Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny za rozmowy tel komórkowych zmaleją :)

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 24.05.2013 17:17

Jeśli dostałem wiadomość sms-em z Plusa to chyba żartów sobie nie robią :D ,jasno jest napisane-krajów Unii Europejskiej, no chyba że Chorwacja nie wejdzie do Unii :D w co szczerze wątpię.Nie to żeby reklama ponieważ sam mam ich dość lecz na dole strony znajduje się właśnie informacja o której pisałem http://www.plus.pl/indywidualna/
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.06.2013 13:55

pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2530
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 03.06.2013 08:43

Z tymi tel. to dobra informacja.
Ale z tymi obniżkami w restauracjach - to pewnie ich nie zauważymy ...
tmach
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 23.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tmach » 04.06.2013 11:05

ok - od 1 lipca a co w czerwcu.

zamowiłem jakiś czas temu startery LYCAMOBILE, wyjeżdżam za tydzień więc zadzwoniłem aktywować itd.
Okazało się, że wycofali się z Chorwacji i d..a .

jaka jest alternatywa ?? jaki operator do rozmów, bo internet to z tego co już wiem to t-mobile ?
alienacjaa
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 09.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) alienacjaa » 04.06.2013 11:37

też się nad tym zastanawiam...

znalazłam to http://www.tele2.hr/welcome-to-croatia/ na stacjonarne, ale na komórki niczego ciekawego się nie doszukałam :( może jakiś czerwcowy urlopowicz ma jakieś info ? :oczko_usmiech:
Bodek1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 266
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodek1 » 04.06.2013 12:28

alienacjaa napisał(a):też się nad tym zastanawiam...

znalazłam to http://www.tele2.hr/welcome-to-croatia/ na stacjonarne, ale na komórki niczego ciekawego się nie doszukałam :( może jakiś czerwcowy urlopowicz ma jakieś info ? :oczko_usmiech:


To dobre rozwiązanie , taką kartę za 50 kun w 2011 nie wykorzystałem w całości , zarówno na rozmowy jak i na internet.
Na miejscowe komórki też dzwoniłem.
Teraz od lipca będzie zdecydowanie taniej.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 04.06.2013 12:45

Bodek1 napisał(a):
alienacjaa napisał(a):też się nad tym zastanawiam...

znalazłam to http://www.tele2.hr/welcome-to-croatia/ na stacjonarne, ale na komórki niczego ciekawego się nie doszukałam :( może jakiś czerwcowy urlopowicz ma jakieś info ? :oczko_usmiech:


To dobre rozwiązanie , taką kartę za 50 kun w 2011 nie wykorzystałem w całości , zarówno na rozmowy jak i na internet.
Na miejscowe komórki też dzwoniłem.
Teraz od lipca będzie zdecydowanie taniej.


Jeśli jest toto na internet to przecież pisałem-instalujesz sobie viber i dzwonisz za frajer
alienacjaa
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 09.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) alienacjaa » 04.06.2013 12:48

Bodek1 napisał(a):Teraz od lipca będzie zdecydowanie taniej.


Niektórzy chcieliby porozmawiać taniej już w czerwcu :roll:
No nic, dzwonienie na komórki do Polski trzeba będzie ograniczyć. :la:
Najważniejsze, że urlop tuż, tuż... :mrgreen:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 14.06.2013 07:51

Na komórki już podałem a teraz stacjonarne proszę http://www.halonet.pl/ , choć i komórki niczego sobie :D
chorwacjaliker
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) chorwacjaliker » 14.06.2013 12:29

Tutaj jest prosto napisana instrukcja jak ominąć roaming http://www.halonet.pl/promocje/dzwon-bez-roamingu/
wojtek_p
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 15.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek_p » 14.06.2013 12:57

chorwacjaliker napisał(a):Tutaj jest prosto napisana instrukcja jak ominąć roaming http://www.halonet.pl/promocje/dzwon-bez-roamingu/


Taniej przez Skyp'a. Jedyny ale wielki minus - nie w każdym miejscu masz darmowe wifi.
chorwacjaliker
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) chorwacjaliker » 14.06.2013 14:07

Taniej przez Skyp'a.
Chyba chciałeś napisać taniej niż przez Skype. W skype płacisz 9gr / min. a w halonet 7 gr. / min na polskie numery stacjonarne, komórki w skype wychodzą o wiele drożej.
Racja co do Wi-Fi, jest to jakiś minus, ale teraz coraz częściej spotkasz Wi-Fi już nawet na kwaterach prywatnych, nie mówiąc o hotelach.
Cesarok
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 29.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cesarok » 15.06.2013 15:09

W Play taką informację dostałem, myślę, że dotyczy to wszystkich sieci:

Szanowni Państwo,
I. Uprzejmie informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 531/2012 z dnia 13 czerwca 2012 r. w sprawie roamingu w publicznych
sieciach łączności ruchomej wewnątrz Unii z dniem 1 lipca zmianie ulegnie:
cena za minutę wykonanego połączenia głosowego w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro. Nowa cena za tę usługę wyniesie 0,99 PLN netto (1,22 PLN brutto);
cena za minutę odebranego połączenia głosowego w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro. Nowa cena za tę usługę wyniesie 0,29 PLN netto (0,36 PLN brutto);
cena za wysłanie wiadomości SMS w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro. Nowa cena za tę usługę wyniesie 0,33 PLN netto (0,41 PLN brutto);
cena za 1 MB pakietowej transmisji danych w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro. Nowa cena za tę usługę wyniesie 1,87 PLN netto (2,30 PLN brutto);
Informacja o wysokościach cen za usługi wymienione powyżej zostanie przekazana Państwu również za pośrednictwem wiadomości SMS przed 1 lipca 2013 r.
II. Ponadto uprzejmie informujemy, że z dniem 1 lipca 2013 r. zmianie ulegają opłaty za pakietową transmisję danych w roamingu międzynarodowym w pozostałych
strefach:
nowa cena za tę usługę w Strefie 1 wyniesie 1,47 PLN netto (1,81 PLN brutto) za 100 kB;
nowa cena za tę usługę w Strefie 2 wyniesie 2,21 PLN netto (2,72 PLN brutto) za 100 kB;
nowa cena za tę usługę w Strefie 3 wyniesie 3,69 PLN netto (4,54 PLN brutto) za 100 kB.
Jozzy22
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 11.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozzy22 » 15.06.2013 15:46

barti75 napisał(a):w końcu normalne ceny bo do tej pory stawki były z kosmosu, jednak patrząc z drugiej strony to w sumie szkoda bo teraz jak "kochana"teściowa zadzwoni to jedyny pretekst czemu nie odbieramy to że byliśmy na plaży a telefon został w apartamencie, a tak do tej pory przed wyjazdem mówiłem teściowej mamo nie dzwoń sami zadzwonimy ze skypa bo rozmowy są strasznie drogie, teraz już chyba to nie przejdzie :lol:


Do mnie teściowa nie dzwoni bo wie,że nie ma po co i tak nie pogadamy :oczko_usmiech:
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Ceny za rozmowy tel komórkowych zmaleją :) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone