Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BartKat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 213
Dołączył(a): 01.08.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartKat » 19.04.2016 13:36

slawekkg napisał(a):Witam. Czy może ktoś polecić jakiś nocleg w okolicach Graz(plus minus 100km.), niestety w Oekotel brak miejsc(z 25,06 na 26,06) a jadę z pół.-zach. Polski przez Niemcy, Austrię, Słowenię i do CRO. Z góry dziękuję. Pozdrawiam


Hej,
My śpimy zawsze w Hart bei Graz - niestety mam za krótki staż i nie mogę umieszczać linków w swoich postach. Poszukaj Harrys Home Hotel Hart bei Graz.
Dzieciaki do 7 roku życia nie płacą - pokój 32m2 wraz z aneksem kuchennym - jedne duze łóżko podwójne oraz kanapa rozkładana 2 osobowa - łącznie śpimy 2+2 bardzo wygodnie. Obok parkingu bardzo duży plac zabaw dla dzieciaków oraz sklep Billa.
Ogólnie polecam - zatrzymujemy sie tam w drodze do i z Cro.

Pozdrawiam

Bartek
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 19.04.2016 13:52

Janusz Bajcer napisał(a):
bodzio92 napisał(a):Witam,

Może ktoś polecić sprawdzony, tani nocleg na Węgrzech ?? Będziemy startować z Mielca na podkarpaciu i po ok 600-700 km będziemy chcieli zrobić sobie pauze i na drugi dzień wystartować dalej.

Dzięki i pozdrawiam.

Dwa namiary masz w poprzednich postach.


wiesz Janusz, czytanie wątku może sprawiać niektórym ból ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.04.2016 13:56

pawelli napisał(a):wiesz Janusz, czytanie wątku może sprawiać niektórym ból ;)

160 stron - może być bolesne, ale dwa posty na tej samej stronie na której pyta - to nie wiem jak to nazwać ... :roll:
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 20.04.2016 07:42

bodzio92 napisał(a):Witam,

Może ktoś polecić sprawdzony, tani nocleg na Węgrzech ?? Będziemy startować z Mielca na podkarpaciu i po ok 600-700 km będziemy chcieli zrobić sobie pauze i na drugi dzień wystartować dalej.

Dzięki i pozdrawiam.


Polecam Lenti.
Do granicy ze Słowenią jakieś 8 - 10 km.
Miasteczko , ciche , spokojne , noclegi nie drogie.
Booking .com namierza doskonale wszystkie apartamenty i hotele
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 20.04.2016 08:21

Janusz Bajcer napisał(a):
pawelli napisał(a):wiesz Janusz, czytanie wątku może sprawiać niektórym ból ;)

160 stron - może być bolesne, ale dwa posty na tej samej stronie na której pyta - to nie wiem jak to nazwać ... :roll:


wyobraź sobie, że dałem radę przebrnąć w zeszłym roku ;)
Nie wiem jak to zrobiłem ale dałem radę ;) :hut:
pablos79
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 04.01.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos79 » 29.04.2016 11:50

Polecam nocleg w miejscowości Stegersbach "Ferienanlage Beatrix " jakieś 145 km od Wiednia, w stronę Graz. Trzeba trochę odbić z autostrady, ale warto.
Są tam dwa domy wakacyjne, w obydwu 3 sypialnie (dla 6 osób), pokój dzienny z kuchnią. Do tego jest jeszcze basen i duży ogród.
W zeszłym roku płaciliśmy 120 euro (6 osób plus dziecko), rezerwowane prze booking.com.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 29.04.2016 14:26

Ja w tym roku ponownie euro pensjonat w Mikulovie,byłem w cztery osoby,wszystko ok.,można wziąć ze śniadaniem lub bez.
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.04.2016 14:56

Dl podróżujących przez Węgry "route 86" polecam nocleg w Lenti. Ciche miasteczko z basenami termalnymi, w pensjonacie pełne wyżywienie, bardzo dobre jedzenie. Rano po paru minutach jesteście już w Słowenii i zaraz Chorwacja.
Byłem tam w ubiegłym roku, rezerwacja przez Booking.com :papa:
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.04.2016 20:22

Może ktoś zna namiary na jakiś motel albo pensjonat już w Chorwacji? Karlovac, może być też dalej. Najlepiej gdzieś w promieniu do 10 km od autostrady.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.04.2016 20:38

testardo napisał(a):Może ktoś zna namiary na jakiś motel albo pensjonat już w Chorwacji? Karlovac, może być też dalej. Najlepiej gdzieś w promieniu do 10 km od autostrady.

Zajrzyj na stronę 150 i 154 tego wątku :wink: :idea:
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.04.2016 21:33

Janusz Bajcer napisał(a):
testardo napisał(a):Może ktoś zna namiary na jakiś motel albo pensjonat już w Chorwacji? Karlovac, może być też dalej. Najlepiej gdzieś w promieniu do 10 km od autostrady.

Zajrzyj na stronę 150 i 154 tego wątku :wink: :idea:


Dzięki, zapisałem namiary. Znajomi w zeszłym roku nocowali w zajeździe Albatros koło Perusica. Rezerwowali przez booking z ceną 80 euro za pokój dla 4 osób ze śniadaniem. Polecali też tamtejszą restaurację. W tym roku cena 2x wyższa, szkoda, bo miejsce bardzo dogodnie położone blisko zjazdu z autostrady. Dlatego szukam czegoś tańszego, bo płacić 150 euro za nocleg to lekka przeginka.
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.04.2016 21:52

Ja w tym roku po raz drugi nocuję w samym Zagrzebiu, hotel "Zagreb" (standard era Gierka, ale blisko bramek w Lucko). Powód jest jeden, kwaterę mam od soboty więc w Lucko chcę być wcześnie rano. W hotelu mam śniadanie, i zaraz po śniadaniu melduję się do kolejki na bramkach, lub pojadę objazdem , zależy od zatwardzenia bramek. Rezerwacja przez Booking. :papa:
kudlaty78
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 09.04.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) kudlaty78 » 03.05.2016 21:39

D@rek napisał(a):
jacek73 napisał(a):
D@rek napisał(a):
siwa78 napisał(a):
D@rek napisał(a):My będziemy spać 2+2 w miejscowości Krapinske Toplice (Chorwacja -50 kilometrów od Ptuj w Słowenii),
700km od Katowic, 8 km od autostrady.
Nocleg ze śniadaniem, apartament 60m2 z kuchnią 38Euro + 20Euro śniadanie dla 4 osób.
Pensjonat znajduje się naprzeciw aquaparku z termami - Aquae Vivae. Tak więc można wieczorkiem zahaczyć:)


Czy ja mogłabym również prosić o namiary na te noclegi. Jedziemy z Katowic więc akurat byłoby to w połowie drogi. Dzięki


Poszło na PW


Witam
to i ja poproszę o namiary na ten pensjonat w czerwcu śmigamy do Dubrownika i szukam w tych okolicach noclegu
Pozdrawiam Jacek :)



Poszło :)



Jest szansa żebym i ja taki namiar otrzymał??
D@rek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.08.2009
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) D@rek » 04.05.2016 20:12

Szansa zawsze jest :D
Już poszło
grzesiek-swidnica
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 08.07.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek-swidnica » 09.05.2016 10:24

D@rek napisał(a):Szansa zawsze jest :D
Już poszło

Jeśli można to poproszę namiar i z góry dziekuję :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone