Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Z dołu do góry czyli Bałkany 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marsallah
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 10.10.2017 09:21

Cześć :)

Jakoś zebrało mi się na czytanie relacji i przemierzyłem z Wami już spory kawał drogi - z Polski do Grecji i z powrotem do Chorwacji ;)

Fajna ta Twoja fotorelacja! Co mi się najbardziej zapisało w pamięci? Niebiańskie plaże (zwłaszcza ta druga) na Lefkadzie, pomosty na statku (skoczyłoby się!) i tłum ludzi na plaży w Czarnogórze. Wow, to więcej niż na Trstenicy w Orebiciu :D

Mam nadzieję, że coś jeszcze na bieżąco znajdę tu do poczytania.
beagm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 10.10.2017 19:56

Hej. Cieszę się, że się fotki podobały, ale obawiam się, że zostało już tylko podsumowanie. Po 23 dniach nadszedł czas na powrót do domku. 1/3 z nas cieszyła się bardzo (czyli młoda) a reszta średnio.
Gandalf Biały
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gandalf Biały » 10.10.2017 23:22

beagm napisał(a):Hej. Cieszę się, że się fotki podobały, ale obawiam się, że zostało już tylko podsumowanie. Po 23 dniach nadszedł czas na powrót do domku. 1/3 z nas cieszyła się bardzo (czyli młoda) a reszta średnio.

Tak jest zawsze , ale pozostają piękne fotki takie jak te z Kotoru i Budwy i cudowne
wspomnienia a młodym zawsze się nudzi po jakimś czasie jednak im także to minie :smo:
Pięknie pokazałaś swoją Czarnogórę ...*)
beagm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 12.10.2017 17:38

19 Lipca Pora wracać do domu
Pożegnanie o zachodzie słońca, a rano o godz 6 wyruszyliśmy w kierunku Budapesztu.
IMG_8686.JPG

Ostatni odcinek trasy.
droga8.jpg

Po drodze oczywiście setki takich widoków
IMG_8705.JPG

Bez żadnych przygód dotarliśmy ok. 18, czyli drogę pokonaliśmy w 12 godzin. Całkiem przyzwoicie.
Czas trwania od 26 czerwca do 19 lipca.
I tak dobiegły końca nasze bałkańskie wakacje. Tak jak w tytule z dołu do góry wzdłuż zachodniego wybrzeża pokonaliśmy 4500 km.
wakacje trasa.jpg

Bez żadnych przygód i niespodzianek ze strony auta. W porównaniu do ubiegłego roku astra zasłużyła na medal.
Podsumowanie pobytu w 4 krajach. Największe i najmilsze zaskoczenie to Czarnogóra – dla mnie. Mężowi spodobała się Albania. Spodziewałam się, że Grecja będzie cudowna i tak właśnie było. Zarówno Meteory jak i Lefkada to strzał w 10. Mogłabym tam wrócić choćby dziś. Jedyny minus to odległość, niestety droga jest męcząca. Dlatego cieszę się, że mogliśmy tam spędzić parę ładnych dni. Albania to nadal „dziki” kraj, trochę nieuporządkowany i zadziwiający kontrastami – bieda obok luksusów. Moja ocena – „może być na chwile”, czyli nie zachwyciła na dłuższy pobyt. Miasteczka na pewno nie są tak klimatyczne jak w Grecji czy Chorwacji.
Natomiast Czarnogóra zdobyła moje serce. Tam chciałabym wrócić i zobaczyć więcej. Chorwacja wiadomo, że od lat była naszym nr 1, choć teraz musi podzielić się miejscem z Grecją.
Po powrocie zostały wspomnienia, setki zdjęć i parę pamiątek.
20171012_165430.jpg

20171012_182117.jpg

Koniec :papa:
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 12.10.2017 17:44

Suuuuper była ta Wasza wyprawa :!:
Dzięki :papa:
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 12.10.2017 20:49

beagm napisał(a):Czas trwania od 26 czerwca do 19 lipca.
I tak dobiegły końca nasze bałkańskie wakacje. Tak jak w tytule z dołu do góry wzdłuż zachodniego wybrzeża pokonaliśmy 4500 km.

mam w planach na kiedyś tam, właśnie - prawie dokładnie - taką trasę do zrobienia, z różnicą by na powrocie jednak przez BiH,
także dzięki za wskazówki i całokształt
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 12.10.2017 22:23

Piękne wakacje i takaż relacja z mnóstwem pięknych zdjęć . Dziękuję :D

Czarnogóra była w planach na jesień , ale nic z tych planów nie wyszło . . . zdrowie ważniejsze . . . dzięki Twoim zdjęciom apetyt na nią tylko wzrósł :oczko_usmiech:

Pozdrawiam
Piotr
Adek99
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 13.10.2017 07:48

Wielkie dzięki za relację - super objazdówka :!:
Marsallah
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 13.10.2017 09:01

Fajny pomysł z kupowaniem pocztówek - pasuje na objazdówce. Dzięki za relację!
beagm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 13.10.2017 09:15

Dzięki wszystkim za miłe słowa.

A to akurat nie pocztówki (choć rzeczywiście tak wygląda) tylko magnesy na lodówce. Już miejsca brakuje. A lodówka duża :D
Marsallah
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 13.10.2017 13:31

Ach, magnesy... My niestety nie mamy takiej możliwości na lodówce - czasem tylko coś przykleimy na drzwiach wejściowych :)
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.01.2018 21:18

Marsallah napisał(a):Ach, magnesy... My niestety nie mamy takiej możliwości na lodówce - czasem tylko coś przykleimy na drzwiach wejściowych :)

Znam ten ból. Planuję zakup tablicy magnetycznej z Ikei :D

A odnośnie relacji, to właśnie ją nadrobiłam. Robi wrażenie taka objazdówka. Kiedyś mi się marzy, ale to jak już trochę moje latorośle podrosną, bo 2 i 5 lat, to w moim zdaniu stanowczo za mało na taką ilość zwiedzania. Wiem, że niektórym na forum to nie przeszkadza, ale uważam, że nie potrzebnie mam teraz męczyć dzieci, skoro i tak nic z tego nie zapamiętają.

Ufff, ale się rozpisałam. Czy jeśli również poproszę namiary na apartament w Nidri, to bardzo się zdenerwujesz? :papa: :coool:
Jakaś stronka internetowa może? Czy w ogóle jest jakaś stronka internetowa, gdzie mogę znaleźć jakiś wybór odnośnie noclegu na Lefkadzie? Troszkę "grzebałam" w necie, ale tak naprawdę poza bookingiem, nic nie znalazłam.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc :D
beagm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 05.01.2018 13:54

Hej, zaraz podeślę namiary na PW. Dzięki za miłe słowa.
A jesli chodzi o wiek dzieci to proponuję "wyrobić" się do ok. 12 lat, bo potem zaczynają strasznie marudzić :oczko_usmiech:
bodzio_gdańsk
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bodzio_gdańsk » 05.01.2018 14:06

Super relacja i pomysł na wakacje....
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 05.01.2018 22:24

beagm napisał(a):A jesli chodzi o wiek dzieci to proponuję "wyrobić" się do ok. 12 lat, bo potem zaczynają strasznie marudzić :oczko_usmiech:

No nie wiem... U nas dzieciaki mają 2 i 5 lat. U Sąsiadów 4 i 8, więc to mieszanka wybuchowa. Razem byliśmy w zeszłym roku na wakacjach i razem jedziemy w tym roku. Jeśli chodzi o dłuższe spacery, to wszystkie jednogłośnie zaprzeczają jakiejkolwiek przechadzce, ale oczywiście na podwórku w domu potrafią zrobić miliony kilometrów i jakoś dziwnie wtedy ich nogi nie bolą.
Zatem takie maluchy też nie są w stanie zbyt wiele pozwiedzać :D
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Z dołu do góry czyli Bałkany 2017 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019