Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ArekJ
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 16.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArekJ » 16.08.2014 19:33

Mam pytanie.
Jadę w ciemno na Makarską Rivierę. Najchętniej Baska Voda lub Promajna, ale i sama Makarska może być.
Jak myślicie czy uda się znaleźć jakąś kwaterę dla 2 osób z kuchnią tak do 30 euro czy nie bardzo?

Pozdrawiam.
Figo2
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 23.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Figo2 » 16.08.2014 20:07

Wejdź sobie na makarska-info.hr/en/164/travel-agencies makarska-info.hr/en/accommodation/1
wyślij kilka maili i będziesz wiedział.

pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.08.2014 20:09

Figo2 napisał(a): Nie w ciemno na Istrię i Kverner.


Czyli tak jak pisałem WCZEŚNIEJ :roll:
Figo2
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 23.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Figo2 » 16.08.2014 20:36

Tak Lednice! Nie ukrywam, że najbardziej mi pomogłeś. Dzięki. Forum to dobra sprawa!!!
alewe77
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 06.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) alewe77 » 16.08.2014 20:55

W Promajna bylam na chwilę w czwartek. Ze wszystkich miasteczek Makarskiej tylko tu widzialam tabliczki, ze sa wolne apartamenty. Myślę, że tu jest najwieksza szansa na coś w ciemno. Ogólnie wszędzie jest pełno.
ALEX-77
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 07.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ALEX-77 » 16.08.2014 22:11

A więc tak ,tak się złożyło że wybrałem się sam do Baska Voda ,w domu nie będę siedział jak mam urlop :hut: jest to mój pierwszy wyjazd do Chorwacji :D z kwaterami jest bardzo ciężko teraz i nie radzę wyjazdu w tym tygodniu w ciemno, na pewno nie do Baski ,ja szukałem dzisiaj dość długo ,w końcu obwiózł mnie koleś na skuterze po całej Baśce :D pokoju 2 osobowych jak na lekarstwo ,ja jestem w dwójce za 50E "szału ni ma "ale mi wystarczy ,także odradzam wyjazd w ciemno w tym czasie ,tym bardziej z dzieckiem ,a tak po za nawiasem to planuje pozwiedzać parę miejsc z dalszych wypadów to Dubrownik jak ktoś jest chętny z okolicy czy z samej Baśki to dać znać ,auto jest więc nie ma problemu ,a na piwko też chętnie się ugadam także pisać smsmować jestem otwarty na propozycje :wink: dobra padam na pysk po dzisiejszej przeprawie ,korki niesamowite ,

jak coś to :
tel.503641541
waldi-ia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldi-ia » 16.08.2014 23:30

ALEX-77 napisał(a):A więc tak ,tak się złożyło że wybrałem się sam do Baska Voda ,w domu nie będę siedział jak mam urlop :hut: jest to mój pierwszy wyjazd do Chorwacji :D z kwaterami jest bardzo ciężko teraz i nie radzę wyjazdu w tym tygodniu w ciemno, na pewno nie do Baski ,ja szukałem dzisiaj dość długo ,w końcu obwiózł mnie koleś na skuterze po całej Baśce :D pokoju 2 osobowych jak na lekarstwo ,ja jestem w dwójce za 50E "szału ni ma "ale mi wystarczy ,także odradzam wyjazd w ciemno w tym czasie ,tym bardziej z dzieckiem ,a tak po za nawiasem to planuje pozwiedzać parę miejsc z dalszych wypadów to Dubrownik jak ktoś jest chętny z okolicy czy z samej Baśki to dać znać ,auto jest więc nie ma problemu ,a na piwko też chętnie się ugadam także pisać smsmować jestem otwarty na propozycje :wink: dobra padam na pysk po dzisiejszej przeprawie ,korki niesamowite ,

jak coś to :
tel.503641541


Miałem być dzisiaj w Chorwacji, ale widzę że na szczęście się nie ułożyło, ruszam 20.08 w nocy z Warszawy, mam nadzieję że znajdę apartament, jadę w ciemno okolice Trogiru i ominą mnie korki .
Miłego odpoczynku. :papa:
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 17.08.2014 15:42

Przyjechaliśmy wczoraj rano pod Trogir, po 2 godzinkach szukania i przemieszczeniu się nieco od miejscowości Sevid w stronę Trogiru znaleźliśmy ok 10 piękny apartamencik tuż przy plaży za 60 EUR (+ 5 EUR za psiurka). Oglądaliśmy kilka miejsc, ale to nam najbardziej siepodobało. Ogólnie nie było dużego problemu żeby coś znaleźć, ale szukać najlepiej pomiędzy 9:00 a 16:00 bo potem właściciele znikają i trudno się cokolwiek dowiedzieć. Ogólnie polecam wyjazdy "w ciemno" i nie prawda ze istnieje "złoty dzień" na szukanie lokalu. Oczywiście najgorzej jest pewnie w środku tygodnia, ale nie prawdą jest że kompletnie się nic nie trafi. Nam proponowano fajne apartamenty za niezłe pieniądze ale np. z dzień lub dwa. Generalnie nie spiesząc się, znaleźliśmy piękną miejscówkę po 2 godzinkach jeżdżenia przez 3 miejscowości. W kilku proponowano nam albo za duży apartament, albo tuż przy ruchliwej drodze, tak więc było z czego wybierać ;-)
ALEX-77
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 07.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ALEX-77 » 17.08.2014 20:04

No ja dobiłem wczoraj po 17-tej (w korku prawie 2 godz. ) to w Baśce było krucho z apartamentami ,ale w końcu się udało.
ps. nie wybiera się ktoś z was w tym tygodniu na wycieczkę do Dubrownika ?
jackq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 135
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackq » 17.08.2014 20:23

My od piatku w Breli. Na miejsce dotarlismy ok poludnia. Kwaterki bez problemu nawet w 1 linii. Ogladnelismy 4 lub 5 nie pamietam teraz. Co do cen, 2 sypialnie, jadalnia, kuchnia, klima, wifi, czyli taki standard, dla 5 osob od 70 eur.
My sie zdecydowalismy na ciut drozszy bo 100eu ale za to duzy, 2 lazienki i ogromny taras z widokiem na morze i plaze. Jestesmy tuz nad plima.
Udanego urlopu, pora zasiasc do orahovicy ;-)
bakard
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 13.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bakard » 17.08.2014 20:59

giba0909 napisał(a):Ja chyba wyleczyłem się w tym roku z wyjazdów w ciemno i to z małym dzieckiem. Mam pytanie. Kiedy i gdzie najlepiej rezerwować coś na przyszły sezon?


Mnie też tegoroczne problemy dały do myślenia. Ogólnie myślę że wszystko zależy od momentu wyjazdu. Wszystkie do początku lipca oraz od drugiej połowy sierpnia nie powinno być żadnego problemu ze znalezieniem na miejscu. szczyt sezony , szczególnie w popularnych miejscowościach. Ja w Pakostane na początku sierpnia miałem trochę problemu , choć ostatecznie udało się znaleść coś odpowiedniego. Jechałem w ciemno bo dość późno zdecydowałem się na wyjazd tym razem , bo dopiero początkiem lipca i uznałem że wszystko co godnego uwagi w sieci jest już i tak porezerwowane. Jeśli jednak ktoś planuje wakacje w Chorwacji dużo wcześniej i to w okresie szczytu sezonu ( ja mam dzieciaki w wieku szkolnym więc tylko tak mogę , pewnie wiele rodzin jest w podobnej sytuacji :) ) to najlepiej poszukać coś w sieci. W ubiegłym roku rezerwowałem apartament już w lutym , wybór jest wtedy duży i każdy znajdzie coś odpowiedniego według swoich kryteriów
giba0909
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2617
Dołączył(a): 13.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) giba0909 » 18.08.2014 12:07

No właśnie. Tym razem poszukam czegoś jeszcze zimą i coś zarezerwuję.
moominko
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 28.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) moominko » 18.08.2014 13:22

Przyjechaliśmy do Tucepi wczoraj rano. Pokój (dla dwóch osób) udało się znaleźć po mniej więcej 40 minutach. Ale było parę kwater wolnych np. dla 7 osób. Wiec ogólnie źle nie jest choć niestety jest drożej niż planowaliśmy.
sylwi@a@
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwi@a@ » 18.08.2014 15:18

W Makarskiej sobota 9 sierpnia znaleźliśmy po 40 minutach dwa pokoje dwuosobowe 5 min do centrum i 5 do plaży ;) po negocjacji 16 euro/ os. Więc luzik ;)
przemo35
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 31.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo35 » 18.08.2014 18:04

Witam ja bylem w Primosten w ciemno od 19.07 do 01.08 przyjechalismy o 7 rano na miejsce bez problemow znalazlem apartman 4 osobowy a byla nas trojka 5 minut do plazy stargowalem z 65eu na 55eu dwie duze sypialnie lazienka z duza kuchnia dwa tarasy jeden z pieknym widokiem morze a drugi o strony kuchni wlasicielki dwie starsze panie bardzo mile duzy parking bardzo czysto i schludnie znalezienie zajelo mi ok pól godziny , bylem czwarty raz w ciemno i jestesmy z zona i corka bardzo zadowoleni jechalismy na noc z dolnego slaska uwazam ze najlepiej tam byc wczesnie rano wtedy jest szansa na znalezienie czegos fajnego pozniej sa problemy wakacje sie udaly pozdrawiam cromaniakow.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 242
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone