Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 08.05.2018 12:49

To się jednak z tą rezerwacją Ferienhaus Deller w Pinkafeld za bardzo pospieszyłam, bo nie doczytałam, że jest jeszcze koszt 20 EUR za sprzątanie, co w przypadku jednego noclegu zupełnie się nie kalkuluje... :roll:

Czyżby poniżej 300 zł został tylko wiedeński Oekotel ? I to tylko ten na północy, bo na południu jest za 320. W Grazu za 422 (ceny wszystkie z booking). W Oekotelu Föhrenhain nocowaliśmy 2 razy i nam taki standard absolutnie wystarcza jak na samo spanie. Tylko jednak myślałam, o noclegu już trochę dalej niż Wiedeń...
Masterjam
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 09.11.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Masterjam » 08.05.2018 22:29

Witam
Cóż pierwsze wakacje zagraniczne , stres duży więc prosze o podpowiedzi . Wyjeżdzamy z Warszawy rano i chodzi mi o nocleg między Wiedniem a Bratysławą. Jadą nas 2 rodziny jednym autem: 2 dorosłych+2 dzieci i 3 dorosłych. Czy ktoś ma ciekawa propozycję , niekoniecznie ze śniadaniem ale w rozsądnej cenie do 150 euro ?
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 08.05.2018 22:53

Garo&Justa napisał(a):Z Wrocławia zawsze jadę do Krapiny do Jurinjaka.
Polecam. Było wielokrotnie na forum
Jurinjak.net


My też latamy z Wrocławia i też zaglądamy do Bożenny :) My i nasze dzieciaki uwielbiamy tam jeździć, dzieci znajdują wspólny język z wnukami Bożeny a sama gospodyni to niemal "przyjaciel domu". :papa:
james84
Odkrywca
Posty: 115
Dołączył(a): 09.05.2018
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) james84 » 09.05.2018 09:27

Witajcie,
W tym roku wybieramy się do Chorwacji z postojem w Wiedniu na szybkie zwiedzanie.
Wyjeżdżamy rano w czwartek więc zaplanowałem nocleg tuż za granicą Słoweńsko-Chorwacką w Krapinie w apartments-kamenecki.
Cena za jedną noc 128 zł więc nie najgorzej .
Czy ktoś spał w tym miejscu ?


Pozdrawiam,
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.05.2018 10:09

Kiedyś ktoś podawał pensjonat w górach w Austrii, pamięta ktoś może jego nazwę ?
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 09.05.2018 10:22

alechandro napisał(a):Kiedyś ktoś podawał pensjonat w górach w Austrii, pamięta ktoś może jego nazwę ?

Różne podawali. :) Czy chodzi o ten prowadzony przez Polaków: http://imbachhorn.eu/
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 09.05.2018 11:15

Masterjam napisał(a):Witam
Cóż pierwsze wakacje zagraniczne , stres duży więc prosze o podpowiedzi . Wyjeżdzamy z Warszawy rano i chodzi mi o nocleg między Wiedniem a Bratysławą. Jadą nas 2 rodziny jednym autem: 2 dorosłych+2 dzieci i 3 dorosłych. Czy ktoś ma ciekawa propozycję , niekoniecznie ze śniadaniem ale w rozsądnej cenie do 150 euro ?


Ja od zawsze korzystam z Oekotel. W Wiedniu są 3. Nie wiem w jakim wieku masz dzieci ale ja za rodzinkę 2+2 (dzieci 2 i 6) w tym roku płacę 72euro ze śniadaniem.
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.05.2018 11:18

Kaj-Lux blisko baseny Tuheljske Toplice ok 50 km przed Zagrzebiem mieści się 6 osób, super standard, cena jeśli dobrze pamiętam ok 60 €.
Korzystałem już 2 x.
Polecam :)
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 09.05.2018 13:11

alechandro napisał(a):Kiedyś ktoś podawał pensjonat w górach w Austrii, pamięta ktoś może jego nazwę ?

Może http://nartywaustrii.eu/ ?
Masterjam
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 09.11.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Masterjam » 09.05.2018 13:30

toomas napisał(a):
Masterjam napisał(a):Witam
Cóż pierwsze wakacje zagraniczne , stres duży więc prosze o podpowiedzi . Wyjeżdzamy z Warszawy rano i chodzi mi o nocleg między Wiedniem a Bratysławą. Jadą nas 2 rodziny jednym autem: 2 dorosłych+2 dzieci i 3 dorosłych. Czy ktoś ma ciekawa propozycję , niekoniecznie ze śniadaniem ale w rozsądnej cenie do 150 euro ?


Ja od zawsze korzystam z Oekotel. W Wiedniu są 3. Nie wiem w jakim wieku masz dzieci ale ja za rodzinkę 2+2 (dzieci 2 i 6) w tym roku płacę 72euro ze śniadaniem.


Bliźniaki 8 letnie :) , juz sprawdzam , dzięki za namiar
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.05.2018 16:01

Dzięki walp i dzięki Lechoo...chodziło o ten, który zapodał Lechoo ale ten pierwszy też zapisałem bo nie widziałem go tutaj wcześniej :)
aprilka
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 06.02.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) aprilka » 11.05.2018 19:43

Fredek33 napisał(a):Witam wszystkich cromaniaków! :)
We wrześniu wybieram się do Chorwacji przez Prage i Wiedeń.
Czy ktoś posiada sprawdzony nocleg w Pradze i Wiedniu lub bliskiej okolicy?. Jedziemy w 4+1
Dziekuje za podpowiedzi
Paweł


Hotel Olsanka w Pradze. Bardzo dobra lokalizacja, tramwaj spod hotelu w kilka minut zawozi do centrum. W pobliżu hotelu sklep, bankomat i klimatyczne knajpki.
dominikzw
Croentuzjasta
Posty: 390
Dołączył(a): 19.04.2018
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominikzw » 12.05.2018 23:11

Witam
Polecicie jakiś nocleg tranzytowy już po przekroczeniu granicy Węgry-Chorwacja w Letenye w kierunku na Zagrzeb? Czy dopiero w grę wchodzi Zagrzeb ? Chciałbym wieczorem jeszcze przekroczyć granicę w Letenye (stare przejście) żeby na świeżo w drugi dzień jechać już po drogach chorwackich.
Dziękuje
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.05.2018 23:22

dominikzw napisał(a):Witam
Polecicie jakiś nocleg tranzytowy już po przekroczeniu granicy Węgry-Chorwacja w Letenye w kierunku na Zagrzeb? Czy dopiero w grę wchodzi Zagrzeb ? Chciałbym wieczorem jeszcze przekroczyć granicę w Letenye (stare przejście) żeby na świeżo w drugi dzień jechać już po drogach chorwackich.
Dziękuje

https://www.noclegi-online.pl/chorwacja ... ke-toplice
dominikzw
Croentuzjasta
Posty: 390
Dołączył(a): 19.04.2018
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominikzw » 12.05.2018 23:28

Dziękuje :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone