Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gumowe buty na plaże

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 14.06.2009 00:09

Jak sądzicie, takie się nadają do wody?
Obrazek
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 14.06.2009 00:40

Mogą spadać
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.06.2009 07:51

krakuscity napisał(a):Jak sądzicie, takie się nadają do wody?


Ja i córka takie miałyśmy w ubiegłym roku ,mi nie spadały,ale córce 12 letniej chudzince :wink: niestety tak,w związku z czym zakupiliśmy jej nowe w Cro,
Biało-czerwony
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 10.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biało-czerwony » 14.06.2009 09:45

krakuscity napisał(a):Jak sądzicie, takie się nadają do wody?



Mogą być, jeśli komu życie niemiłe..... :D
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 28.06.2009 18:27

Te dziury przy podeszwie 8O już mam gęsią skórkę na myśl co będzie gdy napotkają jeżowca.
Choć w takich klapkach widziałem w tym roku w wodzie sporo ludzi to ja bym się na taki eksperyment nie odważył ( chyba że w miejscach gdzie nie ma jeżowców - wtedy to inna sprawa ).
Szczerze mówiąc to butów typu materiał z góry/guma z dołu też nie polecam. Może i są wygodniejsze w chodzeniu przy brzegu itp. od całych gumowych ale byłem świadkiem jak szwagierka przy brodzeniu w wodzie dobiła stopą do jeżowca i niestety zakończyło się to kilkugodzinnym dłubaniem i wyciąganiem wbitych kolców (a nie było to łatwe). Poza tym każdy z nas ze swoją parą pożegnał się już na Chorwacji ponieważ nie przeżyły naszych wakacji.

Zaraz po powrocie nabyłem nowe, bo nie wiadomo co moja "druga połówka" wymyśli, więc może się jeszcze przydadzą w tym roku
8)
Obrazek

Kupione w Martes Sport model Alfa - mieli nawet mój kajakowy rozmiar :)
Wyglądają na solidne (pogrubiona podeszwa i boczki) i są już w przecenie po 29,99zł.
YoanaK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) YoanaK » 28.06.2009 18:41

Te pokazane przez Nero są super. Widziałam duży wybór rozmiarów w InterSport i w GoSport też.
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 28.06.2009 19:15

Ja miałem je w zeszłym roku i pływałem w nich o niebo lepsze od szmaciano-gumowych w tych ostatnich jeżowiec przebił się przez podeszwę.
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 28.06.2009 19:47

2 lata temu kupiłam takie we Włoszech. W zeszłym roku wzięłam je do Chorwacji. Zabrałam też typowe buty do sportów wodnych - szmaciano-gumowe. Po jednym dniu owe typowe wodne zastąpiłam przez takie jak na zdjęciu - okazały się o niebo lepsze - grubsza podeszwa powoduje, że nie czuje się kamyczków pod stopami, nic nie uwiera od spodu, łatwo je ubrać i zdjąć - te do sportów wodnych gorzej się zciąga po namoczeniu wodą.
Te ze zdjęcia nadają sie zarówno na dojście do plaży jak i wejście do wody, po wyjściu z wody zrzuca się je jednym ruchem i stopy wolne :)

Do sklepu też da się dojść :wink: W sumie ja większość pobytu spędziłam w tychże butkach, bo...po skręceniu nogi, stopa była tak spuchnieta, że do żadnych innych się nie mieściła :evil: .

PS Plaże, na których wchodziałm do wody były wyczyszczone z jeżowców - przynajmniej przy brzegu... ale z drugiej strony to nie wiem jak taki jeżowiec miałby "zaatakować" przez te boczne otwory..?
cyraneczka
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 23.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyraneczka » 28.06.2009 21:11

wlasnie takie przymierzalam dzis w gosport. myslicie,ze przez te otworki na bokach nie przediostanie sie jezowiec? :roll:
cyborglubin
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 21.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyborglubin » 28.06.2009 23:08

tez mialem problemy tyczace jezowcow przed moim wyjazdem ( 15.06 - 25.06 ) . tam gdzie bylem ( podaca ) jezowce wystepowaly ale w bezpiecznej odleglosci od plazy wiec po pierwszwej kompieli odrazu spadl mi kamien z serca i kompalem sie bez problemu. ale buty watro miec aby chodzic po kamieniach.
cyraneczka
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 23.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyraneczka » 28.06.2009 23:21

no ale takie z tymi dziurkami z boku się nadają?
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 29.06.2009 08:04

Nadają się nadają, ja też w nich w zeszłym roku chodziłem po kamieniach, spisywały się lepiej niż szmaciano - gumowe. A jak fajnie pływają na wodzie :wink:
szaraczek1985
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 03.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szaraczek1985 » 29.06.2009 10:44

Niemalże identyczne kupiłam niedawno w Makro w Poznaniu za 19,90 :D wygladaja na solidne i podeszwe maja dosc twarda, mam nadzieje ze wytrzymaja :)
tomeekgr
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 30.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomeekgr » 30.06.2009 10:21

Polecam zakup w go sport albo w decathlon bo są tam takie piankowe. Te gumowe też fajnie wyglądają ale są sztywniejsze.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 30.06.2009 13:37

krakuscity napisał(a):
Popiel napisał(a):Zawsze można kupić trampki :D

Można, ja miałem takie ( jak na zdjęciu )przez 7 sezonów
i sprawdzały się super, wyrzuciłem je rok temu bo się skurczyły.
:D

Powiem Tobie, że nawet aż tak bardzo nie żartowałem z trampkami. Znajomy co już więcej razy ode mnie był w Cro właśnie takich używa. Niskie oczywiście. Proponował mi przed pierwszym moim wyjazdem i kupiłem za całe 9,99zł. Okazały się zbyt ciężkie to nabyłem na miejscu buty do pływania.

krakuscity napisał(a):Jak sądzicie, takie się nadają do wody?

Śmisznie będziesz wyglądał ale czad.


Cromaniacy, kliknijcie TU :!: 8 razy to samo zdjęcie :evil: Jedna reklama sklepu wystarczy chyba.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone