Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czarnogóra - jaka trasa najlepsza?

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
luk@s1982
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk@s1982 » 30.08.2017 08:57

a co to za zła sława? możesz przybliżyć?
luk@s1982 napisał(a):pomyślałem jechać na Mostar - dlaczego mówisz aby odpuścić Bilecę a wybrać Trbnije ? - bo gugiel to prowadzić chce w ogóle mnie przez Bilecę na Nikisić i Podgoricę - ale wiadomo jak to jest z navi ;)

hmm... a mnie Google Maps konsekwentnie kieruje z Sarajeva właśnie M18 przez Scepan Polje i dalej na Niksić, Podgoricę;
można i przez Mostar lub Bilecę, przez Bilecę droga porównywalna z tą przez Scepan Polje, ale krajobraz w Kanionie Pivy jednak u mnie wygrywa[/quote]

:) tak jak nie wymuszę przez Mostar to jest tak jak mówisz. Skoro ten odcinek BiH Montenegro jest do przejechania ( złą sławą w sensie, nawet tu na forum piszą, o latających kamieniach etc ;)) to pewnie i tak pojadę. Wrócę sobie przez Herceg Novi - Trebinije - Mostar bo i tak mam wtedy nocleg w Sarajewie to mogę pojechać kawałek dalej a zwiedzę coś nowego.
Poprzednia strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Czarnogóra - jaka trasa najlepsza? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone