Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 17.05.2013 17:55

Już parę osób pozytywnie wyraża się o Biogradzie. Nawet mój serdeczny przyjaciel na forum Janusz Bajcer. Trzeba to sprawdzić.
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 17.05.2013 22:10

darek1 napisał(a):O który Biograd chodzi bo chyba są dwa.



Biograd na Moru :P
rafalos
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 13.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalos » 18.05.2013 16:48

Maciej, ja myslę o Srimie, znasz ją? Wiem że jest tu na forum sporo na ten temat, ale nie zaszkodzi:) Jesteśmy rodzinką z dzieciakami, potrzebujemy trochę odpoczynku, a Vodice wydają się za głośne i gwarne do tego.
A do Vodic ewentualnie po południu czy wieczorkiem, na kolacyjkę, piwko, spacerek, zakupy itp. Co polecasz, czego nie? Tak swoją drogą, 1,5km od plaży to horror....:) Dla nas 200m już wydaje się dużo, W Chorwacji piękne jest to że wychodzisz na balkon i pijesz kawkę tuż nad Jadranem:) wychodzisz z kwatery, parę kroków, i jesteś na plaży:)
celine
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) celine » 18.05.2013 20:42

jedziemy pierwszy raz z 3 letnim dzieckiem. trochę boimy się w ciemno. może ktoś coś poleci na wyspie Rab w połowie sierpnia? Orientujecie się jakich cen powinniśmy się tam spodziewać? Bedę bardzo wdzięczna za jakieś namiary.
justynaw
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) justynaw » 18.05.2013 23:44

jade pierwszy raz motocyklem i jakos sie nie boje:-)
piotrek99
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 157
Dołączył(a): 03.07.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek99 » 18.05.2013 23:52

wpjtex mógłbyś podać namiar na mojego e-mail'a? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Będę wdzięczny! :D
WojtekW
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 28.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekW » 19.05.2013 11:29

A ja mam takie pytanie: czy będzie problem ze znalezieniem noclegu na 4 doby? Jedziemy do Brodaricy, wstępnie na 10 dni, ale przedłużymy pobyt, zmieniając przy tym miejsce.
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 19.05.2013 11:51

WojtekW napisał(a):A ja mam takie pytanie: czy będzie problem ze znalezieniem noclegu na 4 doby? Jedziemy do Brodaricy, wstępnie na 10 dni, ale przedłużymy pobyt, zmieniając przy tym miejsce.

Zależy w jakim terminie. W środku sezonu może być trochę ciężko. W czerwcu zapewne bez problemu.
No i kwestia - jakie warunki, za jaką cenę. Kiepsko i drogo - tak to zawsze coś się znajdzie.
bambik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 27.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bambik » 19.05.2013 12:04

Zgadzam się w 100%. Sam pojechałem w ciemno w środku sezonu (z namiotem). Wybieram się drugi raz i już nie wyobrażam sobie innej organizacji. Co do zalet - nie będę powtarzał, bardzo ładnie to wszystko ująłeś. Polecam taki sposób na urlop. Ewentualnie co do kwater nie mam pojęcia, czy to dobry pomysł. Ale z namiotem - miejsc jest dużo do wyboru.
Maciej217
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 16.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej217 » 19.05.2013 12:10

@ Rafalos.

Witam, nie słyszałem o Srimie. Co do Vodic, to nie jest to wcale takie gwarne miasto, również baliśmy się tego. Jest kilka imprez przy rynku, ale jeśli chcecie blisko plaży mieć noclegi to będziecie mieć dalej rynek, ponieważ plażę i centrum miasta rozdziela marina. Stąd mieliśmy taką odległość, choć nie wiem czy to była jedyna plaża w Vodicach. Dobrą opcją jest podpatrzenie sobie Vodic na google maps - opcją street viev. Co do knajp to żywiliśmy się we własnym zakresie, więc wiele nie pomogę. Są trzy markety, chyba Konzumy z tego co pamiętam dwa blisko plaży, jeden bardziej przy rynku, także dość spory pasaż z pamiątkami i ciuchami, za nim jest trag owocowy na którym ceny są wyższe niż w marketach, ale lepiej dać zarobić ludziom na targu . Plaża jest betonowa - wysypana żwirkiem, z atrakcjami typu - parasil, banany, skutery i rowery wodne, można także wypożyczyć małą łódkę na cały dzień. Miasto ma swój klimat ... Noclegi dobrano Nam w biurze turystycznym, które znajduje się na początku plaży, także wiele osób proponowało nocleg na ulicach. Z Vodic organizowane są wycieczki do Parku KRK, ale po takiej podróży stwierdziliśmy, że lepiej jechać samochodem do parku, ponieważ prawie 3 - godzinna podróż powrotna była jak dobijak. Sam Park robi wrażenie i jest godny polecenia, lecz co do transportu to lepiej sobie podjechać do niego samochodem. Choć to może być kwestia indywidualna. Kiedy będę miał czas w pracy, to wyślę panu miejsca na mapie street viev, dokładne adresy to podejrzy sobie pan miasto. Mam nadzieje, że pomogłem choć trochę ...
rafalos
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 13.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalos » 19.05.2013 22:57

Oczywiście Maciej! Wielkie dzięki za cenne uwagi! A Srima to w zasadzie przedmieścia Vodić, jeszcze spokojniejsze. I chyba tam zamieszkamy, a z uroków Vodić będziemy korzystć podjężdżając lub po dłuuugim spacerze. Mam nadzieję że to dobre rozwiązanie??
celine
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) celine » 21.05.2013 13:35

ponawiam, może ktoś jednak coś poleci, bo dostaję masę odpowiedzi że nie ma wplnych miejsc :(
napisał(a) celine » 18.05.2013 20:42

jedziemy pierwszy raz z 3 letnim dzieckiem. trochę boimy się w ciemno. może ktoś coś poleci na wyspie Rab w połowie sierpnia? Orientujecie się jakich cen powinniśmy się tam spodziewać? Bedę bardzo wdzięczna za jakieś namiary.
dariuszleja
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dariuszleja » 21.05.2013 14:37

witam.ja wybieram się 7-8.07 to niedziela-poniedziałek,na riwierę. mam pytanie. czy w środku tygodnia łatwo znaleźć noclegi jadąc w ciemno?
skylogg
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 15.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) skylogg » 21.05.2013 14:54

@ Maciej 217 + @ Rafalos
Oczywiście Konzum to nie jedyny market w Vodice. Są jeszcze takie minimarkety jak Mercator, Djelo czy Studenac, a na wjeździe do miasta trzy duże supermarkety koło siebie.
Osobiście zaopatrywałem się w PLODINE (magistrala 88). Taki odpowiednik Tesco lub Carrefoura.

@ dariuszleja
Łatwo. Naganiacze stoją niemal przy każdej drodze, szyldy informujące o wolnych pokojach lub apartamentach (sobe/apartmani) co krok. Jest w czym wybierać, tyle że najlepiej być wcześnie rano (lub po południu) kiedy jest chłodniej. W ubiegłym roku dreptając od 9 do 10-tej trochę (a nawet bardzo) się wysuszyłem zanim znalazłem odpowiadającą mi kwaterę. No ale byłem wymagający, bo będąc z dwójką dzieci miałem ściśle określone kryteria wyboru ;) (na uboczu - z dala od zgiełku, z parkingiem na duży samochód, w miarę blisko do morza)
martol92
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 30.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) martol92 » 21.05.2013 22:30

Myślicie, że da radę do Baski Vody w ciemno na przełomie lipca i sierpnia?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 107
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone