Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co zabieracie na plażę.

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 16.05.2018 10:25

O tak, właśnie tak zrobię :mrgreen:
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 16.05.2018 10:58

SylwiaSz85 napisał(a):No to ja mam w takim razie wadliwy produkt i dziś jadę go oddać ;) daszek jest zainstalowany poprawnie ale jak się siada to leżak się poprostu składa .... ja to mam pecha !

ten leżak ma zapadki po bokach i żeby go zablokować w pozycji jakiej chcemy , trzeba go rozłożyć trochę dalej i powrócić , wtedy zapadka ma szansę się zapiąć i zablokować , mam nadzieję że napisałem zrozumiale , najchętniej zamieściłbym jakiś filmik :wink:
kojacek
Cromaniak
Posty: 858
Dołączył(a): 29.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kojacek » 16.05.2018 12:38

Trajgul napisał(a):A Ty wezmiesz browar i książkę zamiast tachać ich graty.
Matka Polka... ;)

Książkę? Przecież to duże i ciężkie-czytnik jest wygodniejszy-mały, lekki, i kilkaset książek mieści bez problemu ;)
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 16.05.2018 13:09

kojacek napisał(a):
Trajgul napisał(a):A Ty wezmiesz browar i książkę zamiast tachać ich graty.
Matka Polka... ;)

Książkę? Przecież to duże i ciężkie-czytnik jest wygodniejszy-mały, lekki, i kilkaset książek mieści bez problemu ;)


Nie posiadam i na razie nie mam zamiaru posiadać :lol: Niektóre książki czytam na tel, a na wakacje lubię sobie kupić papierowe :wink:
Marta@
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 15.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marta@ » 16.05.2018 14:02

A czy ktoś testował coś w typie lazy bag? Nie mam co prawda, ale zastanawiam się, czy by zdało egzamin... Może jakiś ręcznik pod itd...
SylwiaSz85
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaSz85 » 16.05.2018 14:26

Rafi70 napisał(a):
SylwiaSz85 napisał(a):No to ja mam w takim razie wadliwy produkt i dziś jadę go oddać ;) daszek jest zainstalowany poprawnie ale jak się siada to leżak się poprostu składa .... ja to mam pecha !

ten leżak ma zapadki po bokach i żeby go zablokować w pozycji jakiej chcemy , trzeba go rozłożyć trochę dalej i powrócić , wtedy zapadka ma szansę się zapiąć i zablokować , mam nadzieję że napisałem zrozumiale , najchętniej zamieściłbym jakiś filmik :wink:


Tak tez zrobiłam :) ale jak siadam to składa się w pół ;( trudno już oddałam i szukam dalej czegoś fajnego bo jak kolezanka wyżej pisała namiotu na plazy niestety zostawic nie możemy bo to Nemira wiec ludzi dość sporo w sezonie...
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 16.05.2018 15:15

wiolek_lp napisał(a):
dids76 napisał(a):Kupiliśmy w tym roku dwie, jeszcze nie wypróbowane. Zobaczymy jak się będą spisywały :wink:


A tak na "sucho" w domu jak to oparcie, sprawdza się ? Wygodne to to ? Może wypróbuję przed kupnem i wyłożę się na podłodze w lidlu :lool:

na "sucho" ok, chociaż jak dla lepsze by były gdyby trzymały też głowę :wink:
Zawszę używałem zwykłej karimaty, a że często na plaży czytam książkę na pewno będzie się lepiej sprawdzało. :wink:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 16.05.2018 22:06

dids76 napisał(a):na "sucho" ok, chociaż jak dla lepsze by były gdyby trzymały też głowę :wink:
Zawszę używałem zwykłej karimaty, a że często na plaży czytam książkę na pewno będzie się lepiej sprawdzało. :wink:


Też już mam :lol: Faktycznie fajnie jakby była podpórka głowy, ale tak jak piszesz do czytania książki będzie ok :oczko_usmiech:
kojacek
Cromaniak
Posty: 858
Dołączył(a): 29.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kojacek » 16.05.2018 22:36

wiolek_lp napisał(a):
kojacek napisał(a):
Trajgul napisał(a):A Ty wezmiesz browar i książkę zamiast tachać ich graty.
Matka Polka... ;)

Książkę? Przecież to duże i ciężkie-czytnik jest wygodniejszy-mały, lekki, i kilkaset książek mieści bez problemu ;)


Nie posiadam i na razie nie mam zamiaru posiadać :lol: Niektóre książki czytam na tel, a na wakacje lubię sobie kupić papierowe :wink:

Kwestia wyboru, gdy kilka lat temu żona znalazła czytnik pod choinką, szału nie było, ale gdy po kilku miesiącach pojechaliśmy na wakacje, okazało się, że czytnik jest wspaniałym rozwiązaniem.
A wcześniej mówiła, że lubi papierowe książki, przekładanie kartek itp, ale ciężko byłoby na wakacje zabrać kilka czy kilkanaście książek na wakacje i nosić je później na plażę.
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 17.05.2018 06:35

kojacek napisał(a):zabrać kilka czy kilkanaście książek na wakacje.

Ale jak to? Można czytać kilka czy nawet kilkanaście książek na raz? 8O
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 17.05.2018 07:03

Ja aż tak ambitna nie jestem, bierzemy 2 góra 3 książki i czytamy na wymiankę z mężem, i tak na plaży nie siedzimy dłużej niż 2-3 godziny, a w tym czasie co 15 minut wchodzę do wody :oczko_usmiech: Nie miałabym kiedy przeczytać kilkanaście książek 8O
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 17.05.2018 07:05

A ja za czytnikiem nie przepadam z kilku względów: problemy z czytaniem na słońcu, powietrzu- słabo widać tekst, problem z wyładowaniem akumalotorkow a przede wszystkim o wiele bardziej wolę przekładać kartki niż klikać w ekran. Może jestem staroświecki ale dla mnie książka to książka:)
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 17.05.2018 07:21

Trajgul napisał(a):
kojacek napisał(a):zabrać kilka czy kilkanaście książek na wakacje.

Ale jak to? Można czytać kilka czy nawet kilkanaście książek na raz? 8O
:?
Jak bierzesz zgrzewkę piwa, to też nie wlewasz wszystkich 6 czy 8 na raz do gardła.
Tajemnica tkwi w: "po kolei"
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 17.05.2018 07:55

boboo napisał(a):Tajemnica tkwi w: "po kolei"

Dziękuję za objaśnienie ale nie wziąłem tego pod uwagę.
W takim razie muszą to być kilkunastostronicowe opowiadania ;).
Powyższe z przymróżeniem oka.
P.S. Swoich dokonań czytelniczych nie biorę pod uwagę, gdyż obecną książkę czytam od 8 miesięcy i jestem w połowie ;).
P.S. 2. Jestem w stanie sobie wyobrazić, ze ktoś może przeczytać książkę w 2-3 dni ale wtedy, nie wyobrażam sobie, że można coś zrobić innego niż czytanie, potrzeby fizjologiczne i sen.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 17.05.2018 08:09

boboo napisał(a):
Trajgul napisał(a):
kojacek napisał(a):zabrać kilka czy kilkanaście książek na wakacje.

Ale jak to? Można czytać kilka czy nawet kilkanaście książek na raz? 8O
:?
Jak bierzesz zgrzewkę piwa, to też nie wlewasz wszystkich 6 czy 8 na raz do gardła.
Tajemnica tkwi w: "po kolei"

Z taką ilością to w kręgle można grać...no po 8 to żona ma ,,co,, zbierać z plaży:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Co zabieracie na plażę. - strona 44
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone