Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyjazd..

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 08.08.2017 06:01

Crocodyl napisał(a):(...) Całe trufle natomiast są na naszej liście na ten rok.
Pamiętaj, że na wywóz trufli z Chorwacji potrzebne jest zezwolenie. Nawet przy małych, prywatnych, legalnie kupionych (czyli w sklepie z paragonem) ilościach.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 08.08.2017 07:38

boboo napisał(a):
Crocodyl napisał(a):(...) Całe trufle natomiast są na naszej liście na ten rok.
Pamiętaj, że na wywóz trufli z Chorwacji potrzebne jest zezwolenie. Nawet przy małych, prywatnych, legalnie kupionych (czyli w sklepie z paragonem) ilościach.

a tego to nawet nie wiedziałem, nie sprawdzałem, chyba z wiadomych względów nie wspominają o tym różnież sprzedawcy w Humie, Motovunie czy innych istarskich miasteczkach, na szczęście u nas nie zdążyły przekroczyć granicy :wink:
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 25.07.2018 23:18

Chyba mi umknęła ta relacja więc zaznaczam obecność żeby do niej wrócić
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 26.07.2018 07:51

Sara76 napisał(a):Chyba mi umknęła ta relacja więc zaznaczam obecność żeby do niej wrócić

Witaj, już prawie 2lata po Kryształowej... 8O teraz zbliża się "Porcelanowa"... i znów trzeba coś zaplanować;

jakiś konkretny kierunek Cię interesuje?
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 26.07.2018 22:25

te kiero napisał(a):
Sara76 napisał(a):Chyba mi umknęła ta relacja więc zaznaczam obecność żeby do niej wrócić

Witaj, już prawie 2lata po Kryształowej... 8O teraz zbliża się "Porcelanowa"... i znów trzeba coś zaplanować;

jakiś konkretny kierunek Cię interesuje?


Myślałam jakiś czas temu o wyjeździe do Czech m.in. Lednica były w zakresie moich zainteresowań, ale widzę, że w relacji jest też kilka miast z chorwackiej Istrii (a tam się wybieram we wrześniu) i chociaż byłam już w Puli, Poreču i Rovinj to z chęcią poczytam co Ty proponujesz.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 27.07.2018 07:53

Sara76 napisał(a):
te kiero napisał(a):
Sara76 napisał(a):Chyba mi umknęła ta relacja więc zaznaczam obecność żeby do niej wrócić

Witaj, już prawie 2lata po Kryształowej... 8O teraz zbliża się "Porcelanowa"... i znów trzeba coś zaplanować;

jakiś konkretny kierunek Cię interesuje?


Myślałam jakiś czas temu o wyjeździe do Czech m.in. Lednica były w zakresie moich zainteresowań, ale widzę, że w relacji jest też kilka miast z chorwackiej Istrii (a tam się wybieram we wrześniu) i chociaż byłam już w Puli, Poreču i Rovinj to z chęcią poczytam co Ty proponujesz.

tutaj u mnie i w bieżącej relacji Maslinki: istria-bez-kajak-i-bez-cykad-t53917.html
znajdziesz wiele nt. klimatycznych miasteczek Istrii, my jechaliśmy tam właśnie głównie z powodu Humu, Groznjan, Rovinj, Motovunu...
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyjazd.. - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone