Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
klerjeser
zbanowany
Posty: 426
Dołączył(a): 21.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) klerjeser » 17.02.2016 21:44

karolinka82 napisał(a):Witam was wszystkich . Jestem pierwszy raz na forum. Jedziemy z mężem i dwójką dzieci do Tucepei na RIWIERZE Malarskiej i moje pytanie czy kolo 13.08.2016 z pod Zielonej Góry ktoś wybiera się w tamte strony?Można by było się spotkać zawsze to raźniej jechać. Proszę powiedzcie która droga jechać -czy przez Czechy czy może Niemcy i Austrię? Jakie wrażenia po tamtym regionie i po samym Tucepei macie?pozdrawiam


co to znaczy "raźniej"?
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 17.02.2016 21:51

karolinka82 napisał(a):Witam was wszystkich . Jestem pierwszy raz na forum. Jedziemy z mężem i dwójką dzieci do Tucepei na RIWIERZE Malarskiej i moje pytanie czy kolo 13.08.2016 z pod Zielonej Góry ktoś wybiera się w tamte strony?Można by było się spotkać zawsze to raźniej jechać. Proszę powiedzcie która droga jechać -czy przez Czechy czy może Niemcy i Austrię? Jakie wrażenia po tamtym regionie i po samym Tucepei macie?pozdrawiam


kalendarz-wyjazdowy-wakacje-2016-t49379.html?hilit=kalendarz%20wyjazdowy
przez-czechy-przez-austrie-przez-slowacje-przez-wegry-t41048.html?hilit=trasa%20dojazdu
tak-to-w-zyciu-bywa-ze-znow-cro-wygrywa-tucepi-2014-t46821.html?hilit=tucepi
po-raz-trzeci-czyli-makarska-dubrownik-slipt-tucepi-t46809.html?hilit=tucepi

Reszta......w wyszukiwarce ( w prawym górnym rogu forum).
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 17.02.2016 21:52

klerjeser napisał(a):co to znaczy "raźniej"?

Coś w temacie czy przyszedłeś się tylko przyp.......... :?:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 17.02.2016 21:55

anakin napisał(a):
klerjeser napisał(a):co to znaczy "raźniej"?

Coś w temacie czy przyszedłeś się tylko przyp.......... :?:


zostaw mentora "Janusza" :) on inaczej funkcjonować nie potrafi :)
klerjeser
zbanowany
Posty: 426
Dołączył(a): 21.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) klerjeser » 17.02.2016 21:58

yzedef napisał(a):
anakin napisał(a):
klerjeser napisał(a):co to znaczy "raźniej"?

Coś w temacie czy przyszedłeś się tylko przyp.......... :?:


zostaw mentora "Janusza" :) on inaczej funkcjonować nie potrafi :)


Jest takie powiedzenie o wódce i zakąsce, maciusiu. Obaj z drugim januszkiem znakomicie się w nie wpasowujecie.Podpuścić się nie dam. EOT :D
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 17.02.2016 22:04

klerjeser napisał(a):
yzedef napisał(a):
anakin napisał(a):
klerjeser napisał(a):co to znaczy "raźniej"?

Coś w temacie czy przyszedłeś się tylko przyp.......... :?:


zostaw mentora "Janusza" :) on inaczej funkcjonować nie potrafi :)


Jest takie powiedzenie o wódce i zakąsce, maciusiu. Obaj z drugim januszkiem znakomicie się w nie wpasowujecie.Podpuścić się nie dam. EOT :D

:) Najlepiej to zrób EOT z tego forum Adasiu, wszyscy mają już ciebie dosyć, zdecydowanie wole posty z pytaniami o apartamenty niż twoje "ment-orskie wywody... buziaki :)
klerjeser
zbanowany
Posty: 426
Dołączył(a): 21.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) klerjeser » 17.02.2016 22:05

yzedef napisał(a):
klerjeser napisał(a):
yzedef napisał(a):
anakin napisał(a):
klerjeser napisał(a):co to znaczy "raźniej"?

Coś w temacie czy przyszedłeś się tylko przyp.......... :?:


zostaw mentora "Janusza" :) on inaczej funkcjonować nie potrafi :)


Jest takie powiedzenie o wódce i zakąsce, maciusiu. Obaj z drugim januszkiem znakomicie się w nie wpasowujecie.Podpuścić się nie dam. EOT :D

:) Najlepiej to zrób EOT z tego forum Adasiu, wszyscy mają już ciebie dosyć, zdecydowanie wole posty z pytaniami o apartamenty niż twoje "ment-orskie wywody... buziaki :)


wszyscy :D
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 18.02.2016 10:23

karolinka82 napisał(a):Witam was wszystkich . Jestem pierwszy raz na forum. Jedziemy z mężem i dwójką dzieci do Tucepei na RIWIERZE Malarskiej i moje pytanie czy kolo 13.08.2016 z pod Zielonej Góry ktoś wybiera się w tamte strony?Można by było się spotkać zawsze to raźniej jechać. Proszę powiedzcie która droga jechać -czy przez Czechy czy może Niemcy i Austrię? Jakie wrażenia po tamtym regionie i po samym Tucepei macie?pozdrawiam

Wprawdzie Maurycy ci podsunął linki , ale ja powiem krótko .......

Tucepi jest THE BEST!!!!!!!!!

Byłem 2011 (jest relacja) i 2015 (nie ma relacji , lenistwo ) :oczko_usmiech:

P.S. .......aha.........i się czepnę do Malarskiej i Tucepei . :?
P.S. 2 .....Maurycy za nie podanie linku do mojej relacji. Obrazek
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.02.2016 10:38

maniust napisał(a):P.S. 2 .....Maurycy za nie podanie linku do mojej relacji. Obrazek

Oj najmocniej przepraszam. :cry:
Spróbuję się wytłumaczyć brakiem czasu, choć wiem, że to strasznie słabe... :cry:

Tucepi by Maniek...

Obrazek

:mrgreen:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 18.02.2016 12:35

Hmm bułka czyli chleb i skrzyżowane ręce... wygląda jak przystępowanie do komunii :)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 18.02.2016 12:41

yzedef napisał(a):Hmm bułka czyli chleb i skrzyżowane ręce... wygląda jak przystępowanie do komunii :)

To Ćevapi w bułce było. :D
Ku... aż mnie ślina pociekła......... :oczko_usmiech:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.02.2016 15:21

maniust napisał(a):Ku... aż mnie ślina pociekła......... :oczko_usmiech:

Temu za Tobą na leżaku chyba też.. :mrgreen:
JoankaUK
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 19.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoankaUK » 21.02.2016 17:21

Myslimy nad wyjazdem w ciemno, Pag lub Krk, 2doroslych i 2 dzieci, w terminie od 22sierpnia na 10 dni. To mialoby byc nasze pierwsze spotkanie z Chorwacja wiec ciezko nam sie zdecydowac na cos konkretnego bez obejrzenia jak tam jest. Sa szanse na znalezienie jakis fajnych kwater, czy lepiej nie ryzykowac i brac cos w ciemno juz teraz?
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 21.02.2016 17:27

Na wyspę w szczycie sezonu w ciemno? Bardzo ryzykowne. Nie twierdzę, że się nie da, ale chyba jednak bym się nie zdecydował.
nosferatu7
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 18.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosferatu7 » 21.02.2016 17:43

Trzy czynniki przemawiają na niekorzyść jazdy w ciemno
1. Z dziećmi
Dwóch dorosłych zawsze, może przekimać się na plaży / w aucie w przypadku nie znalezienia od razu, z dziećmi może się to nie udać, poza tym kilkugodzinne poszukiwania noclegu z maluchami może być bardzo dla nich uciążliwe.
2. Wyjazd po raz pierwszy
Przy naszym pierwszym wyjeździe, poszukiwania były stresujące ( a był to początek czerwca), przy kolejnym zapewne będzie łatwiej nauczeni doświadczeniami, będziemy bardziej świadomi czego się spodziewać
3. Termin
Brr.. szczyt sezonu,
Jakby co na priv mogę podać namiary na kwaterkę w miejscowości KRK, z której korzystaliśmy w ciemno.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 306
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone