Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

plaze piaskowe w Chorwacji

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 01.08.2009 23:00

alfik napisał(a):wkleiłbym zdjęcie ale chyba jestem internetowym analfabetą i nie bardzo wiem jak

i na to jest rozwiązanie :)
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17681
poker000
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) poker000 » 17.06.2016 10:28

Witam, my tez planujemy wyjazd do Nin (ze względu na piaszczyste plaże) ale nie mamy kwater. Jedziemy we trójke z 4 letnim synkiem. Mam zamiar gotowac obiadki wiec szukam apartamentu z kuchnią. Chciąłabym zrobić jakieś zapasy w Pl, jakies mieso, sosy. skoro tam sos w słoiku kosztuje 40 zł. Mogę prosić o namiary na jakies fajne lokum. żeby było czysto, blisko do plazy i może z ogrodem i jescez niedrogo. planujemy tak ok 7 dni pobytu
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 17.06.2016 10:34

poker000 napisał(a):Witam, my tez planujemy wyjazd do Nin (ze względu na piaszczyste plaże) ale nie mamy kwater. Jedziemy we trójke z 4 letnim synkiem. Mam zamiar gotowac obiadki wiec szukam apartamentu z kuchnią. Chciąłabym zrobić jakieś zapasy w Pl, jakies mieso, sosy. skoro tam sos w słoiku kosztuje 40 zł. Mogę prosić o namiary na jakies fajne lokum. żeby było czysto, blisko do plazy i może z ogrodem i jescez niedrogo. planujemy tak ok 7 dni pobytu

Chyba beczka sosu tyle kosztuje :)
ceny są porównywalne z polskimi
poker000
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) poker000 » 17.06.2016 11:06

serio? To nieprawda? tak ludzie pisali na forum, wiec byłam nastawiona na wałówę z Pl co mnie wcale nie cieszyło. masz może jakieś namiary na fajne kwatery z kuchnia w w Nin lup Lopar?
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 17.06.2016 11:10

poker000 napisał(a):serio? To nieprawda? tak ludzie pisali na forum, wiec byłam nastawiona na wałówę z Pl co mnie wcale nie cieszyło. masz może jakieś namiary na fajne kwatery z kuchnia w w Nin lup Lopar?

Wszystkie kwatery mają kuchnie, więc nie boj się, ze nie zjesz :)
W Nin byłam chwilę - więc namiarów nie mam.
poker000
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) poker000 » 17.06.2016 11:12

a jakie miejscowości polecasz z plaza piaszczysta dla dziecka?
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 17.06.2016 11:41

poker000 napisał(a):a jakie miejscowości polecasz z plaza piaszczysta dla dziecka?

Z moim całkiem małym byłam w Loparze na Rabie, na kempingu.
misia53
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 18.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) misia53 » 17.06.2016 11:48

poker000 napisał(a):a jakie miejscowości polecasz z plaza piaszczysta dla dziecka?


Troche daleko, ale prawdziwy poasek jest na Korczuli plaża Lumbarda
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.06.2016 12:13

poker000 napisał(a):serio? To nieprawda? tak ludzie pisali na forum, wiec byłam nastawiona na wałówę z Pl co mnie wcale nie cieszyło. masz może jakieś namiary na fajne kwatery z kuchnia w w Nin lup Lopar?


Wałówy nie ma, co wozić ze sobą bo i tak różnicę wydacie na paliwo.
na miejscu kupisz w podobnej cenie tyle, ile będziesz chciała i świeże.
A piaskiem bym, sobie głowy nie zawracał bo, kamyczki spełnią dokładnie tę samą rolę co, piasek możesz mi wierzyć. :D :papa: :papa:
alycja
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) alycja » 17.06.2016 12:32

arko2007 napisał(a):
poker000 napisał(a):serio? To nieprawda? tak ludzie pisali na forum, wiec byłam nastawiona na wałówę z Pl co mnie wcale nie cieszyło. masz może jakieś namiary na fajne kwatery z kuchnia w w Nin lup Lopar?


Wałówy nie ma, co wozić ze sobą bo i tak różnicę wydacie na paliwo.
na miejscu kupisz w podobnej cenie tyle, ile będziesz chciała i świeże.
A piaskiem bym, sobie głowy nie zawracał bo, kamyczki spełnią dokładnie tę samą rolę co, piasek możesz mi wierzyć. :D :papa: :papa:


Dokładnie. Nie rozumiem tej fasynacji plażami z piaskiem. Takie mamy w Polsce :) Polecam plaże z kamyczków, rewelacja, czyste ręczniki ;-)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 17.06.2016 12:37

alycja napisał(a):Dokładnie. Nie rozumiem tej fasynacji plażami z piaskiem. Takie mamy w Polsce :) Polecam plaże z kamyczków, rewelacja, czyste ręczniki ;-)

Masz prawo nie rozumieć, tak jak ktoś inny ma prawo fascynować się piaskiem :mrgreen: Piasek brudzi, no tak chyba brudny piasek tak jak i brudne kamienie :mrgreen:
alycja
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) alycja » 17.06.2016 12:46

bluesman napisał(a):
alycja napisał(a):Dokładnie. Nie rozumiem tej fasynacji plażami z piaskiem. Takie mamy w Polsce :) Polecam plaże z kamyczków, rewelacja, czyste ręczniki ;-)

Masz prawo nie rozumieć, tak jak ktoś inny ma prawo fascynować się piaskiem :mrgreen: Piasek brudzi, no tak chyba brudny piasek tak jak i brudne kamienie :mrgreen:



O matko i córko, ja nikomu nie bronie siedziec w piasku, to była tylko moja opinia. Wystarczy, że wracając znad morza w Polsce mam piach wszędzie ale ten Chorwacki pewnie w majtki nie włazi ;-)
poker000
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) poker000 » 17.06.2016 12:53

i jeśli możesz napisz mi proszę ile kosztują tak srednio apartamenty od prywatnych właścicieli?mam zamiar jechać w ciemno ale z dzieckiem to się trochę obawiam. Planujemy na początku sierpnia wyjazd.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.06.2016 12:58

poker000 napisał(a):i jeśli możesz napisz mi proszę ile kosztują tak srednio apartamenty od prywatnych właścicieli?mam zamiar jechać w ciemno ale z dzieckiem to się trochę obawiam. Planujemy na początku sierpnia wyjazd.

Witam.
Może TUTAJ coś znajdziesz ....
Ceny też są ...
czerwo
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 21.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) czerwo » 17.06.2016 13:06

My właśnie wróciliśmy z Rabu z 3 latkiem.
Plaże bardzo fajne, długo płytko. Szczególnie polecam te plaże do który trzeba dojść kawałek czasem nawet 40 minut (dziecko powoli idzie).
Woda ciepła, później byliśmy na Pagu i przepaść jeżeli chodzi o temperaturę ale to przez długie płycizny.
Trochę zdjęć:
https://drive.google.com/open?id=0ByvWE ... 2k5Rl9CS28

Planuje uzbroić się w cierpliwość jeżeli chodzi o prom na RAB szczególnie w weekendy.

Nie wiem jak wyglądają ceny kwater, my byliśmy w hotelu w Rabie i codziennie dojeżdżaliśmy do Loparu na plażę.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
plaze piaskowe w Chorwacji - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone