Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa KRK i okolice

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
work_pea
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.07.2005
Wyspa KRK i okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) work_pea » 19.07.2005 18:07

Witam,od 29 lipca do 10 sierpnia wybieram sie z żona,dwójka dzieci (jedno 8miesięcy,drugie 7lat) i znajomym w okolice wyspy KRK,zastanawiamy się nad trzema miejscowościami Krk,Baśka,Vrbnik. Chciałbym poprosić o radę jak wygląda sytuacja z noclegami?czy proponujecie jechać w ciemno czy rezerwować coś wcześniej (proszę o jakieś namiary na prywatne, sprawdzone apartamenty 4 osobowe). Która z tych miejscowości polecacie. Jezeli jest mozliwość to osoby które są mi w stanie pomóc proszę o podanie telefonu kontaktowego. Dziekuje i proszę o pomoc:-)
Michał M
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 09.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Michał M » 20.07.2005 00:58

Dołączam się do prośby. Wyjeżdzamy z dziewczyną w połowie sierpnia do Baski. Jeżeli ktoś wie jakie ceny pokoi i czy w ciemno można bez probelmu coś znaleźć? Dajcie znać!!!
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 20.07.2005 08:49

Oj leniuchy :) .
A przycisk szukaj jak "byk" wisi powyżej.
Poczytajcie tutaj:
forum/viewtopic.php?t=8165&highlight=
forum/viewtopic.php?t=7804&highlight=

innych poszukajcie
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005
:))

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 20.07.2005 11:42

hej:)my w tamtym roku bylismy nad zat kvaner.mielsimy widok na wyspe krk:)objechalismy ja jednego dnia:)most na wyspe jest naparwde fajny i duzyyy:))bardzo podobala mi sie Baska..chyba najladniejsza na krk,choc samo miasto krk tez fajne;)
a tu fotki z tego wyjazdu:)mozecie obejrzec:)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
work_pea
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) work_pea » 20.07.2005 15:01

ines mogłbym prosić o jakieś namiary tel do Ciebie,chciałbym zadzwonić i dowiedzieć się kilku szczegółów odnośnie tej zatoki kvaner czy żeby tam się dostać trzeba płynąć promem?(na marginesie zdjęcia które udostępniłaś są rewelacyjne),prosze o odpowiedź pozdrawiam
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005
wiec:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 20.07.2005 19:58

no wiec:)most jest platny-wiec zadnych promow :) dojazd z ladu jest idealny:)
wiecej szczegolow;)
napisz na
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
co chcesz wiedziec a jak bede umiala to na wszystko odpowiem:)pozdrawiam
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 20.07.2005 21:51

KRK odwiedzam regularnie co roku od chyba 10 lat. Znam chyba każdy kamień. Mam tam "swój" pensjonat.
work_pea
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) work_pea » 24.07.2005 10:11

woka mam prosbe,moglbys podac namiary na ten "Twoj" pensjonat,jak wyglada sprawa cenowo za wynajem?a moze Ty moglbys podac mi grzecznosciwy telefon do siebie,poprzez wiadomosci albo e-mail,nie jestem w stanie o wszystkim pamietac,a podczas rozmowy zawsze cos dojdzie i na pewno lepiej sie bede mogl przygotowac do wyjazdu na ta wyspe krk:-)bardzo prosze o pomoc,moj e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl,dziekuje
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 24.07.2005 11:33

Work-pea .. wysłałem emila :-)).
Pytaj, co będe w stanie odpowiedzieć - powiem.
Pozdrawiam.
agata-68
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 29.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata-68 » 30.08.2005 11:44

woka napisał(a):KRK odwiedzam regularnie co roku od chyba 10 lat. Znam chyba każdy kamień. Mam tam "swój" pensjonat.

mam do Ciebie gorącą!!!!prośbę podaj mi namiar na ten twój pensjonat.Wyjeżdżam w tę sobotę i jeszcze niic nie mam, a nie chce się stresować i jechać w ciemno :lol:
agata-68
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 29.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata-68 » 30.08.2005 11:44

woka napisał(a):KRK odwiedzam regularnie co roku od chyba 10 lat. Znam chyba każdy kamień. Mam tam "swój" pensjonat.

mam do Ciebie gorącą!!!!prośbę podaj mi namiar na ten twój pensjonat.Wyjeżdżam w tę sobotę i jeszcze niic nie mam, a nie chce się stresować i jechać w ciemno :lol:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Andrzej_Krak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 23.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej_Krak » 30.08.2005 16:28

woka napisał(a):KRK odwiedzam regularnie co roku od chyba 10 lat. Znam chyba każdy kamień. Mam tam "swój" pensjonat.


Witam.
Wybieram się również na Krk we wrześniu. Najprawdopodobniej od 1. Czy mógłbyś powiedzieć czy trudno znaleźć w samym Krku apartament - jadę w ciemno - a wogóle gdzie najlepiej "zakotwiczyć" na 5-6 dni ??
Będę wdzięczny za jakieś informacje.

Może również ktoś inny kto był w tych okolicach podzierli się swoimi spostrzeżeniami.
Pozdrawiam
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 31.08.2005 07:51

Wprawdzie z Woką różnimy się na temat oceny m. Vrbnik na Krku w którym byłem w tym roku - ale dla wszystkich zestresowanych informacja - o pobycie w Vrbniku możecie poczytać na mojej stronie internetowej
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Są na niej również namiary na agencję turystyczną za pośrednictwem której załatwialiśmy apartamenty.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 31.08.2005 08:43

Andrzej_Krak napisał(a):
woka napisał(a):KRK odwiedzam regularnie co roku od chyba 10 lat. Znam chyba każdy kamień. Mam tam "swój" pensjonat.


Witam.
Wybieram się również na Krk we wrześniu. Najprawdopodobniej od 1. Czy mógłbyś powiedzieć czy trudno znaleźć w samym Krku apartament - jadę w ciemno - a wogóle gdzie najlepiej "zakotwiczyć" na 5-6 dni ??
Będę wdzięczny za jakieś informacje.

Może również ktoś inny kto był w tych okolicach podzierli się swoimi spostrzeżeniami.
Pozdrawiam


We wrześniu ....... do wyboru, do koloru. Wiekszość jest juz w zasadzie pustawa, emigracja następuje w tym roku okolicy 27 sierpnia. . Będziesz mógł sobie wybierać w ofercie.
Pozdrawiam.
Andrzej_Krak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 23.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej_Krak » 31.08.2005 16:14

woka napisał(a):
Andrzej_Krak napisał(a):
woka napisał(a):KRK odwiedzam regularnie co roku od chyba 10 lat. Znam chyba każdy kamień. Mam tam "swój" pensjonat.


Witam.
Wybieram się również na Krk we wrześniu. Najprawdopodobniej od 1. Czy mógłbyś powiedzieć czy trudno znaleźć w samym Krku apartament - jadę w ciemno - a wogóle gdzie najlepiej "zakotwiczyć" na 5-6 dni ??
Będę wdzięczny za jakieś informacje.

Może również ktoś inny kto był w tych okolicach podzierli się swoimi spostrzeżeniami.
Pozdrawiam


We wrześniu ....... do wyboru, do koloru. Wiekszość jest juz w zasadzie pustawa, emigracja następuje w tym roku okolicy 27 sierpnia. . Będziesz mógł sobie wybierać w ofercie.
Pozdrawiam.


Dzięki za słowa otuchy - prawdę mówiąc liczę na to, że nie będzie "tłoczno :) " no i przede wszystkim trochę taniej :). Pogoda jak narazie zapowiada się niezła więc może wakacje będą należały do udanych.
Pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone