Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 08.04.2013 15:33

Niedzwiad napisał(a):Z drugiej strony po co czekac do poniedziałku i tracic dwa dniu urlopu?? Ja już wole jechac w piatek rano i być na Brac w sobote:) lezakowac od poludnia na plazy i popijac piwo :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: jedziemy wlasnie pierwszy raz w ciemno. Zawsze mielismy wykupione kwatery Kazdy z nas się smiał ze dwie osoby zawsze cos znajdą tak aby były zadowolone. Zawsze są biura posredników w kazdej miejscowości jak sie komus nie chce szukac. Zawsze to bedzie polowa taniej niz przez Polskie biuro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

faq.php#f0r0
pkt 11 :lol: :wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 08.04.2013 15:34

Niedzwiad napisał(a):No właśnie chłopaki w ciemno. Tylko czy warto ryzykować szukanie chatki w sobotę 10tego sierpnia 2013...? Czyli w środku sezonu? Brela? Czy lepiej już dla świetego spokoju kupić w jakimś biurze apartament??

Można poszukać podobnego w necie...
AdamSz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 08.04.2013 15:57

Chłopaki i dziewczyny...jak macie stracha, z tą jazdą w ciemno, że to niby się zostanie na lodzie, to zróbcie tak:....namiot za 30 zł z marketu + karimaty......i wrzućcie to do auta.....Jak się zdarzy pozostanie na lodzie, lub kwaterka nie przypasuje....rozkładacie sprzęcik na najbliższym p.n. i do rana...nie ma co gnić w aucie i ludzki dach nad głową jest...poza tym manie :wink: namiotu nie spowoduje brania w panice na łapu capu przy śmietniku nawet, czy na wysypisu śmieci :lol: ...a karimatki, tak, czy siak, jak znalazł na plażę się przydadzą.........Dobra rada dla pierwszaków.....generalnie bez paniki, chociaż na pierwszy raz i w wysokim sezonie, to bym może i zabukował.....pozdrawiam i nie lękajcie się :)......w Hr w lipcu sierpniu można spać nawet pod gwazdami, co wielu na polach i na jachtach czyni.......z rano piwo , burek i można szukać dalej.....super wakacje na harcerza, dzieciaki na pewno by były zadowolone (wychuchane z reguły i mało plenerowe dzieci f-booka), co do małżonek, ???? tu się nie wypowiadam :) .
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 08.04.2013 21:24

Chłopaki? Wielkie dzięki za info. Mieliśmy jechać z Brać na Brelę w ciemno ale z tego co przeczytałem nie ma co ryzykować i szukać w poludnie soboty jakiejś kwatery skoro w sezonie może być wszystko pozajmowane. W ogóle mi się nie widzi codzienna wyprawa na plaże 300metrów. Macie jakieś propozycje co do kwater? Jedynie z widokiem na morze? Jest to mozliwe przy zachowaniu małej odległości do plaży? A może wybrać Baśkę vodę? Podobno od Breli jest tylko km i można sobie piechotą na spacery chodzić wieczorami? Z drugiej strony podobno Plaże w brela są piękniejsze. POZDRO :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut: :hut:
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 08.04.2013 21:28

mervik napisał(a):
Niedzwiad napisał(a):Tylko czy warto ryzykować szukanie chatki w sobotę

...musisz liczyć się że to sezon :D
podesłałem ci link , to się zapytaj :wink:



Mervik Wielkie dzięki za linka:) :hut:
kris1964
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 12.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kris1964 » 12.04.2013 11:27

Witam wszystkich!
W zeszłym roku byliśmy po raz pierwszy w Cro - oczywiście "w ciemno"! Termin-przełom lipca i sierpnia(sobota); Miejscowość - Živogošce Porat; Szukanie kwatery - 30min; Cena - 55€ za 2 sypialnie, kuchnia, łazienka, taras z widokiem na morze. W tym roku zamarzył nam się Hvar, dokładniej jego "zatunelowa" część czyli Zavala Ivan Dolac Sv.Nedjelja itd. W związku z tym mam pytanie: czy na wyspie nie ma problemów ze znalezieniem apartamentu dla 4 osób dorosłych (2 sypialnie) też w podobnym terminie?
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 12.04.2013 15:54

Ja bym w ciemno nie ryzykował :papa: :papa: :papa:
Majdan72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majdan72 » 12.04.2013 16:11

Niedzwiad napisał(a):Ja bym w ciemno nie ryzykował :papa: :papa: :papa:


Ja w tamtym roku na RABie ,po przyjeździe w sobotnie przedpołudnie (pierwszy weekend sierpnia) szukałem kwatery 4,5h i znalazłem tylko pokój z łazienką na dwa dni ,skąd przeprowadzałem się dopiero do wyszukanego w międzyczasie apartamentu...
Wyspy (szczególnie te na północy Cro) na początku sierpnie są mocno nabite ...(niemcy,włosi).

Pozdrav :papa:
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 12.04.2013 19:52

kris1964 napisał(a):... czy na wyspie nie ma problemów ze znalezieniem apartamentu...


W ciemno?
Gdzieś Kasia z Hvaru pisała o problemach z tym związanych.
W zatunelowej części wynajmujący w dużej mierze w obiektach nie mieszkają... mają apartamenty, ale mieszkają zupełnie gdzie indziej.
Dlatego wynajęcie w ciemno w sezonie jest bardzo utrudnione... choć zapewne nie niemożliwe :D
Do mnie to przemawia.
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 12.04.2013 20:18

No właśnie. Ja też bym nie ryzykował , mając na uwadze że Włosi w sierpniu mają wolne i masowo oblegają tańszą croatię to mógłbyś mieć problem. No chyba że lubisz mieć cokolwiek byle było bez widoku na morze. W mojej ocenie lepiej delikatniej przepłacić niż szukać i tracić czas na szukanie apartamentu czy tez kwatery. Ten też czas mógłbyś poświęcić na wypoczynek nad morzem pijąc piwko ew. zwiedzać jak co niektórzy Hvar) :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 12.04.2013 21:02

misiek nie powielaj tych emotów... :roll:
Zakłóca to w pewnym sensie sens wypowiedzi, pomijając sprawy regulaminowe.
Chyba, że to Twój, zamierzony znak rozpoznawczy 8O

Mimo wszystko, lepiej chyba zwracać na siebie uwagę sensowną treścią :oczko_usmiech:
rafal1435
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafal1435 » 13.04.2013 09:24

W ciemno spokojnie mozna coś znaleźć... myśmy pojechali w ciemno i teraz wracamy do naszego apartamentu juz chyba z 6 raz... 100m^2, 3 sypialnie, pokoj duży, kuchnia, łazienka, do morza ok. 500-700m - cena :)? 80E za 8osób... + klimatyczne wychodzi 11E/os... Nie opłaca się rezerwować wcześniej i bulić 2x więcej bo na miejscu można się dogadać...
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 13.04.2013 16:22

Zależy co , kto Lubi. Dbając o swój spokój psychiczny i oszczędzając każdą minutę w Chorwacji My wolimy jechać przy zakupionym wcześniej noclegu. Wiemy że przepłacamy bo to nic innego jak zakup wczasów u pośrednika który też musi zarobić ale poczucie bezpieczeństwa jest dla nas ważniejsze. W ogóle trafia nas jak musimy jezdzić i szukać , oglądać , wybierać i znowu szukać a czas leci w Cro megaaaaa...szybko:) bankowo szybciej niż w Polsce. :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:
J@NO
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 14.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) J@NO » 14.04.2013 20:15

Na początek - tak czytałem forum przed napisaniem posta :D
Planuje wyjazd w terminie 29.04 - 04.05. Dla mnie wyjazd w ciemno do tej pory nie był problemem ale teraz mam prawie 2 letniego synka i to powoduje że tym razem mam pewne obawy. Rejon wyjazdu to Istria (żadna konkretna miejscowość gdyż będzie to nasz pierwszy wyjazd w tamte strony). Pytanie głównie do tych co wyjeżdżali w podobnym terminie: Czy biorąc pod uwagę weekend majowy itp. nie będzie problemu ze znalezieniem noclegu? I jakiego przedziału cenowego za nocleg sie spodziewać. Bo po przeczytaniu wielu postów to ceny wzrosły dość sporo przest ostatnie lata.
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 14.04.2013 20:20

J@NO napisał(a):...Planuje wyjazd w terminie 29.04 - 04.05...
... Czy biorąc pod uwagę weekend majowy itp. nie będzie problemu ze znalezieniem noclegu?...


Masz takie obawy jakby się cała Polska wybierała w majowy weekend na Istrię :lol: :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 99
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone