juz poznawali. Z "daleka" wołaliśmy część i ...

Ktoś pytał czy wpuszczą 7 osób. Oficjalnie pewnie nie. Ale nikt nie sprawdza ile osób jest w pokoju. Zgłaszacie więc tylko 6 osób lub inna dozwoloną w pokoju czy homie liczbę i po kłopocie...

Pozdrawiam Krzysztof
jak by były pytanka to chętnie pomogę. moj mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 05.04.2011 14:16

Jak dobrze, że tu trafiłem :)
W tym roku będe częstym gościem w Zadarze. Dwa lata temy spędziłem w nim kilka godzin, ale teraz widzę, że nie zobaczyłem nawet jednej setnej tego co zwiedzić mogłem :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2009 - strona 2...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone