Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wczasy nad Polskim morzem czy w Chorwacjii

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dartez2003
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 01.07.2003
Wczasy nad Polskim morzem czy w Chorwacjii

Nieprzeczytany postnapisał(a) dartez2003 » 01.07.2003 22:58

Mam dylemat gdzie wybrac sie samochodem proszę o kilka porad
Bozena Kljakovic

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljakovic » 01.07.2003 23:20

dartez2003 napisał(a):Mam dylemat gdzie wybrac sie samochodem proszę o kilka porad
: :D Do Corwaciji tu jest pogoda zapewnina a ceny sa podobne do Polskich .
Pozdrowienia ze Splitu Bozena. :D
andriej
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 06.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) andriej » 02.07.2003 00:29

dartez2003 napisał(a):Mam dylemat gdzie wybrac sie samochodem proszę o kilka porad

Jak możesz mieć wątpliwości. To nie jest żaden wybór.Chorwacja! Ja się zastanawiam Chorwacja czy jakieś nowe miejsce. Bałtyku wcale nie rozważam :roll:
SNIPER
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 675
Dołączył(a): 24.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) SNIPER » 02.07.2003 00:38

No to już wiesz gdzie... :lol:
A jeśli chcesz przeżyć przygodę, to się nie zastanawiaj tylko jedź od Istrii do Dubrownika. 8O
Na pewno coś przeżyjesz..... :wink:
8)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.07.2003 07:31

Nasz Bałtyk ma jedne z najładniejszych plaż jakie widziałem-ale niestety nie ma gwarancji pogody. Jeżdzę z żoną i dzieciakami i chyba ześwirowałbym z dziecmi jakby lało non stop przez 2 tygodnie, tak jak to zapowiada się aktualnie. Tak więc mój wybór od lat - basen morza śródziemnego. PZDR-Piotrek
dartez2003
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 01.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dartez2003 » 02.07.2003 18:30

Serdeczne dzięki za rady przekonaliście mnie.Po powrocie opisze swoje wrażenia.Pa :papa:
efd@o2.pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) efd@o2.pl » 18.07.2003 13:00

Wlasnie wrocilismy. Koniecznie Chorwacja! W tym roku zrobilismy tak: do Dubrownika przez Bosnie Hercegowine POLECAM TA TRASE! (wzdluz kanionow rzek - co za widoki!!!!). Wskoczylismy jeszcze na moment do Medugorie (to miejsce zaciekawi tylko praktykujacych). ok. 30 km przed granica z Chorwacja super miejsce na kapiel i skoki do wody - wodospady rzeki Kravica. Piekna sprawa!!!!!!!! (Nie placi sie zadnych wstepow). Od Dubrownika jechalismy w gore, i zwiedzajac dotarlismy prawie do Rijeki. Jesli taki wariant by Wam odpowiadal moge napisac o paru miejscach. EW. cos doradzic. Nocowalismy na kempingach, bylismy z 4-ka dzieci w wieku 9-16 lat. W tamta strone wpadlismy do Wiednia, wracajac do Budapesztu. NIE POLECAM JAZDY PRZEZ WEGRY!
Pozdrawiam.
Elzbieta
efd@o2.pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) efd@o2.pl » 18.07.2003 13:03

Wlasnie wrocilismy. Koniecznie Chorwacja! W tym roku zrobilismy tak: do Dubrownika przez Bosnie Hercegowine POLECAM TA TRASE! (wzdluz kanionow rzek - co za widoki!!!!). Wskoczylismy jeszcze na moment do Medugorie (to miejsce zaciekawi tylko praktykujacych). ok. 30 km przed granica z Chorwacja super miejsce na kapiel i skoki do wody - wodospady rzeki Kravica. Piekna sprawa!!!!!!!! (Nie placi sie zadnych wstepow). Od Dubrownika jechalismy w gore, i zwiedzajac dotarlismy prawie do Rijeki. Jesli taki wariant by Wam odpowiadal moge napisac o paru miejscach. EW. cos doradzic. Nocowalismy na kempingach, bylismy z 4-ka dzieci w wieku 9-16 lat. W tamta strone wpadlismy do Wiednia, wracajac do Budapesztu. NIE POLECAM JAZDY PRZEZ WEGRY!
Pozdrawiam.
Elzbieta
grażka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 10.02.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) grażka » 18.07.2003 13:34

napisz prosze coś wiecej o drodze przez wegry
Grazyna
SylwiaMM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 137
Dołączył(a): 22.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaMM » 18.07.2003 13:46

M.Śródziemne, Adriatyk, Atlantyk... kupujesz pogodę i to jest bezdyskusyjne :)
Bałtyk ma w sobie jednak tyle uroku, że całkowite pomijanie go w jakichkolwiek planach jest , przepraszam, głupotą. Takich plaż daleko szukać, a ubiegłe lato pokazało nam co to znaczy mieć szczęście mieszkania nad morzem...wcale nie zimnym jak sądzi większość Polaków (może tu nigdy nie byli...???). Weekend pod koniec lata, może być naprawdę ciekawą propozycją :) Polecam :)
Pzdr.
jarecki
Wegry

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarecki » 18.07.2003 16:04

dlaczego nie polecasz jazdy przez wegry, mamy wlasnie taki zamiar???

pozdrawiam

Jarek
jarecki

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarecki » 18.07.2003 16:06

efd@o2.pl napisał(a):Wlasnie wrocilismy. Koniecznie Chorwacja! W tym roku zrobilismy tak: do Dubrownika przez Bosnie Hercegowine POLECAM TA TRASE! (wzdluz kanionow rzek - co za widoki!!!!). Wskoczylismy jeszcze na moment do Medugorie (to miejsce zaciekawi tylko praktykujacych). ok. 30 km przed granica z Chorwacja super miejsce na kapiel i skoki do wody - wodospady rzeki Kravica. Piekna sprawa!!!!!!!! (Nie placi sie zadnych wstepow). Od Dubrownika jechalismy w gore, i zwiedzajac dotarlismy prawie do Rijeki. Jesli taki wariant by Wam odpowiadal moge napisac o paru miejscach. EW. cos doradzic. Nocowalismy na kempingach, bylismy z 4-ka dzieci w wieku 9-16 lat. W tamta strone wpadlismy do Wiednia, wracajac do Budapesztu. NIE POLECAM JAZDY PRZEZ WEGRY!
Pozdrawiam.
Elzbieta


dlaczego nie polecasz jazdy przez wegry, mam wlasnie taki zamiar???

pozdrawiam

Jarek
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 18.07.2003 16:22

Czlowieku, szybciej przez austrie - przez wegry 1 raz pojechalem i juz wiecej nie chce
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 27.07.2003 11:09

Nie słuchaj przeciwników Wegier !!! Ja jeżdzę zawsze przez Wegry ( Miszkolc-Budapeszt-Balaton-Rjeka). Droga jak wszedzie tzn. dobra. Wiekszośc autostrady. Raz jechałem przez Austrię tzn. Ljubliana-Maribor-Wiedeń-Bratysława). O wiele gorzej a szczególnie nudno do potegi N !!! . Oczywiście, że lepiej dla mnie trasą wspomnianą, mieszkam na podkarpaciu. Mimo wszystko wole przez Wegry.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 27.07.2003 11:17

Do SylwiMM - Sylwio, nad polskim morzem mieszkałem 17 lat - z górki widziałem statki wchodzące do portu w Gdyni. (pochodzę z podkarpacia i teraz tutaj mieszkam). Nawet w snach o nim nie marzę. Noooooooo może jak bedę staruszkiem i tylko ........ kurtka polar i spacer plażą. Jodu sie nawdycham a wszelkie uciechy bedą poza moim zasięgiem. Tak, wówczas przyjadę (może-morze). Oczywiście, że Bałtyk ma swoje zalety, jednak porównywanie go do Adriatyku ???? Bez żartów - proszę.

Powrót do Kempingi



cron
Wczasy nad Polskim morzem czy w Chorwacjii
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone