Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja - mój pierwszy i chyba ostatni raz (Novalja, Pag)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andy5000
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy5000 » 30.07.2009 17:02

helen napisał(a):To może czas na jakieś fotki? :)

Bardzo proszę, oto kilka z nich zrobionych w Novalji :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tak jak wspominałem, podczas jazdy tymi serpentynami nie miałem możliwości pstrykania fotek. Gdy droga się nieco wyprostowała i poszerzyła zrobiłem mały postój i coś tam sfotografowałem:


Obrazek


Za to droga powrotna była już znacznie spokojniejsza:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
jarekrk
Croentuzjasta
Posty: 124
Dołączył(a): 27.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarekrk » 30.07.2009 17:44

oglądam te fotki:) i nie mogę się doczekać mojego wyjazdu i 19 lipca:)
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 30.07.2009 17:50

Fotki zajefajne :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2009 18:23

andy5000 napisał(a):.....myślałem, że wszyscy chcą mnie tu tylko rozszarpać :D

no co Ty :?: toż to widząc po ilości Twoich postów otrzęsiny były, takie forumowe.... :wink: , i tak chyba się na promocję załapałeś..... :D :wink: bo jakoweś delikatne były......, a w temacie fotki fajne...
elli
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 04.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) elli » 30.07.2009 19:01

8) I takie niebo lubię .... szkoda, że u nas jakoś ,, chmurzasto " tego roku .

Fajne fotki !
agnes1
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 21.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes1 » 30.07.2009 19:19

Muszę się przyznać że też w tym roku byłam pierwszy raz w chorwacji i starałam sie każdą chwilą cieszyć .Nie zawiodłam się ale..........z drugiej strony jak szukałam miejsca dla mojej rodziny a zwłaszcza dla dzieci czytałam Tucepi ,Tucepi ok. wybrałam Tucepi.I powiem szczerze że nigdy nie poleciłabym plaży w Tucepi dla rodzin z dziećmi .Moje dziecko wchodziło do wody pieć kroków i było po szyje .A jak czytałm opis trasy na pagu miałam identyczne odczucia jadąc przez Hwar MASAKRA.Nie robiłam zdjęć bo nie miałam siły ,a moja połowa patrzyła na mnie z wyrzutem że zafundowałam naszej rodzince coś takiego.
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 30.07.2009 20:17

Też przeczytałam. I faktycznie zabrakło przygotowania i zaplanowania całego wyjazdu.
Ja w tym roku byłam odpowiedzialna za organizację wyjazdu dla siebie, chłopaka i pary przyjaciół. Miesiącami przeglądałam forum, wybierałam odpowiedni region - oprćóz plazowania chcielismy duzo zwiedzac ale zeby większosc była 'pod ręką', trase miałam w 1 palcu i robiłam za gpsa. Udało sie wszyscy byli bardzo zadowoleni. Ale ja bardzo lubie organizwac wyjazdy juz teraz myslę o tym gdiz epojade za rok i co zobacze. Na pewno w planie jest wspomniana droga Na Hvarze ;) własnie ja pokazałam kierowcy na zdjęciu ;) ale ja jestem z gór serpentyny to u mnie normalka

Inna sprawa ze przy tak krótkim urlopem aż z nad morza to bym poleciała samolotem tanimi liniami do tej Chorwacji - wyszłoby niewiele drożej i miała do dyspozycji 7 dni bo widze ze na miejscu i tak z auta nie korzystaliście.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2009 07:59

A mnie się relacja podoba.
Klimat i skojarzenia z Kobielą i jego Jasiem Piszczykiem z Zezowatego szczęścia ;)

I ta aura tajemniczości:


Kiedy dojechaliśmy do pierwszej bramki, gdzie pobierane są opłaty za autostradę byłem trochę zdziwiony, że nie otrzymałem żadnego pokwitowania / paragonu no ale stwierdziłem - co kraj to obyczaj. Na kolejnej bramce, no i później, w drodze powrotnej, też żadnych kwitów"


Czekam na rozwiązanie tej zagadki.
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 31.07.2009 08:22

Czy aby na bramkach dostać kwit, nie trzeba czasem łapką guzika nacisnąć stosownego? Ja nie prowadziłam, ale coś tak mi się zdaje, że należy o paragon się "upomnieć". :wink: My w każdym bądź razie kwity mamy :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2009 08:50

Zdajsie ,że chodzi o to,że po zapłaceniu nasz bohater nie dostawał pokwitowania...
wiechu76
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 31.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiechu76 » 31.07.2009 15:14

Pag to naprawdę cudowne miejsce,ja tam byłem zauroczony...a jak ryby brały!!:D
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 31.07.2009 22:01

Andy50000-musisz koniecznie pojechac na poludnie Cro a wtedy na pewno zmienisz zdanie.No i troche lektury przed wyjazdem nie zaszkodzi... Gdzies na forum mamy swietny opis trasy na Hvarze autorstwa Jacunia,tylko nie moge sie "dokopac" Moze ktos pomoze?
Pozdravki!
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 31.07.2009 22:50

Basiulinek napisał(a):Andy50000-musisz koniecznie pojechac na poludnie Cro a wtedy na pewno zmienisz zdanie.No i troche lektury przed wyjazdem nie zaszkodzi... Gdzies na forum mamy swietny opis trasy na Hvarze autorstwa Jacunia,tylko nie moge sie "dokopac" Moze ktos pomoze?
Pozdravki!

może to ?
forum/viewtopic.php?t=8684&highlight=hvar
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 31.07.2009 23:15

Andrzeju-to niestety nie to,ale dzieki za chec pomocy :D
Reniagoj
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 14.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Reniagoj » 31.07.2009 23:49

Andy50000- dzięki za relację.
O to nam chodzi, by nie tylko achy i ochy, ale konkretne spostrzeżenia. Droga wąska, kręta i z perspektywą spadania mnie trochę przeraża. Jestem cykor i mam chorobę lokomocyjną, więc z pewnością, nie czułabym się komfortowo.
Też nie lubię leżeć na plaży, ale lubię pływać i to mam w planie. Chciałabym też pozwiedzać i dlatego wybrałam Igrane, bo stamtąd można robić wypady tu i ówdzie :wink: .
Mam nadzieję, że za dużo serpentyn nie będzie na trasie docelowej i jak zdam relację po powrocie, to poacham jednak. Na pewno jakieś uwagi będę miałą, bo trudno ich nie mieć i myślę, że zakręceni cromaniacy mnie nie zlinczują :P
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja - mój pierwszy i chyba ostatni raz (Novalja, Pag) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone