Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Godna polecenia październikowa Sycylia....

We Włoszech znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, jest nim założony w 1088 roku Uniwersytet Boloński. Na terenie Włoch znajdują się 2 słynne wulkany: Etna i Wezuwiusz. We Włoszech trzykrotnie odbywały się igrzyska olimpijskie w latach 1956, 1960 i 2006. We Włoszech znajduje się 50 obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Modena we Włoszech to prawdziwa stolica samochodów sportowych, mieści się w niej 5 fabryk luksusowych samochodów sportowych: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Pagani i De Tomasso.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 01.11.2010 14:33

woka napisał(a):myślałem, że kibole to takie ABS-y a tu patrz ..... chyba muszę zdanie zmienić. :lol:

Przecież nie każdy przestępca jest troglodytą... I nie każdy kibol to ABS...
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 01.11.2010 15:46

dubaj napisał(a):Wyjaśnisz?
Bo zastanawiam się czy traktować Twój wpis jako komplement czy raczej nie :lol:

Nie znasz ABS-u :?: :wink: ( jako określenia pewnej grupy)

ps.
No dobrze. Nie martw się. Jakby co - Ciebie to nie dotyczy. :lol: (przynajmniej w tej relacji, takich powodów ja nie widzę.)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 01.11.2010 19:31

Torac napisał(a):A jak wyhaczyłeś ten tani lot :?:


Jeżeli mogę się wtrącić :D to jest taka fajna stronka gdzie oprócz zaplanowania taniego lotu można jeszcze poszukać miejsca do spania i wynająć samochód :D
Pozdravki.
dubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 01.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dubaj » 01.11.2010 20:48

Bocian napisał(a):
woka napisał(a):myślałem, że kibole to takie ABS-y a tu patrz ..... chyba muszę zdanie zmienić. :lol:

Przecież nie każdy przestępca jest troglodytą... I nie każdy kibol to ABS...

Znalazłem definicję ABS 8)
Sympatyczna :)

A zaraz zaraz.... czy to nie kobietki (i bezpłciowi faceci) nie głoszą romantycznie na cały świat, że nie powinno się ludzi oceniać po wyglądzie?
Że to uprzedzenia, stereotypy, że wszyscy ludzie są jednakowi, niezależnie od wyglądu?
Gdzież ta opiewana tolerancja? Cóż to za język nienawiści 8O ?
Żarty z żydów i czarnych to szczyt niesmaku, z białych mężczyzn już można?



Ale spoko, już się nie oburzam: ogólnie zauważyłem na tym forum, że jak dla Bociana coś jest ideologicznie złe lub straszne, to znaczy, że zazwyczaj to jest normalne dla mężczyzny z jajami. I należy wręcz się z tym utożsamiać 8)

Wracając do ABS i kiboli: wolę być dobrze zbudowanym facetem niż zakompleksionym i wystraszonym metroseksualnym szczurkiem w sztruksach z kręconą grzywką :wink:





ps)moja piękna właśnie skomentowała, że ja też mam Absolutny Brak Szyi.
Nie zgodzę się z tym "absolutnym", ale widzę, że muszę potraktować to jako komplement.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 01.11.2010 21:33

dubaj napisał(a):ps)moja piękna właśnie skomentowała, że ja też mam Absolutny Brak Szyi.
Nie zgodzę się z tym "absolutnym", ale widzę, że muszę potraktować to jako komplement.

:D To twoja piękna jest "równy gość". :lol: :wink:
Za poczucie homoru ... +5. :D (marne z Was kibole ... za porządne)

dubaj napisał(a):Wracając do ABS i kiboli: wolę być dobrze zbudowanym facetem niż zakompleksionym i wystraszonym metroseksualnym szczurkiem w sztruksach z kręconą grzywką

Co ma jedno do drugiego. :?: Dobrze zbudowany facet jest .... dobrze zbudowanym facetem. :lol: Ponadto ktoś lubi blondynki a ktoś brunetki. Jedna nie popatrzy na ABS-a a inna na tego z grzywką. Musi być różnorodność.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 01.11.2010 21:45

Jeśli ktoś ma jaja większe od mózgu to to się nazywa przepuklina a nie męskość... 8)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 01.11.2010 22:11

Bocian napisał(a):Jeśli ktoś ma jaja większe od mózgu to to się nazywa przepuklina a nie męskość... 8)

Nie dokuczaj chłopakowi.
dubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 01.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dubaj » 01.11.2010 23:10

Pokemoniki,
idźcie sobie już z mojego wątku :P
Bernadr C
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bernadr C » 02.11.2010 18:32

fajnie , fajnie, proszę o jeszcze wiecej czadu.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kiepura
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4359
Dołączył(a): 17.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kiepura » 02.11.2010 19:14

Fajna relacja, przeczytałem żółknąc z zazdrości. No, bo:
ostatni raz więcej niż z jedną panią to pojechałem tak, gdzieś ...naście lat temu,
ostatni raz miałem możliwość wyjechania gdziekolwiek w innym terminie niż wakacje też naście lat temu.

:cry: :cry: :cry:

Idę się napić.

Napisz coś jeszcze koniecznie, żebym miał pretekst...
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 02.11.2010 21:32

Napisałeś w tej relacji kilka kapitalnych rzeczy.

Dziękuję i pozdrawiam. :D
dubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 01.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dubaj » 02.11.2010 23:08

Jan, dzięki za miłe słowa, w dodatku bez idiotycznych wstawek "kibolskich" :wink:



Kiepura... powiem Ci tak...może to nadużywane hasło...ale "chcieć to móc"...
Jako gość bez urlopu (bo u mnie to działalność gospodarcza, gdzie nikt mi za dzień "wolnego" nie zapłaci) i nie lubiący marnować pieniędzy... od bośniackiego Sylwestra zaliczyłem kilkudniową Irlandię, Cypr, Maroko i Moskwę... i nigdzie łącznie z transportem nie wydałem powyżej 1200 PLN na osobę (no, Maroko było za 1800 PLN, ale to było łącznie 10dni wyprawy).

Nie piszę by sie chwalić
(bo niestety nie mam tyle kasy by jeździć do takich krajów, którymi chwalić się naprawdę można.... :cry: ),
tylko by uzmysłowić, że nawet bez urlopu i nie wydając nie wiadomo jakich pieniędzy można... naprawdę można :wink:

I za to proponuje wypić 8)




Ja za tydzień mam nadzieję wzniosę ten toast zapewne w Czeskim Raju - znów bez urlopu, znów na krótko, ale mam nadzieję intensywnie :wink:
dubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 01.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dubaj » 08.11.2010 23:24

dubaj napisał(a):Ja za tydzień mam nadzieję wzniosę ten toast zapewne w Czeskim Raju - znów bez urlopu, znów na krótko, ale mam nadzieję intensywnie :wink:

Aż się zacytuje: było intensywnie :wink:

Jak ktoś lubi Czechy to zapraszam tutaj: http://www.travelforum.pl/czechy/7899-c ... iwach.html

W relacji jest dużo "futbolowych" odnośników, więc tutaj jej umieszczać pewnie nie wypada 8)
gosiunia102
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 30.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiunia102 » 18.05.2013 21:39

Mam pytanie dotyczące wypożyczenia samochodu, przez jaką firmę wynajmowałeś, czy w cenie było ubezpieczenie na wypadek stłuczki czy kradzieży ? Lecimy do Trapani 23 czerwca. Z góry dziękuję za odpowiedź
Poprzednia strona

Powrót do Włochy - Italia



cron
Godna polecenia październikowa Sycylia.... - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone