Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

WIECZNIE PIĘKNA, MAJESTATYCZNA MAKARSKA RIVIERA

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 06.02.2018 15:37

No i mam podobnie. Tez sporo zaplanowane, ale też chciałabym po prostu posiedzieć z rodziną na plaży i trochę poleniuchowac. Widziałam, że tydzień wcześniej w Korčuli będziecie. My mamy tylko 10 dni na całe wakacje, wiec jesteśmy tylko w jednym miejscu. Nie ma czasu na przeprowadzki, ale nad Korčula tez się trochę zastanawialam, podobnie jak nad Bračem, ale zwyciężył Hvar.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2018 14:43

Witam :) bardzo sympatyczna relacja ...ja za 2 tyg jadę do Baśki vody i już doczekać się nie mogę :) ale do rzeczy :) mam dwa pytania
To wino które kupowaliśmy po drodze do Dubrownika to po prostu na jakimś przydrożnym straganie czy są po drodze jakieś winnice ?
I odnośnie tego leżaka na kółkach...są akurat takie w biedrze i zastanawiam się czy warto ? Nie jest uciążliwe telepanie się z tym do kwatery kawałek po mieście ? Lepszy taki lezako-wozek czy standardowo maty i plecaki ?
Dzięki z góry za odpowiedź i pozdrawiam
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 27.06.2018 17:16

Wino kupowalismy przy drodze i to był raczej jakiś sklep z własną winiarnia bo w wielkich baniakach wino się cały czas robiło. Byl szyld przy drodze. Leżak fajna sprawa ale jeśli ma się plaże po płaskim, nie po schodach bo wtedy można go bez problemu zatargac. Do wylegiwania na plaży jest super bo wygodny. Jesteśmy teraz na hvarze i go nie zabrałam bo mamy tylko 17 schodkow do plaży wiec nie potrzebuje wózka. Troszkę żałuję że nie mam go na plaży bo jest wygodny ale już nie zmieścił się do auta
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.06.2018 07:21

Dzięki za odpowiedź. Leżak już czeka w garażu na wyjazd :) gdyby ktoś szukał są w biedrze po 89 PLN
Pozdrawiam
joso79
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) joso79 » 28.06.2018 11:17

agata26061 przeczytałam Twoją relację z łezką w oku ;) jak na wyprawę z małymi dziećmi zwiedziliście bardzo dużo, ja byłam z dziećmi w Cro cztery razy ( w tym trzy w Tučepi) a do Dubrownika nie dotarliśmy. Wychodzę z założenia że nie ma co męczyć dzieci i siebie, Dubrownik ciągle stoi i czeka :D :P
Z sentymentem obejrzałam Twoje zdjęcia, w ubiegłym roku byliśmy na Braću, w tym roku Hvar, ale do Tučepi mam wielki sentyment, pomimo tłumów, straganów itp tam jest po prostu cudownie :D
Pozdrawiam serdecznie!
Jola
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.06.2018 11:20

joso79 napisał(a):a do Dubrownika nie dotarliśmy. Wychodzę z założenia że nie ma co męczyć dzieci i siebie, Dubrownik ciągle stoi i czeka :D :P

Dubrownik nie zając, nie ucieknie. Ja też nie pędziłam tam na jeden dzień (choć moje dziecko sporo starsze), bo nie chciałam tak zwiedzać... I po kilku pobytach w Cro mieliśmy w końcu miejscówkę po Dubrownikiem i wtedy mogliśmy się nim na spokojnie nacieszyć...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.06.2018 12:23

Mam jeszcze jedno pytanko :) zastanawiam się czy wracajac z Dubrownika nie wstąpić do Neum na obiadek .. był może ktoś tam w takim celu i czy warto ?
Pozdrawiam
martinb33
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 29.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) martinb33 » 28.06.2018 12:54

Taktycznie ;) przeczytam jak będe miał więcej czasu ;)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 28.06.2018 18:54

joso79 napisał(a):agata26061 przeczytałam Twoją relację z łezką w oku ;) jak na wyprawę z małymi dziećmi zwiedziliście bardzo dużo, ja byłam z dziećmi w Cro cztery razy ( w tym trzy w Tučepi) a do Dubrownika nie dotarliśmy. Wychodzę z założenia że nie ma co męczyć dzieci i siebie, Dubrownik ciągle stoi i czeka :D :P
Z sentymentem obejrzałam Twoje zdjęcia, w ubiegłym roku byliśmy na Braću, w tym roku Hvar, ale do Tučepi mam wielki sentyment, pomimo tłumów, straganów itp tam jest po prostu cudownie :D
Pozdrawiam serdecznie!
Jola

My również w tym roku na Hvarze. Właśnie jesteśmy w Ivan Dolac. Do Tucepi jak i do całej Makarskiej Riviery mam duży sentyment. Byliśmy 2 razy w Tucepi i również bardzo mi się podobało. Teraz tez mi się podoba wiec Ivan Dolac będziemi kolejnym moim ulubionym miejscem w Cro
joso79
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) joso79 » 28.06.2018 20:17

piekara114 napisał(a):
joso79 napisał(a):a do Dubrownika nie dotarliśmy. Wychodzę z założenia że nie ma co męczyć dzieci i siebie, Dubrownik ciągle stoi i czeka :D :P

Dubrownik nie zając, nie ucieknie. Ja też nie pędziłam tam na jeden dzień (choć moje dziecko sporo starsze), bo nie chciałam tak zwiedzać... I po kilku pobytach w Cro mieliśmy w końcu miejscówkę po Dubrownikiem i wtedy mogliśmy się nim na spokojnie nacieszyć...


Właśnie tego się trzymam i taki mam plan :D
joso79
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) joso79 » 28.06.2018 20:20


My również w tym roku na Hvarze. Właśnie jesteśmy w Ivan Dolac. Do Tucepi jak i do całej Makarskiej Riviery mam duży sentyment. Byliśmy 2 razy w Tucepi i również bardzo mi się podobało. Teraz tez mi się podoba wiec Ivan Dolac będziemi kolejnym moim ulubionym miejscem w Cro

Chyba mamy nawet miejscówkę tą samą :lol: więc liczę na dokładny opis co i jak po Twoim powrocie, my w połowie sierpnia dopiero wyruszamy :)
truedomel
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 29.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) truedomel » 29.06.2018 10:53

Nie widzę tematu do przywitania się na forum, więc najpierw ładnie się przywitam, po raz pierwszy chcę odwiedzić Chorwację, zanosi się na Tucepi w związku z czym mam pytanie czy nocleg w tej części Tucepi będzie ok i czy cena 65 euro za 3 osoby jest w porządku, Apartament Turic Gornji Ratac 6.
Jeśli w złym miejscu zamieszczam post proszę o opieprz na powitanie i wskazanie odpowiedniego działu forum. Dziękuję
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.06.2018 11:02

Agata sie urlopuje, więc nie wiem jak z forum u niej, ale tu się witamy a tu masz wszystko o Tucepi :papa:
Ostatnio edytowano 29.06.2018 11:18 przez piekara114, łącznie edytowano 1 raz
truedomel
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 29.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) truedomel » 29.06.2018 11:10

Dziękuję
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 06.07.2018 22:02

truedomel napisał(a):Nie widzę tematu do przywitania się na forum, więc najpierw ładnie się przywitam, po raz pierwszy chcę odwiedzić Chorwację, zanosi się na Tucepi w związku z czym mam pytanie czy nocleg w tej części Tucepi będzie ok i czy cena 65 euro za 3 osoby jest w porządku, Apartament Turic Gornji Ratac 6.
Jeśli w złym miejscu zamieszczam post proszę o opieprz na powitanie i wskazanie odpowiedniego działu forum. Dziękuję

Hej. My już niestety po urlopie, więc na spokojnie mogę odpisać. Lokalizacja tego apartmanu nie jest zła. Mimo tego, że jest "nad" Jadranką (czyli główną ulicą), to zaraz obok apartmanu jest krótkie przejście podziemne, którym można dojść prosto na plażę. W dodatku pewnie widok na morze będzie cudowny, bo będziecie nieco wyżej, ale bliziutko do plaży.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
WIECZNIE PIĘKNA, MAJESTATYCZNA MAKARSKA RIVIERA - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone