Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stavros2002
zbanowany
Posty: 131
Dołączył(a): 17.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) stavros2002 » 28.06.2017 19:51

qben142 napisał(a):Mam pytanie, 7 lipca chcemy wyjechać w 4 osoby w okolice Razanj lub Rogoznica na 8 nocy. Pytanie czy rezerować pobyt na stronie zakwaterowanie-chorwacja.com czy w tym terminie śmiało można jechać w ciemno i się coś znajdzie w o wiele niższej cenie niż na tej stronie, gdyż zapewne nalicza ona sobie jakąś prowizję


Z mojego doświadczenia apartamenty rezerwowane przez portale nie są droższe niż rezerwowane "indywidualnie", a na pewno te drugie nie będą w "o wiele niższej cenie".

Bardziej prawdopodobne jest, że zapłacisz więcej jadąc w ciemno i szukając wolnej kwatery na miejscu. W wysokim sezonie, kiedy jest mało wolnych miejsc, właściciele widząc sponiewieranych po długiej podróży turystów, którzy chcą się jak najszybciej rozpakować, raczej nie będą chętni do obniżek, a jesli już to beda chcieli wam wcisnąć jakiś badziew.
saperus8
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 06.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) saperus8 » 28.06.2017 20:38

26 .08 wybieramy się na Hvar do Sveta Nedilja pobyt 2 tygodnie .Czy w tym czasie można jechać ,,w ciemno" i jakich cen za pokój 2 osobowy należy się spodziewać?
rower26
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) rower26 » 30.06.2017 14:46

Witajcie Cromaniacy!

Po raz pierwszy wybieram się do Chorwacji (być może dalej, Czarnogóra). Urlop mam zaplanowany od 5.08. Planuję całe dwa tygodnie poświęcić na objazdówkę. Czy apartamenty w ciemno łatwiej znaleźć na krótszy okres, powiedzmy 2 dni czy na dłuższy powiedzmy 7 dni? Oczywiście zdaję sobie sprawę że termin to mega wysoki sezon więc jeśli nie będzie apartamentów to namiot w bagażniku. Czy na kempingach może być problem ze znalezieniem miejsca?

Nic mnie nie pcha w konkretny rejon wybrzeża, tam gdzie mi się spodoba chciałbym się zatrzymać na 2-3 dni. Jak nie apartamenty to kemping.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.06.2017 16:45

rower26 napisał(a):Witajcie Cromaniacy!

Po raz pierwszy wybieram się do Chorwacji (być może dalej, Czarnogóra). Urlop mam zaplanowany od 5.08. Planuję całe dwa tygodnie poświęcić na objazdówkę. Czy apartamenty w ciemno łatwiej znaleźć na krótszy okres, powiedzmy 2 dni czy na dłuższy powiedzmy 7 dni? Oczywiście zdaję sobie sprawę że termin to mega wysoki sezon więc jeśli nie będzie apartamentów to namiot w bagażniku. Czy na kempingach może być problem ze znalezieniem miejsca?

Nic mnie nie pcha w konkretny rejon wybrzeża, tam gdzie mi się spodoba chciałbym się zatrzymać na 2-3 dni. Jak nie apartamenty to kemping.

Witam.
W sierpniu w ciemno i na 2-3 dni apartament - będzie ciężko i drogo. (apartament na 2-3 dni to 30 % więcej za dobę).
Zdecydowanie lepiej wybrać pobyt w namiocie.
Kempingów w Chorwacji jest dużo, zawsze jakiś znajdziecie gdzie są miejsca.
Pedros29
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 31.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pedros29 » 01.07.2017 08:27

Bylismy 5 sierpnia 2016r. Ulcnij przy wielkiej plaży.
Pokój 3 osobowy, łazienka, mały aneks plus balkon, wi-fi, klimatyzacja. Po 10 euro od osoby .Przyjmowała nawet na dwa dni.Tylko mały parking.
radzio327
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 12.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzio327 » 03.07.2017 18:07

Wybieram sie z dziewczyna i jej siostra początkiem sierpnia do Makarskiej te rejony czy idzie znaleźć apartament 3 osobowy z 2 osobnymi pokojami? I jak cenowo to w tym roku będzie wyglądać ?
stavros2002
zbanowany
Posty: 131
Dołączył(a): 17.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) stavros2002 » 03.07.2017 18:39

radzio327 napisał(a):Wybieram sie z dziewczyna i jej siostra początkiem sierpnia do Makarskiej te rejony czy idzie znaleźć apartament 3 osobowy z 2 osobnymi pokojami? I jak cenowo to w tym roku będzie wyglądać ?


Z 2 sypialniami to raczej dla 4 osób, oczywiście mogą być 3, 2 czy nawet solo, ale zapłacisz za 4 osobowy.

Makarska na początku sieprnia to tłum i masakra cenowa. Coś może znajdziesz, ale drogo i raczej daleki od morza.
radzio327
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 12.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzio327 » 03.07.2017 19:07

To jaka miejscowość mniej oblegana w której cos sie będzie działo? I jakich cen od osoby można sie spodziewać ?
mlodybalut
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 11.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) mlodybalut » 03.07.2017 22:26

Witam jestem właśnie czwarty raz w Chorwacji oraz raz w Czarnogórze, zawsze jeżdzew ciemno i nigdy nie mam problemu ze znalezieniem kwatery na 14nocy. Ceny też zawsze są niższe niż z rezerwacją. Dla przykładu w miejscowości Nin Pani chciała za cztery osoby 50 euro po krótkim takgowaniu zapłaciłem 35euro za noc, teraz jestem w miejscowości Klek pod granicą z Bośnia i Hercegowiną,Pani chciała za cztery osoby 70euro po negocjacji płace 600 euro za 14 nocy czyli około 43euro. Za dwa pokoje kuchnie,łazienkę i taras Klima i wifi ,ręczniki wszystko jest. Więc jeśli ktoś mówi że w ciemno zapłaci więcej to nigdy nie jechał w ciemno. A dodam że do plaży mam minutę drogi. Pozdrawiam
hola8
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) hola8 » 04.07.2017 11:20

Masz rację byłem w Chorwacji już 4 razy i dwa razy z rezerwacją i 2 razy w ciemno, tak że w ciemno taniej wychodzi!!
A powiedz kolego jak jest w tej miejscowości Klek? bo szukam coś na drugą połowę sierpnia??
radzio327
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 12.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzio327 » 04.07.2017 12:33

stavros2002 napisał(a):
radzio327 napisał(a):Wybieram sie z dziewczyna i jej siostra początkiem sierpnia do Makarskiej te rejony czy idzie znaleźć apartament 3 osobowy z 2 osobnymi pokojami? I jak cenowo to w tym roku będzie wyglądać ?


Z 2 sypialniami to raczej dla 4 osób, oczywiście mogą być 3, 2 czy nawet solo, ale zapłacisz za 4 osobowy.

Makarska na początku sieprnia to tłum i masakra cenowa. Coś może znajdziesz, ale drogo i raczej daleki od morza.

Chodzi mi o to żeby łóżka nie były w jednym pomieszczeniu może to być jedna sypialnia i np wersalka w salonie z kuchnią, byle nie w jednym pokoju bo nie wyobrażam sobie spać z dziewczyną i jej siostra w pokoju :D zero prywatności
wojtek_p
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 15.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek_p » 04.07.2017 12:45

radzio327 napisał(a):
stavros2002 napisał(a):
radzio327 napisał(a):Wybieram sie z dziewczyna i jej siostra początkiem sierpnia do Makarskiej te rejony czy idzie znaleźć apartament 3 osobowy z 2 osobnymi pokojami? I jak cenowo to w tym roku będzie wyglądać ?


Z 2 sypialniami to raczej dla 4 osób, oczywiście mogą być 3, 2 czy nawet solo, ale zapłacisz za 4 osobowy.

Makarska na początku sieprnia to tłum i masakra cenowa. Coś może znajdziesz, ale drogo i raczej daleki od morza.

Chodzi mi o to żeby łóżka nie były w jednym pomieszczeniu może to być jedna sypialnia i np wersalka w salonie z kuchnią, byle nie w jednym pokoju bo nie wyobrażam sobie spać z dziewczyną i jej siostra w pokoju :D zero prywatności


Dlaczego nie? Można się wymienić doświadczeniami i nie tylko :D
homer807
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) homer807 » 04.07.2017 18:07

Witam ma ktoś może jakieś namiary na kwaterę dla dwójki dorosłych i dwoje dzieci 7 lat i 2 lata na wyspie krk najlepiej Baska w terminie 15-22 lipca?
jurb1
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) jurb1 » 04.07.2017 21:54

Cześć
Wybieramy się w 2 rodziny (7- 8 osób ) do Chorwacji . Termin od 22 sierpnia - 10-12 dni . Szukamy noclegu między Zadarem a Szybenikiem .Czy ktoś , coś ???
Jakieś podpowiedzi , namiary , kontakty , polecane miejscowości ?
Raczej chcieliśmy coś spokojnego znaleźć a w międzyczasie podjechać i pozwiedzać
Szukać i rezerwować w necie czy jechać w ciemno ?
Wasze opinie i doświadczenia byłyby bardzo cenne dla naszej grupy ...jadącej 1 raz :-)

pzdr.

Jacek
stavros2002
zbanowany
Posty: 131
Dołączył(a): 17.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) stavros2002 » 04.07.2017 21:59

mlodybalut napisał(a):Witam jestem właśnie czwarty raz w Chorwacji oraz raz w Czarnogórze, zawsze jeżdzew ciemno i nigdy nie mam problemu ze znalezieniem kwatery na 14nocy. Ceny też zawsze są niższe niż z rezerwacją. Dla przykładu w miejscowości Nin Pani chciała za cztery osoby 50 euro po krótkim takgowaniu zapłaciłem 35euro za noc, teraz jestem w miejscowości Klek pod granicą z Bośnia i Hercegowiną,Pani chciała za cztery osoby 70euro po negocjacji płace 600 euro za 14 nocy czyli około 43euro. Za dwa pokoje kuchnie,łazienkę i taras Klima i wifi ,ręczniki wszystko jest. Więc jeśli ktoś mówi że w ciemno zapłaci więcej to nigdy nie jechał w ciemno. A dodam że do plaży mam minutę drogi. Pozdrawiam



tjaaa....te apartamenty przy plaży za 40 euro w sierpniu :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 360
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone