Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Czarnogóra - jaka trasa najlepsza?

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
luk@s1982
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk@s1982 » 30.08.2017 09:57

a co to za zła sława? możesz przybliżyć?
luk@s1982 napisał(a):pomyślałem jechać na Mostar - dlaczego mówisz aby odpuścić Bilecę a wybrać Trbnije ? - bo gugiel to prowadzić chce w ogóle mnie przez Bilecę na Nikisić i Podgoricę - ale wiadomo jak to jest z navi ;)

hmm... a mnie Google Maps konsekwentnie kieruje z Sarajeva właśnie M18 przez Scepan Polje i dalej na Niksić, Podgoricę;
można i przez Mostar lub Bilecę, przez Bilecę droga porównywalna z tą przez Scepan Polje, ale krajobraz w Kanionie Pivy jednak u mnie wygrywa[/quote]

:) tak jak nie wymuszę przez Mostar to jest tak jak mówisz. Skoro ten odcinek BiH Montenegro jest do przejechania ( złą sławą w sensie, nawet tu na forum piszą, o latających kamieniach etc ;)) to pewnie i tak pojadę. Wrócę sobie przez Herceg Novi - Trebinije - Mostar bo i tak mam wtedy nocleg w Sarajewie to mogę pojechać kawałek dalej a zwiedzę coś nowego.
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Czarnogóra - jaka trasa najlepsza? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019