Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leszekpawlikowski
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 04.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekpawlikowski » 31.07.2014 10:31

borsalino4 napisał(a):Baśka na KRK słońce. od dziś nadają upały; pięknie tu ...:)





jadę 1 września do Baśki zostaw dla mnie pogodę
cimek
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 26.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) cimek » 31.07.2014 10:44

Mam nadzieje że ta pogoda się poprawi bo 10 sierpnia jadę w okolice Makarskiej.
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 31.07.2014 11:00

Majdan72 napisał(a):
Lechoo napisał(a):Czyli jak narazie druga połowa czerwca wygrała pogodowo z lipcem ;) Ciekawe co przyniesie sierpień. Mogłaby pogoda z PL przenieść się do Cro bo już męczy :)))

Zapakowałem słońce do bagażnika i w piątek melduję się w Duće :wink: :papa:

No i już widać efekty, na Pomorzu już pochmurnie (ale gorąco :( ) ;)
przemek1259
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 27.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemek1259 » 31.07.2014 12:59

Wróciłem dziś z 10-dniowego pobytu ... Nie polecam wyjazdu na razie. Dokładnie co drugi dzień cały czas leje i ogromne burze... Rozmawiałem z właścicielem to mówił, że od 40 lat nie widział czegoś takiego jak teraz co się dzieje. W dubrovniku złapała nas taka burza że miasto dosłownie stanęło, rzeka drogą płynęła... Jak wracałem z Chorwacji jakieś tornado przeszło, całe lasy połamane drzewa, linki energetyczne, rzeka wylała na drogę... Aż strach było jechać żeby nie dostać jakąś gałęzią w auto... Całym autem aż ruszało. Jakaś masakra totalna... Troje znajomych jest w innych miejscowościach i u nich to samo...
Yacek71
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 27.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yacek71 » 31.07.2014 13:47

Witam z Priżby.
Od rana pochmurne niebo i czasami kropił deszcz.
W tej chwili zaczyna się odsłaniać bezchmurne niebo ;)
Ruszamy na plażę.
bykman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 242
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bykman » 31.07.2014 15:03

Według prognoz od dzisiaj przez najbliższy tydzień od Zadaru na poludnie CRO ma byc bardzo ładna pogoda.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2528
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 31.07.2014 15:32

i bardzo dobrze :) jak dla mnie to może być i 2 tygodnie i więcej pieknej pogody :)
Mona_M
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 07.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mona_M » 31.07.2014 15:33

Właśnie oglądałam wiadomości w TVP i podobno w Zadarze tragedia - powódź i podtopone ulice. Aż się boję bo w niedziele jedziemy :?
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 31.07.2014 15:38

przemek1259 napisał(a):Wróciłem dziś z 10-dniowego pobytu ... Nie polecam wyjazdu na razie. Dokładnie co drugi dzień cały czas leje i ogromne burze... Rozmawiałem z właścicielem to mówił, że od 40 lat nie widział czegoś takiego jak teraz co się dzieje. W dubrovniku złapała nas taka burza że miasto dosłownie stanęło, rzeka drogą płynęła... Jak wracałem z Chorwacji jakieś tornado przeszło, całe lasy połamane drzewa, linki energetyczne, rzeka wylała na drogę... Aż strach było jechać żeby nie dostać jakąś gałęzią w auto... Całym autem aż ruszało. Jakaś masakra totalna... Troje znajomych jest w innych miejscowościach i u nich to samo...

2 lata temu od 40 lat nie widzieli takich susz.
Ci Chorwaci niczego nie widzieli wcześniej widocznie.
Przyszedł taki front i koniec. Chorwacja to nie Egipt gdzie masz 99,9% słońca w lato.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 31.07.2014 15:44

bykman napisał(a):Według prognoz od dzisiaj przez najbliższy tydzień od Zadaru na poludnie CRO ma byc bardzo ładna pogoda.

Szkoda. Nie będzie na co narzekać.
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 31.07.2014 15:56

Bocian napisał(a):Szkoda. Nie będzie na co narzekać.


Dla odmiany może na upały tym razem.
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 31.07.2014 16:13

W Orebic rano chmurki, a potem żarówa z ładnymi chmurami na niebie.

Nie wiem skąd ten lament bo u mnie na 16 dni jeden padający, jeden przed południem, jeden pochmurny, a reszta bardzo dobra pogoda. I dni z upałem i dni chłodniejsze ale temperatury pomiędzy 25-30 stopni w cieniu.

A stolica wczoraj zalana ok 15. Pokazywali w lokalnym dzienniku. U nich to rzadkość, to tragedia :)

Południe kraju bardzo ładne choć nie idealne ... pakujcie manele i w drogę. Zawsze w gorszą pogodę można zrobić sobie wycieczkę :)
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 31.07.2014 16:22

Bocian napisał(a):
bykman napisał(a):Według prognoz od dzisiaj przez najbliższy tydzień od Zadaru na poludnie CRO ma byc bardzo ładna pogoda.

Szkoda. Nie będzie na co narzekać.


Coś się wymyśli :mrgreen:
Mona_M
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 07.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mona_M » 31.07.2014 16:23

golibroda napisał(a):W Orebic rano chmurki, a potem żarówa z ładnymi chmurami na niebie.

Nie wiem skąd ten lament bo u mnie na 16 dni jeden padający, jeden przed południem, jeden pochmurny, a reszta bardzo dobra pogoda. I dni z upałem i dni chłodniejsze ale temperatury pomiędzy 25-30 stopni w cieniu.

A stolica wczoraj zalana ok 15. Pokazywali w lokalnym dzienniku. U nich to rzadkość, to tragedia :)

Południe kraju bardzo ładne choć nie idealne ... pakujcie manele i w drogę. Zawsze w gorszą pogodę można zrobić sobie wycieczkę :)

My zaryzykujemy... co będzie to będzie ;)
Marta123456
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 12.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marta123456 » 31.07.2014 17:45

W Omisiu rano słońce, koło południa padał deszcz ale ciepły, co strachliwsi pouciekali z plaży. Myśmy zostali i wybraliśmy wygodniejsze miejsce. Chwile potem przestało padać i wyszło piękne słońce. Plażing się udał i kolejny dzień zaliczam do udanych. Może tylko jedno co mnie bardzo zdegustowało, to dwóch Niemców na plaży leżących w towarzystwie dwóch kobiet, pijących piwo i głośno bekających. Polacy nie zachowujcie się tak na plaży, pokażmy że jesteśmy kulturalnym narodem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 133
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone