Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co zabieracie na plażę.

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szymek87
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) szymek87 » 14.05.2018 19:48

aktualnie w Lidlu są leżaki na kolkach polecacie odradzacie posiada ktoś ??
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 14.05.2018 20:47

Posiadam , chwalę sobie . Bardziej jako wózek transportowy , do przewożenia wszystkich gadżetów na plażę , niż do leżakowania :D
kojacek
Cromaniak
Posty: 858
Dołączył(a): 29.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kojacek » 14.05.2018 23:12

szymek87 napisał(a):aktualnie w Lidlu są leżaki na kolkach polecacie odradzacie posiada ktoś ??

Mamy dwa-dobre jako wózek w drodze na plażę i z powrotem oraz całkiem dobrze się na tym drzemie :hut:
Trzeba tylko dobrze przykręcić kółka, bo potrafią się odkręcić-sprawdzone empirycznie :mrgreen:
SylwiaSz85
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaSz85 » 15.05.2018 22:05

:evil: Kupiłam ostatnio ten leżak na kółkach ale chyba zwrócę... nie wiem jak wasze ale mój przy siadaniu poprostu się zamyka i ten daszek uderza w głowę :P tak jakby to oparcie się nie blokowało przy podnoszeniu... czy tylko ja tak mam ? :?: jako wózek do przewożenia „klunkrów” Ok ale jako leżak już nie... poza tym napisali do 100kg ja mam o wiele mniej i jak siadam mam wrażenie ze zaraz się rozpadnie a mój małżonek waga ok 90kg wyglada na tym leżaczku komicznie :mrgreen: :D
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 15.05.2018 22:37

A ja zastanawiam się czy kupić w lidlu nie leżak, ale matę turystyczną z oparciem. W gazetce lidlowej nazywa się to kempingowa mata z podparciem na plecy. Widocznie zostały u mnie jeszcze z kwietnia, i zastanawiam się czy będzie mi się chciało nosić kolejny klamot, mam koc z folią, mam malutki składany leżaczek, ale dla mnie nie wygodny, więc raczej mąż będzie korzystać, ciekawe jak na takiej macie sprawdziłoby się to oparcie przy czytaniu książek :wink:
kojacek
Cromaniak
Posty: 858
Dołączył(a): 29.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kojacek » 15.05.2018 23:24

SylwiaSz85, nasze leżaki nie robią takich niespodzianek.
Odnośnie opadającego daszka-może odwrotnie zamocowaliście te plastikowe końcówki? One powinny być złożone "tarką" do siebie. U nas w takim ułożeniu daszek trzyma się prawidłowo, o ile jest w miarę przykręcony.
Oparcie trzyma ustawienie, jakie wybierzemy. Podczas rozkładania idzie płynnie do końca i dopiero podczas składania widać jak działa zapadka mechanizmu i słuchać charakterystyczne łatwo słyszalne cykanie zapadki blokującej oparcie. Przynajmniej tak mi się wydaje, a nie mogę teraz tego sprawdzić, bo nie mam ich w pobliżu.
SylwiaSz85
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaSz85 » 16.05.2018 07:40

No to ja mam w takim razie wadliwy produkt i dziś jadę go oddać ;) daszek jest zainstalowany poprawnie ale jak się siada to leżak się poprostu składa .... ja to mam pecha !
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 16.05.2018 08:04

SylwiaSz85 napisał(a):No to ja mam w takim razie wadliwy produkt i dziś jadę go oddać ;) daszek jest zainstalowany poprawnie ale jak się siada to leżak się poprostu składa .... ja to mam pecha !


Musi to mega komicznie wyglądać :lol: akcja rodem z Benny Hilla :lol: reklamuj, niech wymieniają na nowy bo faktycznie wszystko wskazuje na to, że uszkodzony. Powodzenia

wiolek_lp napisał(a):A ja zastanawiam się czy kupić w lidlu nie leżak, ale matę turystyczną z oparciem. W gazetce lidlowej nazywa się to kempingowa mata z podparciem na plecy. Widocznie zostały u mnie jeszcze z kwietnia, i zastanawiam się czy będzie mi się chciało nosić kolejny klamot, mam koc z folią, mam malutki składany leżaczek, ale dla mnie nie wygodny, więc raczej mąż będzie korzystać, ciekawe jak na takiej macie sprawdziłoby się to oparcie przy czytaniu książek :wink:


Masz może linka do takiej maty ? zastanawiam się, czy wygodnie piłoby się browarka na niej :twisted: W tamtym roku mieliśmy karimaty ale nie zawsze je braliśmy, ciało z czasem przyzwyczaiło się do kamieni :wink:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 16.05.2018 08:15

ApropoDefacto napisał(a):
Masz może linka do takiej maty ? zastanawiam się, czy wygodnie piłoby się browarka na niej :twisted: W tamtym roku mieliśmy karimaty ale nie zawsze je braliśmy, ciało z czasem przyzwyczaiło się do kamieni :wink:


Takie cuś
https://fanlidla.pl/gazetka/2018.04.26. ... kempingowa

Myślę, że bro na wszystkim pije się wygodnie :mrgreen:
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 16.05.2018 08:53

wiolek_lp napisał(a):Myślę, że bro na wszystkim pije się wygodnie :mrgreen:


Racja, liczy się widok i świadomość miejsca w którym się znajdujemy :mrgreen: dzięki za link, przyznam, że ciekawa alternatywa dla samego ręcznika, bądź koca 8)
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 16.05.2018 09:27

wiolek_lp napisał(a):
ApropoDefacto napisał(a):
Masz może linka do takiej maty ? zastanawiam się, czy wygodnie piłoby się browarka na niej :twisted: W tamtym roku mieliśmy karimaty ale nie zawsze je braliśmy, ciało z czasem przyzwyczaiło się do kamieni :wink:


Takie cuś
https://fanlidla.pl/gazetka/2018.04.26. ... kempingowa

Myślę, że bro na wszystkim pije się wygodnie :mrgreen:

Kupiliśmy w tym roku dwie, jeszcze nie wypróbowane. Zobaczymy jak się będą spisywały :wink:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 16.05.2018 09:40

dids76 napisał(a):Kupiliśmy w tym roku dwie, jeszcze nie wypróbowane. Zobaczymy jak się będą spisywały :wink:


A tak na "sucho" w domu jak to oparcie, sprawdza się ? Wygodne to to ? Może wypróbuję przed kupnem i wyłożę się na podłodze w lidlu :lool:
SylwiaSz85
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaSz85 » 16.05.2018 09:42

A jeśli nie taki leżak to w co innego wpakować te wszystkie rzeczy potrzebne na plaży dla nas i dzieciaka ? Nie chce jeszcze tachać spacerówki na plaże ;( mamy dość blisko wiec chyba dwulatka dojdzie taki kawałek sama a spac może pod parasolką...
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 16.05.2018 10:14

Nie wiem gdzie stacjonujecie, ale my przez 2 lata zostawialiśmy na "naszej" plaży namiot ( też z lidla, przetrwał burę :lol: ) i w nim wszystkie graty, po plażowaniu taki namiot zamykaliśmy zamkiem i czekał sobie na kolejny dzień. Więc odpadało codziennie targanie wszystkiego ze sobą.
I nie, nie zabieraliśmy miejsca innym plażowiczom, jak to już kiedyś ktoś na fb cromaniaków mi zarzucił, że buracko "rezerwowałam" sobie miejsce :wink: bo miejsca gdzie jeździmy są "luźne", zazwyczaj jest tylko parę rodzin :oczko_usmiech:

W tym roku będziemy plażować w różnych miejscach i trzeba będzie wszystko ze sobą nosić, dobrze, że dzieci duże to swoje graty wezmą :twisted:
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 16.05.2018 10:23

A Ty wezmiesz browar i książkę zamiast tachać ich graty.
Matka Polka... ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Co zabieracie na plażę. - strona 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone