Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Czarnogóra - jaka trasa najlepsza?

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
luk@s1982
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk@s1982 » 30.08.2017 09:57

a co to za zła sława? możesz przybliżyć?
luk@s1982 napisał(a):pomyślałem jechać na Mostar - dlaczego mówisz aby odpuścić Bilecę a wybrać Trbnije ? - bo gugiel to prowadzić chce w ogóle mnie przez Bilecę na Nikisić i Podgoricę - ale wiadomo jak to jest z navi ;)

hmm... a mnie Google Maps konsekwentnie kieruje z Sarajeva właśnie M18 przez Scepan Polje i dalej na Niksić, Podgoricę;
można i przez Mostar lub Bilecę, przez Bilecę droga porównywalna z tą przez Scepan Polje, ale krajobraz w Kanionie Pivy jednak u mnie wygrywa[/quote]

:) tak jak nie wymuszę przez Mostar to jest tak jak mówisz. Skoro ten odcinek BiH Montenegro jest do przejechania ( złą sławą w sensie, nawet tu na forum piszą, o latających kamieniach etc ;)) to pewnie i tak pojadę. Wrócę sobie przez Herceg Novi - Trebinije - Mostar bo i tak mam wtedy nocleg w Sarajewie to mogę pojechać kawałek dalej a zwiedzę coś nowego.
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Czarnogóra - jaka trasa najlepsza? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017