Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wrzesień Makarska - przejazd autokarem

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mifal77
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 02.04.2012
Wrzesień Makarska - przejazd autokarem

Nieprzeczytany postnapisał(a) mifal77 » 03.08.2012 12:54

Witam,
stoję przed zakupem biletów na przejazd autokarem do Makarskiej.
Jednak przed dokonaniem zakupów chciałbym zasięgnąc wiedzy forumowiczów o tej firmie.
Jest to firma CALL & TRAVEL, oferta znajduje sie na tej stronie
http://chorwacjaautokarem.pl/linia_auto ... _chorwacji .
Czy komuś udało się dojechać do Makarskiej i wrócić ewentualnie czy ktoś miał z nimi coś wspólnego?
Jeśli tak to proszę o opinie o tej firmie bo w sieci jest raczej mało informacji.
Po problemach z majówką i odwołanym wyjazdem przez OIS wolę dmuchać na zimne :) i mieć 100% pewność, że jak zapłacę za usługę to otrzymam to na co się umawialiśmy a nie 100% wqrwienie.

Pozdrawiam

Dowiedziałem się, że ta firma sprzedaje przejazdy organizowane przez Skarpa.
Niestety nie zatrzymują się Makarskiej :(
Sylwia&Marcin
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 01.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwia&Marcin » 04.09.2012 08:38

witam ... ja też planuję jechać autokarem ... ale jestem wysoka i mój facet też i boję się że będziemy mieć kolana pod czołem :(
astra001
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) astra001 » 29.07.2015 22:16

Ja również chciałabym się czegoś dowiedzieć o tym przewoźniku
http://chorwacjaautokarem.pl/linia_auto ... _chorwacji
W internecie nie ma żadnych opinii na temat, miałam jechać samochodem ale teraz już sama nie wiem.
Zostaje mi ta firma, biuro- w sumie nie wiem co to jest i biuro Gandalf ale o nim się tyle naczytałam złych opinii.
Jadę we wrześniu a konkretnie 04/09/2015 do Makarskiej i z tego co widziałam to mało jest przejazdów autokarowych

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Wrzesień Makarska - przejazd autokarem
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone