Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyjazd..

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9098
Dołączył(a): 20.08.2015
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 05.02.2017 21:50

te kiero napisał(a): Zwiedzanie ograniczamy do minimum, może najwyżej 1, 2 półdniowe wycieczki i coś drobnego po drodze.

Czyli z jednej skrajności w drugą :wink: :) :papa:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10862
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 05.02.2017 22:18

elka21 napisał(a):
te kiero napisał(a): Zwiedzanie ograniczamy do minimum, może najwyżej 1, 2 półdniowe wycieczki i coś drobnego po drodze.

Czyli z jednej skrajności w drugą :wink: :) :papa:


oj chyba zwolnienie tempa pozostanie z nami na dłużej, chyba że nam się znudzi, to znów uraczymy Croplowców objazdówką
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 06.02.2017 00:40

Super się z Tobą jechało :)

W szczególności dla mnie fajnie, bo:
a) mogłam zobaczyć te same miejsca, które nas zauroczyły podczas zeszłorocznych wakacji, Waszymi oczami
b) pokazaliście te miejsca, które planuję odwiedzić w tym roku (np. Hallstatt) + ciekawe trasy dojazdowe

także relacja przydatna dla mnie bardzo :)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10862
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.02.2017 08:54

CROnikiCROpka napisał(a):Super się z Tobą jechało :)

W szczególności dla mnie fajnie, bo:
a) mogłam zobaczyć te same miejsca, które nas zauroczyły podczas zeszłorocznych wakacji, Waszymi oczami
b) pokazaliście te miejsca, które planuję odwiedzić w tym roku (np. Hallstatt) + ciekawe trasy dojazdowe

także relacja przydatna dla mnie bardzo :)


szału nie było ale dzięki :D
również mi było fajnie powspominać te miejsca i będę wypatrywał Twojej relacji z Hallstatt :papa:
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21034
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 06.02.2017 10:58

Relacja ekstra.
Fajnie się z Wami jechało.
Pozdrawiam
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10862
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.02.2017 15:52

ajdadi napisał(a):Relacja ekstra.
Fajnie się z Wami jechało.

dziękuję, cieszę się że już mam to (relację) za sobą, bo chociaż jest wspomnienie, to sporo pracy i czasu kosztuje
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 06.02.2017 16:03

Fajnie się jechało, skoro kończymy w Planicy to masz u mnie kryształową kulę za relację :mrgreen: :papa:
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 06.02.2017 20:36

Dzięki za fajną relację i pokazanie ciekawych miejsc po drodze, którą zazwyczaj przemykamy odliczając ile kilometrów jeszcze zostało do kwatery a tymczasem jak widzę sporo tracimy. Pocieszyłeś mnie swoim wyjaśnieniem ostatniego wyjazdu, w tych samych trzech punktach mogę streścić nasze motto wypoczynku nad Jadranem :) i naszą tegoroczną srebrną planuję podobnie wyluzowaną :hut:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10862
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.02.2017 22:38

słoma79 napisał(a):Fajnie się jechało, skoro kończymy w Planicy to masz u mnie kryształową kulę za relację :mrgreen: :papa:

ohoho, dzienks, ale Kryształową niech lepiej zdobędzie Stoch indywidualnie i reszta drużynowo :wink: :D
oby

AdamZ napisał(a):Dzięki za fajną relację i pokazanie ciekawych miejsc po drodze, którą zazwyczaj przemykamy odliczając ile kilometrów jeszcze zostało do kwatery a tymczasem jak widzę sporo tracimy.

cieszę się że się przydało; jak się nie zaplanuje, to się po drodze nie zobaczy nic więcej, jak pobyt urlopowy mamy powyżej tygodnia to zawsze po drodze o coś staramy się zahaczyć, jak na krócej to raczej ładujemy na raz, bez czegoś po drodze, poza tym jazda np w nocy wyklucza zwiedzanie, ale na powrocie z Cro zawsze wyjeżdżamy do 11tej z noclegu i odwiedzamy coś jeszcze, a późnym po południem powrót
AdamZ napisał(a):Pocieszyłeś mnie swoim wyjaśnieniem ostatniego wyjazdu, w tych samych trzech punktach mogę streścić nasze motto wypoczynku nad Jadranem :) i naszą tegoroczną srebrną planuję podobnie wyluzowaną :hut:

trzeba wypocząć, choć będę raczej brał przejazd na raz (jeden kierowca), więc tu dostanę w kość, ale coś za coś;
grunt że w jednym słusznym kierunku :)
Ostatnio edytowano 07.02.2017 08:21 przez te kiero, łącznie edytowano 1 raz
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 06.02.2017 22:56

te kiero ostatni cytat nie mój :wink: a co do Kryształowej...oby :mrgreen:
Mikeee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2377
Dołączył(a): 06.08.2013
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikeee » 07.02.2017 00:48

a mi się podobają takie objazdówki 8)
Halstatt wraz punktem widokowym miałem w planie w drodze powrotnej z Sardynii/Korsyki, ale załamanie pogody wymusiło zmianę planów.

Super trasa i miejsca. Część z nich na pewno wykorzystam podczas moich wypadów.

Dzięki i pozdrawiam,
Michał
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10862
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 07.02.2017 08:29

słoma79 napisał(a):te kiero ostatni cytat nie mój :wink: a co do Kryształowej...oby :mrgreen:

się wieczorem jakoś zakręciłem widać :oops: chętnie pooglądam wręczanie Kul w Planicy :D

Mikeee napisał(a):a mi się podobają takie objazdówki 8)
Halstatt wraz punktem widokowym miałem w planie w drodze powrotnej z Sardynii/Korsyki, ale załamanie pogody wymusiło zmianę planów.

Super trasa i miejsca. Część z nich na pewno wykorzystam podczas moich wypadów.

Dzięki i pozdrawiam,
Michał

miło że byłeś, na Twoje relacje również można liczyć 8O a jak pisałem pewnie Sardynię/Korsykę ujrzę tylko wirtualnie więc tym bardziej doceniam, chociaż wczorajszym wpisem w swojej relacji podsunąłeś mi pewien plan... ale o tym u Ciebie :papa:

---

jak będzie więcej czasu to przejrzę jeszcze raz zdjęcia i może znajdę jakiś suplement :)
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 12.02.2017 00:28

Aszstrachsiebać jakibedzie silverride... :wink:

Byłem.....nie na bieżąco ,ale byłem..... :)

Zasapałem się przy tym tempie zwiedzania :wink: ale warto było... :)
:papa:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.02.2017 01:21

Super objazdówka :)
Letko nie było ale co się przeżyje tego nikt nie odbierze :wink:
Wstyd mi za tego karawaningowca co z budą jechał tam gdzie nie powinien :oops: może się zagapił, bo raczej nikt rozsądny się nie pcha na takie trasy z ogonem. 12% wzniesienie braliśmy i się modliłam żeby się wczłapać, daliśmy radę i był jeszcze zapas ale 18% to sobie nie wyobrażam.

Wjeżdżając do Czech pierwsze za czym się rozglądam to winieta i Studentska - uwielbiam :hearts:. Nawet stworzyłam na jej cześć :D



Podsumowując ... zasłużyliście na leniwy urlop :oczko_usmiech:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10862
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyja

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 12.02.2017 10:06

CROberto napisał(a):Aszstrachsiebać jakibedzie silverride... :wink:

wiesz to mam jeszcze 10lat na planowanie, faktycznie może wyjść z tego niezły zawijas :mrgreen:
CROberto napisał(a):Zasapałem się przy tym tempie zwiedzania :wink: ale warto było... :)
:papa:

dla mnie tempo relacji było szybsze i nawet cieszę się, że już koniec :)
gusia-s napisał(a):Super objazdówka :)
Letko nie było ale co się przeżyje tego nikt nie odbierze :wink:
Wstyd mi za tego karawaningowca co z budą jechał tam gdzie nie powinien :oops: może się zagapił, bo raczej nikt rozsądny się nie pcha na takie trasy z ogonem. 12% wzniesienie braliśmy i się modliłam żeby się wczłapać, daliśmy radę i był jeszcze zapas ale 18% to sobie nie wyobrażam.

myślę, że ta spotkana Octavia w dizlu wciągnęła, by ogon bez problemu, ale zasady to zasady i mandat pewnie był
gusia-s napisał(a):Wjeżdżając do Czech pierwsze za czym się rozglądam to winieta i Studentska - uwielbiam :hearts:. Nawet stworzyłam na jej cześć :D

bardzo smaaaczne, witam w klubie miłośników

gusia-s napisał(a):Podsumowując ... zasłużyliście na leniwy urlop :oczko_usmiech:

zdecydowanie, w tym roku mają być 2 (HR+PL), ale obydwa baaardzo spokojne :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Kryształowa Objazdówka Slo-Hr-I-A. Ostatni raz taki wyjazd.. - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone