Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Zwrot opłaty za parkowanie w Stonie

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lichy
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) lichy » 12.09.2019 19:28

W środę 28. sierpnia byłem w Stonie.
Zaparkowałem na płatnym parkingu i w parkomacie opłaciłem 3 godziny parkowania po 8 kn za godzinę od 18:45 do 21:45, a więc 24 kn i użyłem do tego karty MasterCard wydanej przez bank PeKaO S.A.
Parkomat wydrukował bilet, a z konta pobrano mi kwotę 14,15 PLN.

Po tygodniu w/w kwota wróciła mi na konto jako "zwrot należności za niewykonaną transakcję".

Wynika z tego, że parkowałem zupełnie legalnie z biletem za szybą, ale za kompletną darmochę :lol:

Ktoś wie o co może chodzić? :?

Dodam tylko, że darmowe parkowanie zaczynało się od 22:00.
wielbiciel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wielbiciel » 12.09.2019 20:57

lichy napisał(a):W środę 28. sierpnia byłem w Stonie.
Zaparkowałem na płatnym parkingu i w parkomacie opłaciłem 3 godziny parkowania po 8 kn za godzinę od 18:45 do 21:45, a więc 24 kn i użyłem do tego karty MasterCard wydanej przez bank PeKaO S.A.

Po tygodniu w/w kwota wróciła mi na konto jako "zwrot należności za niewykonaną transakcję".

Wynika z tego, że parkowałem zupełnie legalnie z biletem za szybą, ale za kompletną darmochę :lol:

Grad Ston z racji wielkiej popularności wśród cromaniaków z forum zwraca koszty...
A tak na poważnie może z tym parkometrem jest coś nie tak, który to był, czy aby nie ten przy przejściu do muzeum obok wc?
Też dziś wieczorem płaciłem aplikacją zbliżeniową i dziwnie ociągał się z wydaniem biletu. Po bilonie szybciej drukuje.
Na razie jest blokada 4,72 zł zobaczymy co dalej.
Bravik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 13.09.2019 05:37

lichy napisał(a):W środę 28. sierpnia byłem w Stonie.

Jakiś błąd w MasterCard. Podobną sytuację miałem z taką samą kartą w kwietniu w Mikulovie. Tankowaliśmy LPG na tej stacji bezobsługowej przy hotelu Maroli. Płaciłem kartą, w domu sprawdziłem, że kwota zapłacona wróciła na konto, bo transakcja niby nie doszła do skutku. Po dwóch tygodniach ponownie pobrano z konta podobną kwotę, przeliczając korony po kursie z dnia bieżącego.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019