Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

jaka to winieta ?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jurek_kiler
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.09.2008
jaka to winieta ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jurek_kiler » 30.07.2009 10:04

witam
wczoraj napisalem posta z pytaniem , nie wiem dlaczego zostal usunięty...
chodzi mi tylko o to aby sie dowiedziec jaka to winieta, miesieczna czy polroczna:

http://sigal.site50.net/syf/DSC00114.JPG

wienite przywiozl moj kuzyn tydz temu ze sloweni a ja wybieram sie tam za kilka dni i nie wiem czy bedzie mi jeszcze przydatna[/url]
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005
Re: jaka to wnieta ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 30.07.2009 10:13

jurek_kiler napisał(a):witam
wczoraj napisalem posta z pytaniem , nie wiem dlaczego zostal usunięty...


Ponieważ na forum obowiązuje regulamin :!: a na winiecie wyraźnie jest napisane NOT TRANSFERABLE
:evil:
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005
Re: jaka to wnieta ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 30.07.2009 10:39

jurek_kiler napisał(a):witam
wczoraj napisalem posta z pytaniem , nie wiem dlaczego zostal usunięty...
chodzi mi tylko o to aby sie dowiedziec jaka to winieta, miesieczna czy polroczna:

http://sigal.site50.net/syf/DSC00114.JPG

wienite przywiozl moj kuzyn tydz temu ze sloweni a ja wybieram sie tam za kilka dni i nie wiem czy bedzie mi jeszcze przydatna[/url]


Powodzenia w zdrapywaniu ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2009 10:46

Taki temat też już był kilka lat temu. Po cholerę zdrapywać, jeszcze się uszkodzi :twisted: Wymieńcie się z kuzynem przednimi szybami :lool:
jurek_kiler
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jurek_kiler » 30.07.2009 10:46

1. czytac potrafie, na dodatek rozumiem
2. juz zdrapana, bez problemu
3. pytanie brzmialo: jaka to wienieta ??? myslalem ze proszac dostane odp na tym forum, czy to wiele?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2009 10:51

jurek_kiler napisał(a):1. czytac potrafie, na dodatek rozumiem....

Mam Jurek wątpliwości, czy jednak kumasz... :?
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 30.07.2009 11:00

jurek_kiler napisał(a): myslalem ze proszac dostane odp na tym forum, czy to wiele?


Przecież na niej jest napisane :roll:
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 30.07.2009 11:01

Zamykamy :)

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone