Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Plaże FKK Na Makarskiej

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KrzychuZiom
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 26.08.2014 21:19

dzięki ;)
CroNudi
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroNudi » 11.09.2014 11:38

raffiu napisał(a):Ostatnich dwóch pozycji już w tym roku nie daliśmy rady odwiedzić :(
Mamy trochę fotek ale zanim je umieścimy chcielibyśmy obejrzeć również wasze zdjęcia.

Alen, która z tych pięciu wymienionych spodobała wam się najbardziej i możecie ją polecić?
CroNudi
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroNudi » 11.09.2014 11:39

Sorry, pytanie skierowane do "raffiu".
raffiu
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) raffiu » 12.09.2014 10:58

Nie jestem autorem cytowanej dwa wątki wyżej wypowiedzi. To wypowiedź Alena. Ale ponieważ wszystkie 7 miejsc jest mi znanych to mogę się odnieść :). Osobiście lubię małe, kameralne plaże. Plaże trudno dostępne, ukryte między skałami. Dlatego też najbardziej do gustu przypadły mi małe plażyczki/zatoczki w okolicy Żivogosce Blato (jedna z nich na zdjęciu Alena - choć ja sam w tych rejonach plażuję na plaży oddalonej o 40 metrów). Lubię urokliwie położoną plażę Nugal, ale tam bywa wielu tekstylnych oraz często jest zatłoczona. Nie spełnia tym samym kryterium "kameralności" ;). Plażę w Igrane odwiedzam również zawsze ilekroć jestem gdzieś na Makarskiej Rivierze. Najlepsza rada, to odwiedzić każdą z tych plaż i samemu wybrać tą "idealną". Wakacje samochodem i zakwaterowanie gdzieś na Riwierze dają przecież taką możliwość. Pozostałe plaże również mają swój urok, ale bliskie sąsiedztwo Jadranki, oraz łatwiejsza dostępność sprawiają, że nie są na szczycie mojego rankingu :)
Pozdrawiam
Alen
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 19.09.2014 22:14

Ta nam przypadła do gustu.
Może dlatego że jest prawie bezludna i łatwo się do niej dostać.
Pod warunkiem że znasz drogę :)
Obrazek
KrzychuZiom
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 23.09.2014 21:01

eeeee no ładna zatoczka :)
BigDaniel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 24.09.2014 17:46

Hmm no wlanie widze ze te miejsce jest bezludne :-D I to nie PRAWIE tylko na pewno :-P
Alen
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 25.09.2014 15:43

Dla nas to była zaleta ale rozumiem że są tacy którzy lubią popatrzeć na innych ....
BigDaniel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 25.09.2014 18:05

Z tym popatrzec na innych. . . . Perfidnie to patrza samotni mezczyzni. Jak sa pary to problem znika. Ale niestety nic tym nie zrobimy. . . no chyba ze wybierzemy sie na taka odosobniana zatoczke i bedziemy zupelnie sami.
KrzychuZiom
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 25.09.2014 18:08

BigDaniel napisał(a):Z tym popatrzec na innych. . . . Perfidnie to patrza samotni mezczyzni. Jak sa pary to problem znika. Ale niestety nic tym nie zrobimy. . . no chyba ze wybierzemy sie na taka odosobniana zatoczke i bedziemy zupelnie sami.

Niestety zgadzam się w 100% .... :roll: :roll: :roll:
Alen
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 28.09.2014 12:31

BigDaniel napisał(a):Z tym popatrzec na innych. . . . Perfidnie to patrza samotni mezczyzni. Jak sa pary to problem znika. Ale niestety nic tym nie zrobimy. . . no chyba ze wybierzemy sie na taka odosobniana zatoczke i bedziemy zupelnie sami.

Może nie wrzucajmy wszystkich samotnych do jednego worka.
Przecież każdy z nas był a może będzie jeszcze samotny.
Czy to znaczy że ma być traktowany jak trędowaty?
Na naszych plażach faktycznie czasem sporadycznie można było zaobserwować dziwnych osobników ale w Cro tego problemu nie zauważyliśmy.
Większym problemem byli Polacy w wielkich gaciach nie rozumiejących znaczenia FKK.
KrzychuZiom
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 28.09.2014 12:44

No niestety ja byłem swiadkiem perfidnego gapienia sie .... na plazowiczki....
zmichal
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmichal » 02.06.2016 09:38

Alen napisał(a):Kolejny piękny dzień spędzony tym razem na plaży Dracevac - Tucepi.
Nadal jest to jedna z piękniejszych plaż Chorwacji.
Obrazek
Ale opłaty za parkowanie skoczyły do góry i to prawie o 100%
Parking GAMA 50Kn było 30Kn
Następny 30Kn dla stałych klientów czyli nas 20Kn :)
Widzę, że tuż obok przebiega droga. Czy hałas od samochodów jest słyszalny na tej plaży? I czy mógłbyś podać więcej szczegółów na temat lokalizacji, dojazdu itp?
tomaszproblem
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomaszproblem » 02.06.2016 16:12

Ślicznie tam jest!
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.06.2016 17:48

Jadranka nad łbem i ślicznie?
No weź przestań...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

Plaże FKK Na Makarskiej - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019