Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

WIECZNIE PIĘKNA, MAJESTATYCZNA MAKARSKA RIVIERA

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.02.2018 18:57

max21 napisał(a):Będzie nowa relacja tym razem z wyspy Hvar :)

To akurat masz jak w banku. Relacja będzie na pewno.
Wertuję właśnie relacje cromaniaków, co by plan ustalić :D
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.02.2018 19:12

Katerina napisał(a):Nie napisałaś , czy z sąsiadami, czy sami... :?: :P
Fajne miejsce, na pewno będziecie zadowoleni, a zwłaszcza dzieciaki :)
Tylko pamiętaj co mówił Tomek:
nawet o tym nie myśl

Ja się do tego apelu przyłączam, zawsze można znaleźć kogoś miejscowego, kto wam powiosłuje, albo motorek zapuści za parę(set) :oczko_usmiech: kun, z dziećmi nie wolno eksperymentować nie mając doświadczenia :!: :evil:

Sami jedziemy :D :D :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: Tzn. najprawdopodobniej. Sąsiedzi zaczęli coś ostatnio gadać, że oni to na alliclusive pojadą gdziekolwiek, żeby dzieci miały radochę na zjeżdżalniach, a oni święty spokój. Oczywiście nas namawiali, w szczególności mojego męża, bo on był bardziej zafascynowany tą informacją niż ja. Na szczęście wybiłam mu ten pomysł z głowy. Zaproponowałam mu, że pojedziemy do "wiochy" z jednym sklepem i z jedną restauracją, bez straganów i tym podobnych dobrodziejstw. O dziwo udało mi się znaleźć obiekt przy samej plaży, gdzie pod nami znajduje się wyżej wspomniana restauracja, a nazywa się ona Slavinka, podobnie jak apartamenty. Koszt za naszą rodzinę, to 53eur za dobę. Cena wydaje mi się, że bardzo dobra, z czego szczególnie zadowolony jest mój mąż :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: Gdyż póki co, to on jest jedynym żywicielem rodziny :wink: :smo:
A Sąsiadom jeszcze o tym nie powiedziałam, ale znam Sąsiadkę i wiem doskonale, że jej w tej wiosce się nie spodoba, więc wykluczam to, że zdecydują się z nami jechać. Nawet jeśli, to coś im znajdę wtedy w okolicy :D :wink:

A co do pontonu, to już dawno z tego zrezygnowałam. Już pytałam w agencji turystycznej w Ivan Dolac i ponoć jakiś jeden gospodarz ma do wynajęcia łódkę z silnikiem, w Zavali lub w Świętej Niedzieli niedaleko też są jakieś łódki do wynajęcia, więc nie będziemy targać naszego pontonu.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.02.2018 19:21

Cena super jak za 4 osoby. No i będziesz miała ten wymarzony Hvar, a potem namawiam na zdradę :D
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 04.02.2018 19:26

Taaak, cena świetna 8O 8)

A jeśli chodzi o zdradę...Czuję,że Agatka po kolejnych wakacjach nie będzie jeszcze gotowa.. :oczko_usmiech:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.02.2018 19:29

Jak spełni marzenie o Hvarze to chyba będzie gotowa :D
Zwłaszcza, że już teraz rozglądała się na Bułgarią :D
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.02.2018 19:51

piekara114 napisał(a):Cena super jak za 4 osoby. No i będziesz miała ten wymarzony Hvar, a potem namawiam na zdradę :D

Jeśli chodzi o zdradę, to się wszystko okaże. Na mojej liście jest jeszcze wiele miejsc do zobaczenia w Cro... Właśnie sama dziwię się, dlaczego ta cena jest tak niska. Byłam przygotowana na wyższą, ale przecież nie będę się o to spierać z właścicielami :wink: :wink:
Katerina napisał(a):Taaak, cena świetna 8O 8)

A jeśli chodzi o zdradę...Czuję,że Agatka po kolejnych wakacjach nie będzie jeszcze gotowa.. :oczko_usmiech:

Mam nadzieję :wink: Będziemy tam na przełomie czerwca i lipca, więc myślę, że dzikich tłumów nie uświadczymy. Zresztą, nawet jeśli, to ludzie mi nie przeszkadzają. Wynajmiemy motorówkę i popłyniemy na jakąś bezludną plażę :D :smo:
piekara114 napisał(a):Jak spełni marzenie o Hvarze to chyba będzie gotowa :D
Zwłaszcza, że już teraz rozglądała się na Bułgarią :D

Myślę, że na Hvarze i tak będzie mniej ludzi niż na Makarskiej Rivierze, więc mam nadzieję, że właśnie to mnie zachęci do dalszego odkrywania Cro.
Tak, to prawda, rozglądaliśmy się za Bułgarią, ale jakoś mi to od początku za bardzo nie leżało. Kolega męża tak zachwalał, bo byli w zeszłym roku, jednak jak porozmawiałam z kolegi żoną Agnieszką, to ona już taka bardzo zadowolona nie była. Do tego doszły jeszcze opinie i historie, że w Bułgarii to kradną i w ogóle różne takie. Stwierdziłam, że po co mam jechać na urlop i martwić się o to, czy moje auto stoi pod apartmanem.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 04.02.2018 20:37

agata26061 napisał(a):Tylko 10 dni, bo mój małżonek nie wyobraża sobie dłuższego urlopu, ale dobre i to :D


Mój też po 10 dniach na Hvarze mówił,że tyle mu wystarczy, rok temu po 12 stwierdził, że też koniec (mieliśmy zostać dłużej 2 dni ale nie wyszło, więc nie zgodził się na "szukanie na siłę". W tym roku rezerwacja jest na 14 dni a może i zostaniemy 16.
Małymi kroczkami co roku do przodu i może kiedyś dobijemy do 20 :lool: ( ale na to już rczej kasy by nie było :wink: )

Katerina napisał(a):Taaak, cena świetna 8O 8)

A jeśli chodzi o zdradę...Czuję,że Agatka po kolejnych wakacjach nie będzie jeszcze gotowa.. :oczko_usmiech:


Oj ja też tak myślę :wink: Ale koniecznie do zobaczenia Pokrivenik ( niektórzy nie docierają) oraz wejście do Groty w Sv. Njedjeli.
Bo Sv. Nikola, Hum, Glavica, M, Hvar czy Stari Grad to oczywista oczywistość :mrgreen:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.02.2018 21:14

wiolek_lp napisał(a): Ale koniecznie do zobaczenia Pokrivenik ( niektórzy nie docierają) oraz wejście do Groty w Sv. Njedjeli.
Bo Sv. Nikola, Hum, Glavica, M, Hvar czy Stari Grad to oczywista oczywistość :mrgreen:

Mam w planach dojście do groty i później na Sv. Nikola. Mam jednak obawy, że moja 2,5 latka może nie wytrzymać takiej trasy, dlatego z chęcią zostawiłabym dzieciaki z mężem i może ktoś byłby chętny z forum, żeby ze mną tam wejść. Oczywiście też ze swoją rodziną, jeśli jest taka potrzeba. Sama na taką wycieczkę raczej się nie zdecyduję, ale z towarzystwem bardzo chętnie :D
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 04.02.2018 21:18

agata26061 napisał(a):
wiolek_lp napisał(a): Ale koniecznie do zobaczenia Pokrivenik ( niektórzy nie docierają) oraz wejście do Groty w Sv. Njedjeli.
Bo Sv. Nikola, Hum, Glavica, M, Hvar czy Stari Grad to oczywista oczywistość :mrgreen:

Mam w planach dojście do groty i później na Sv. Nikola. Mam jednak obawy, że moja 2,5 latka może nie wytrzymać takiej trasy, dlatego z chęcią zostawiłabym dzieciaki z mężem i może ktoś byłby chętny z forum, żeby ze mną tam wejść. Oczywiście też ze swoją rodziną, jeśli jest taka potrzeba. Sama na taką wycieczkę raczej się nie zdecyduję, ale z towarzystwem bardzo chętnie :D


No tak 2 i pół latka to malutko jednak... My weszliśmy tylko do Groty, na Sv. Nikolę wjechaliśmy. Ale planujemy ( a raczej ja planuję :twisted: ) powtórkę już całą trasę pieszo ;) Możesz się z nami zabrać jeśli uda się zgrać w czasie :wink:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.02.2018 21:31

Bardzo byłabym chętna. Raczej jestem bezproblemowym osobnikiem, więc dostosowałabym się do wszelkich reguł panujących w Waszej rodzinie. Oczywiście, jeśli wolelibyście być w tym czasie sami, to się nie narzucam, ale z chęcią weszłabym na szczyt. W każdym razie będziemy w kontakcie tutaj na forum :D A może uda się zorganizować jakąś większą wycieczkę na Sv. Nikola na początku lipca? Przecież wielu Cromaniaków wtedy będzie na Hvarze i jakby tak wejść tam większą Cromaniacką grupą?
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 05.02.2018 09:16

Pomysł fajny tylko nie wiem czy udało by się ze zgraniem terminów :wink:
Przynajmniej my na takie wycieczki wybieramy się w dni "chłodniejsze" co ciężko przewidzieć nawet parę dni wstecz, więc myślę, że tu mógłby być problem żeby nie dość, że zgrać terminy to i jeszcze pogodę :oczko_usmiech:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 05.02.2018 09:53

Myślę, że po prostu będziemy w kontakcie. Na miejscu się wszystko okaże. A w jakiej miejscowości stacjonujecie, bo chyba nie zapytałam?
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1447
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 05.02.2018 11:44

Super, że jedziecie tam, gdzie chcieliście :D :D . A jeżeli uda Wam się umówić na wspólną wycieczkę do groty to wspaniale będzie o tym przeczytać. :D
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 05.02.2018 12:00

pomorzanka zachodnia napisał(a):Super, że jedziecie tam, gdzie chcieliście :D :D . A jeżeli uda Wam się umówić na wspólną wycieczkę do groty to wspaniale będzie o tym przeczytać. :D

Zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie :D
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 06.02.2018 12:48

agata26061 napisał(a):Myślę, że po prostu będziemy w kontakcie. Na miejscu się wszystko okaże. A w jakiej miejscowości stacjonujecie, bo chyba nie zapytałam?


Będziemy w Jelsie :)

agata26061 napisał(a):
pomorzanka zachodnia napisał(a):Super, że jedziecie tam, gdzie chcieliście :D :D . A jeżeli uda Wam się umówić na wspólną wycieczkę do groty to wspaniale będzie o tym przeczytać. :D

Zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie :D


Dokładnie plany planami a wychodzi różnie ;) Ja mam dużo zaplanowane, ale nie wiem ile ogarnę w ciągu tylko 7 dni :/ Chciałabym odwiedzić stare miejsca ale i zobaczyć nowe... A czasu mało :twisted:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
WIECZNIE PIĘKNA, MAJESTATYCZNA MAKARSKA RIVIERA - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone