Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa CIOWO c.d.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Guzior
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 424
Dołączył(a): 23.02.2006
Wyspa CIOWO c.d.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Guzior » 23.02.2006 13:35

Wybieram sie w tym roku od 2-go lipca do miejscowości SLATINE na Ciowo.
Chce po drodze zobaczcyć Jeziora Plitwickie, a później wodospady Krka.
Napiszcie gdzie najlepiej zatrzymać sie aby zobaczyć najwięcej.
Jade pierwszy raz wiec w zasadzie wiem tylko tyle co czytam na forum :lol:
W Slatine będe mieszkał w apart. Nikola, czy ktoś tam był ?
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 23.02.2006 13:42

Guzior napisał(a):Wybieram sie w tym roku od 2-go lipca do miejscowości SLATINE na Ciowo.
Chce po drodze zobaczcyć Jeziora Plitwickie, a później wodospady Krka.
Napiszcie gdzie najlepiej zatrzymać sie aby zobaczyć najwięcej.
Jade pierwszy raz wiec w zasadzie wiem tylko tyle co czytam na forum :lol:
W Slatine będe mieszkał w apart. Nikola, czy ktoś tam był ?


Nie rozumiem pytania...
Przecież już wiesz, gdzie się zatrzymujesz...

Plumek
Guzior
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 424
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Guzior » 23.02.2006 14:06

Może faktycznie źle sprecyzowałem pytanko.
Chodzi mi o to w jakiej miejscowości zatrzymać sie po drodze żeby zobaczyć najwięcej. W przypadku Jezior Plitwickich czy będą to np.Plitwice czy może jakaś inna miejscowość ?
aneta_jacek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1065
Dołączył(a): 05.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta_jacek » 23.02.2006 14:27

mysle ze przyda ci sie poczytanie tego watku:
forum/viewtopic.php?t=8560&highlight=plitvice

do tego ktoś dawał linki do noclegów:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 23.02.2006 15:07

Guzior napisał(a):Wybieram sie w tym roku od 2-go lipca do miejscowości SLATINE na Ciowo.
Chce po drodze zobaczcyć Jeziora Plitwickie, a później wodospady Krka.
Napiszcie gdzie najlepiej zatrzymać sie aby zobaczyć najwięcej.
Jade pierwszy raz wiec w zasadzie wiem tylko tyle co czytam na forum :lol:
W Slatine będe mieszkał w apart. Nikola, czy ktoś tam był ?

Niesamowite-mieszkalam tam w zeszłym roku! Na ile dni jedziesz? Bo chyba juz sie tam nie zmnieszczę :))Będąc na ciovo oprócz tego co wymieniłes polecam ruiny Salomy w Splicie,oczywiście pałac Dioklecjana, w makarskiej warto zwiedzić największe na świecie muzeum muszli morskich...jak i oczywiście całą makarską:)
Pozdrawiam!!!!
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 23.02.2006 15:10

Oj chyba niestety to nie ta Nikola, willa w której mieszkałam była na Okrug Gornji :(
Guzior
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 424
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Guzior » 23.02.2006 16:05

Jade na 13 dni, a willa mieści sie przy ulicy ZVONIMIROVA OBALA 56,
zdjęcia można zobaczyć na allegro, zresztą przez allegro ten pobyt załatwiałem. :D
fijasek
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 15.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) fijasek » 23.02.2006 19:29

A skąd jedziesz bo ja tez jade 2 lipca na Ciovo tylko bezposrednio bez noclegu wyruszamy wieczorem z Krakowa. A co do plitvic to mozna zajechac na rano pozwiedzac i sie przespac i jechac rano dalej ale po nocnej jezdzie to zwiedzanie nie jest ciekawe człowiek zmęczony a tam trzeba kilka godzin chodzić. Mozna spróbować zrobic wypad z Ciovo my tak robiliśmy w zeszłym roku szybko autostrada niewiele ponad trzy godziny jazdy o 7 wyjazd po 10 na miejscu ok 6-8 godzin w plitvicach i powrót. To jedna z możliwości.
Guzior
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 424
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Guzior » 23.02.2006 20:25

Ja wyjeżdżam z Jaworzna, tyle że od 2-go zaczyna mi się rezerwacja. Najprawdopodoniej też wyjade w nocy ponieważ mam 4-ro letnią córeczkę która ma problemy podczas jazdy, a w nocy poprostu śpi. Ja myślałem wyjechać z jeden dzień wcześniej i przenocować gdzieś koło Mariboru, rano podjechać załatwić Plitwice i na Ciowo. Nie brałem pod uwage specjalnego wyjazdu z Ciowo, ale przyznaje to nie jest wcale zły pomysł. W każdym razie warty zastanowienia. A którędy jedziesz, przez Austrie czy przez Węgry?
fijasek
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 15.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) fijasek » 23.02.2006 21:21

W tym roku jeszcze nie myślałem ale w ubiegłym roku na Corwacje przez Austrie a powrót przez Węgry z przystankiem trzydniowym nad Balatonem.
BożenaS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 167
Dołączył(a): 06.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) BożenaS » 24.02.2006 21:54

Guzior napisał(a):Wybieram sie w tym roku od 2-go lipca do miejscowości SLATINE na Ciowo.
Chce po drodze zobaczcyć Jeziora Plitwickie, a później wodospady Krka.
Napiszcie gdzie najlepiej zatrzymać sie aby zobaczyć najwięcej.
Jade pierwszy raz wiec w zasadzie wiem tylko tyle co czytam na forum :lol:
W Slatine będe mieszkał w apart. Nikola, czy ktoś tam był ?


Dwa lata temu byłam w Slatine. Jeśli szukasz ciszy i spokoju, to dobrze trafileś. Niestety nie znam willi o którą pytasz. My mieszkaliśmy na końcu Slatine, (Slatine 103A tuż przy wjeździe na koniec wyspy. :D
Polecam wycieczkę do twierdzy Klis ( w pobliżu Splitu), a także na koniec wyspy - przed szlabanem drogą do góry. Po przejechaniu około 2 km. jest wśród skał zejście do morza. Po drodze jest ładny kościółek.

Pozdrawiam :papa:
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 24.02.2006 21:57

BożenaS napisał(a):
Guzior napisał(a):Wybieram sie w tym roku od 2-go lipca do miejscowości SLATINE na Ciowo.
Chce po drodze zobaczcyć Jeziora Plitwickie, a później wodospady Krka.
Napiszcie gdzie najlepiej zatrzymać sie aby zobaczyć najwięcej.
Jade pierwszy raz wiec w zasadzie wiem tylko tyle co czytam na forum :lol:
W Slatine będe mieszkał w apart. Nikola, czy ktoś tam był ?


Dwa lata temu byłam w Slatine. Jeśli szukasz ciszy i spokoju, to dobrze trafileś. Niestety nie znam willi o którą pytasz. My mieszkaliśmy na końcu Slatine, (Slatine 103A tuż przy wjeździe na koniec wyspy. :D
Polecam wycieczkę do twierdzy Klis ( w pobliżu Splitu), a także na koniec wyspy - przed szlabanem drogą do góry. Po przejechaniu około 2 km. jest wśród skał zejście do morza. Po drodze jest ładny kościółek.

czy ten kosciołek jest za szlabanem?
czesto jezdzilam tam,ale kosciolka nie widzialam (moze tak daleko sie nie udawalismy)
pozdrawiam

Pozdrawiam :papa:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone