Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 29.03.2013 01:57

Janusz Bajcer napisał(a):5/6 osób - od 60 do 80 euro za dobę, w zależności od lokalizacji i wyposażenia apartamentu.


Januszu, to chyba wersja bardzo optymistyczna (szczególnie te 60) :wink:
zuczek171
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 28.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuczek171 » 29.03.2013 09:00

AdamSz - Dzieki za odpowiedż . ja potrzebuję lokum tylko do spania i umycia się , wiec luksusów nie potrzebuje . cały czas będę Chorwacje zwiedzał , a nie przed tv siedział ;P
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 29.03.2013 12:30

Warto zwiedzać Hr starą drogą w zdłuż morza. Zjechać gdzieś przy Senj, albo jeszcze wyżej i niespiesznie w dół . Ruch nie tragiczny, bo większośc przerzuciła się na autostrady i gna tam na złamanie karku do swoich zabukowanych miejsc. Widoki ??/ Słowem nie oddasz. ...Tylko od czasu do czasu patrz przed siebie :) Warto to zaliczyć. pozdrawiam.
zgredzik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 16.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) zgredzik » 29.03.2013 23:18

AdamSz napisał(a):Warto zwiedzać Hr starą drogą w zdłuż morza. Zjechać gdzieś przy Senj, albo jeszcze wyżej i niespiesznie w dół . Ruch nie tragiczny, bo większośc przerzuciła się na autostrady i gna tam na złamanie karku do swoich zabukowanych miejsc. Widoki ??/ Słowem nie oddasz. ...Tylko od czasu do czasu patrz przed siebie :) Warto to zaliczyć. pozdrawiam.


Magistrala Adriatycka, to zawsze scenariusz na drogę powrotną. Zaoszczędzam na opłatach autostradowych a wspaniałe widoki utrwalają już wieloletni zachwyt Chorwacją :wink: .

PozdRawiam...
Darek Darek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darek Darek » 30.03.2013 13:18

Witam.
15 czerwca 2013 przylatujemy samolotem do Dubrownika po godz. 18./sobota/
jedziemy we dwoje. zdecydowałem jechać w ciemno.
Moje pytanie-
- czy nie za późno na szukanie noclegu,
- jaką miejscowość polecacie na 7 dniowy pobyt,
- czy sam Dubrownik, może jednak jakieś inne miejsce bardziej spokojniejsze i dopiero stamtąd zwiedzać rozpoczynać zwiedzanie,
- lepiej wynająć samochód czy może fajniej jest korzystać a komunikacji autobusowej,
- jakich cen mogę się spodziewać za nocleg itp.
Nie chcemy wydawać za dużo na noclegi, mamy ograniczony budżet :smo:

Dodam iż jest to mój pierwszy taki wyjazd.
z góry dziękuje za podpowiedzi.
syskowie
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 29.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) syskowie » 01.04.2013 12:31

Witam!
Przepraszam też za moje pytanie ( mogło się już pojawić)
Wybieram się z rodziną trzyosobową do Baski Vody . Zastanawiam się czy jechać w ciemno czy już zarezerwować . Ważną rolę odgrywa tu cena , mój budżet to do 45 Euro za noc . Problem jest tym większy , dlatego że jedziemy w szczycie koniec lipca , początek sierpnia .

Więc tu nasuwa się moje pytanie czy w szczycie istnieje możliwość znalezienia taniego noclegu w Baska Voda ?
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2512
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 01.04.2013 12:59

Witam
My też wybieramy się w trzy osoby do Baśki Vody w tym samym terminie (koniec lipca początek sierpnia). Mamy zamiar zaryzykować i pojechać w ciemno ale ....Czy to nie za duże ryzyko? :)
Do Syskowie: My jedziemy z Płocka a to niedaleko Gostynina :)
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 01.04.2013 13:26

Czy aby na pewno przeszukaliście forum?
O wszystkim już było.
O Dubrowniku czy np. Mlini cała masa informacji.
Tu np.:
jak-zwiedzic-dubrownik-t40294.html?hilit=dubrownik
mlini-za-dubrovnikiem-t26966.html?hilit=mlini

Co do Baśki...
Kwater jest pod dostatkiem.
Im mniejsze wymagania tym większa szansa na tańszą kwaterę.
Im dalej od plaży tym większe szanse na wolne miejsca.
Itd.,itd.
Na forum wszystko znajdziecie. :papa:
jakubah
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 07.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakubah » 01.04.2013 16:54

Darku ciut póżny przylot ale nie sądzę żeby znalezienie kwatery stanowiło problem może przed Dubrownikiem coś wybrać Milini Kupari wtedy odpadnie problem auto czy komunikacja miejska zostanie nawet łódż z Milini do Dubrownika.ceny zawsze są inne ale około 50eu pownino starczyć
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10903
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 01.04.2013 19:31

syskowie napisał(a):Witam!
Przepraszam też za moje pytanie ( mogło się już pojawić)
Wybieram się z rodziną trzyosobową do Baski Vody . Zastanawiam się czy jechać w ciemno czy już zarezerwować . Ważną rolę odgrywa tu cena , mój budżet to do 45 Euro za noc . Problem jest tym większy , dlatego że jedziemy w szczycie koniec lipca , początek sierpnia .

Więc tu nasuwa się moje pytanie czy w szczycie istnieje możliwość znalezienia taniego noclegu w Baska Voda ?


spokojnie za 15E znajdziecie kwaterę; jeśli nie w 1 czy 2 linii brzegowej to i tak daleko nie będzie, nawet gdyby trzeba było iść 5, 10min do morza to nie dużo, Biokovo blokuje i miejscowości nie są zbyt rozległe w głąb lądu, raczej wzdłuż brzegu
Kashpir
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kashpir » 03.04.2013 11:23

Witam,
ja zamierzam się wybrać do Chorwacji w nietypowym terminie - przełom kwietnia i maja na "długi weekend". Rejon Biograd na Moru/ Vodice. Zakładam, że to jeszcze bardzo niski sezon. Patrzyłem na oferty booking.com, podoba nam się kilka apartamentów; ceny ok. 40-45 eur dla dwóch osób, do 60 eur za apartament z dwoma sypialniami. Ile taka cena w tym terminie może być niższa na miejscu? Ewentualnie wcześniejsza rezerwacja telefoniczna u właścicieli.
arek71
Croentuzjasta
Posty: 242
Dołączył(a): 17.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek71 » 03.04.2013 13:08

W 2011 roku 23-24 lipiec my szykowaliśmy się już do powrotu do domu ,spotkałem kilka rodzin z Polski szukali apartamentu na Riwierze Makarskiej i z tego co mówili to było bardzo ciężko .
Jedna z rodzin spała dwie noce w aucie żeby zająć apartament w którym my mieszkaliśmy. :|
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 03.04.2013 15:24

Kashpir napisał(a):Witam,
ja zamierzam się wybrać do Chorwacji w nietypowym terminie - przełom kwietnia i maja na "długi weekend". Rejon Biograd na Moru/ Vodice. Zakładam, że to jeszcze bardzo niski sezon. Patrzyłem na oferty booking.com, podoba nam się kilka apartamentów; ceny ok. 40-45 eur dla dwóch osób, do 60 eur za apartament z dwoma sypialniami. Ile taka cena w tym terminie może być niższa na miejscu? Ewentualnie wcześniejsza rezerwacja telefoniczna u właścicieli.

w tym terminie cena może być 30Eu do 35 Eu dla dwóch osób ,zależy od położenia i lokalu .
...warto się targować, wiedząc że nie mają w tym czasie innych turystów :wink:

....ja przez booking rezerwowałem na lipiec w Baśka Voda za 58 EU :wink: dla dwóch osób
ale to sezon ,
tym bardziej , że to tylko odpoczynek na dwie noce przed dalszą podróżą :D
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 03.04.2013 15:35

W tym terminie cena powinna być o wiele niższa. Za 40 euro znajdowałem już 3 osobowe apartamenty w wysokim sezonie. Problemem może być jednak niewielki wybór wolnych miejsc, bo wielu właścicieli nie jest jeszcze przygotowanych do przyjęcia gości.
Kashpir
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kashpir » 03.04.2013 18:03

Dzięki za podpowiedź. Co do położenia - 300 m od morza a apartamenty dość spore: mniejszy 45 m kw. a ten z dwoma sypialniami 75 m kw. I porządnie wyposażone - w kuchni nawet zmywarka do naczyń. Ale jeśli mówicie, żeby się targować to spróbujemy najpierw zadzwonić do właścicieli i zobaczymy :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 97
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone