Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DRZEW6
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 14.07.2009
Re: Jechanie w ciemno, bez rezerwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) DRZEW6 » 05.06.2017 13:04

Ja jakieś 2 tygodnie temu jednak zacząłem szukać miejscówki choć ze trzy razy byłem w Chorwacji w ciemno .Jak chcesz do Gradaca to zobacz tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Znalazłem w Brist 2+2 OD01.07 ZA 70 EURO
Kamylovsky
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.06.2017
Re: Jechanie w ciemno, bez rezerwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kamylovsky » 05.06.2017 13:30

Najbardziej interesuje mnie właśnie Brist
DRZEW6
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 14.07.2009
Re: Jechanie w ciemno, bez rezerwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) DRZEW6 » 05.06.2017 14:33

Napisz zapytanie do kogoś z tej strony i zaznacz opcje "wyślij do wszystkich". A tak dodam, że miałem też propozycję za 55 E ale mniejszy metrażowo apartman.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107696
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Jechanie w ciemno, bez rezerwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.06.2017 14:45

Kamylovsky napisał(a):Hej, wybieramy się na Chorwację ....

Hej.
Nie NA Chorwację - lecz DO Chorwacji :idea:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Jechanie w ciemno, bez rezerwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 05.06.2017 15:43

Janusz Bajcer napisał(a):
Kamylovsky napisał(a):Hej, wybieramy się na Chorwację ....

Hej.
Nie NA Chorwację - lecz DO Chorwacji :idea:


Janusz,Ty aniele cierpliwości :D :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107696
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.06.2017 17:18

Trzeba "nowych" uświadamiać :wink: aby nie nabierali złych nawyków. :idea:
bonovox75
Croentuzjasta
Posty: 185
Dołączył(a): 05.06.2017
Re: Jechanie w ciemno, bez rezerwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonovox75 » 05.06.2017 23:39

Kamylovsky napisał(a):Hej, wybieramy się na Chorwację, w 5 osób, jeszcze nie wiemy gdzie, możliwe że będzie to wyjazd bez ówczesnej rezerwacji, planujemy jechać najwcześniej w nocy z 29.06 (czwartek) i rano 30.06 (piątek), a najpóźniej wyjechać w piątek rano i dojechać gdzieś w okolice Splitu, Makarskiej, lecz nie stricte do tych miejscowości, lecz jakiś mniejszych.

Moje pytanie jest takie, czy można spokojnie coś znaleźć na miejscu?


W tym okresie bez żadnego problemu :-)
Ja byłem 2 razy w ciemno w sierpniu (od 15.08) z 1 dzieckiem, a ostatnio z 3 dzieci (najmłodsze miało wówczas 9 miesięcy) w okolicach Makarskiej tj. raz w Tucepi oraz raz w Baska Voda. Bez problemu znajdowaliśmy nocleg w drugiej linii od brzegu.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 30.05.2010
Re: Jechanie w ciemno, bez rezerwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 05.06.2017 23:54

bonovox75 napisał(a):
Kamylovsky napisał(a):Hej, wybieramy się na Chorwację, w 5 osób, jeszcze nie wiemy gdzie, możliwe że będzie to wyjazd bez ówczesnej rezerwacji, planujemy jechać najwcześniej w nocy z 29.06 (czwartek) i rano 30.06 (piątek), a najpóźniej wyjechać w piątek rano i dojechać gdzieś w okolice Splitu, Makarskiej, lecz nie stricte do tych miejscowości, lecz jakiś mniejszych.

Moje pytanie jest takie, czy można spokojnie coś znaleźć na miejscu?


W tym okresie bez żadnego problemu :-)
Ja byłem 2 razy w ciemno w sierpniu (od 15.08) z 1 dzieckiem, a ostatnio z 3 dzieci (najmłodsze miało wówczas 9 miesięcy) w okolicach Makarskiej tj. raz w Tucepi oraz raz w Baska Voda. Bez problemu znajdowaliśmy nocleg w drugiej linii od brzegu.

Jeśli tak było w poprzednich latach, nie znaczy, że podobnie będzie w tym roku. Sytuacja radykalnie się zmieniła.
bonovox75
Croentuzjasta
Posty: 185
Dołączył(a): 05.06.2017
Re: Jechanie w ciemno, bez rezerwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonovox75 » 06.06.2017 00:05

greenrs napisał(a):
bonovox75 napisał(a):
Kamylovsky napisał(a):Hej, wybieramy się na Chorwację, w 5 osób, jeszcze nie wiemy gdzie, możliwe że będzie to wyjazd bez ówczesnej rezerwacji, planujemy jechać najwcześniej w nocy z 29.06 (czwartek) i rano 30.06 (piątek), a najpóźniej wyjechać w piątek rano i dojechać gdzieś w okolice Splitu, Makarskiej, lecz nie stricte do tych miejscowości, lecz jakiś mniejszych.

Moje pytanie jest takie, czy można spokojnie coś znaleźć na miejscu?


W tym okresie bez żadnego problemu :-)
Ja byłem 2 razy w ciemno w sierpniu (od 15.08) z 1 dzieckiem, a ostatnio z 3 dzieci (najmłodsze miało wówczas 9 miesięcy) w okolicach Makarskiej tj. raz w Tucepi oraz raz w Baska Voda. Bez problemu znajdowaliśmy nocleg w drugiej linii od brzegu.

Jeśli tak było w poprzednich latach, nie znaczy, że podobnie będzie w tym roku. Sytuacja radykalnie się zmieniła.


Obawy to bym miał od połowy lipca i do połowy sierpnia :-)
Sytuacja czasem zmienia się z dnia na dzień :wink: W poprzednim roku w sierpniu pogoda nieźle namieszała.
Owszem, sprawę będę stale monitorował poprzez telefon do naszego ostatnio poznanego Gospodarza.
volka
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 03.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) volka » 06.06.2017 13:36

Co myslicie o wyjezdzie w ciemno rodzina 2 osoby dorosle + 3 dzieci w wieku 5,5 i 1.5 roku. Wyjazd do Rabacu w terminie 6-14 lipca. Duze ryzyko? Za apartament planujemy zapłacić do 2 tys.za 8 dób.
DRZEW6
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 14.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) DRZEW6 » 07.06.2017 09:47

60 euro za 5 osób może nie wystarczyć
volka
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 03.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) volka » 07.06.2017 12:11

A oni niemowle śpiące w lozku z rodzicami liczą jako pełną osobę?
Moje obawy bardziej pod katem czy warto jechac w ciemno w tym terminie? Ktos ma jakies doswiadczenia?
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 479
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 07.06.2017 12:44

Zawsze jeżdżę w ciemno i jakoś nigdy nie spałem na ławce :D.Jak traficie,że właściciel będzie miał akurat wolny apartament w tym terminie,to 60 euro wielce go ucieszy :papa:
DRZEW6
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 14.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) DRZEW6 » 07.06.2017 12:50

Nie wiem czy małe dzieci liczą.Każdy właściciel robi po swojemu. zobacz tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ,wyślij zapytanie to się dowiesz
adkli
zbanowany
Posty: 19
Dołączył(a): 18.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) adkli » 07.06.2017 14:29

Bratwojciech napisał(a):Zawsze jeżdżę w ciemno i jakoś nigdy nie spałem na ławce :D.Jak traficie,że właściciel będzie miał akurat wolny apartament w tym terminie,to 60 euro wielce go ucieszy :papa:


A jak nie będzie miał?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 357
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone