Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

W poszukiwaniu ciekawych miejsc - Brist

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bożusia
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bożusia » 11.03.2007 16:06

Witam cromaniaków! Szukając w internecie ciekawych miejsc i kwater na lipcowy urlop (10 dni), natrafiliśmy na miejscowość Brist na Riwierze Makarskiej. Czy ktoś z Was był w tej miejscowości i mógłby co nieco o niej napisać. Interesuje mnie rodzaj plaży, czystość wody i ogólnie informacja o miejscowości i co najważniejsze czy warto tam się wybrać? :)
Iwona Baśka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 11.03.2007 16:52

Bożusia,
Wejdź w "Szukaj" i wrzuć hasło Brist. Znajdziesz kilka postów na temat tej miejscowości.
Pozdrawiam
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 11.03.2007 21:21

Szeroko rozumiana Makarska to dla mnie kwintesencja lansu.
Sami jeździmy w miejsca, gdzie nie jest aż tak tłoczno, modnie, etc.
Mieksce pobytu musi zapewniać możliwość nieskrępowanego wypoczynku, punktu wypadowego umożliwiajacego wypady do ca. 200km.
Tyle. Jedźcie w miejsca, które maja troche więcej charakteru.....
arturo72
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturo72 » 11.03.2007 22:33

FUX napisał(a):Sami jeździmy w miejsca, gdzie nie jest aż tak tłoczno, modnie, etc.
Mieksce pobytu musi zapewniać możliwość nieskrępowanego wypoczynku, punktu wypadowego umożliwiajacego wypady do ca. 200km.
Tyle. Jedźcie w miejsca, które maja troche więcej charakteru.....

dlatego ja też wybrałem Brist :)

Iwona Baśka napisał(a):Bożusia,
Wejdź w "Szukaj" i wrzuć hasło Brist. Znajdziesz kilka postów na temat tej miejscowości.
Pozdrawiam

wcale na forum nie ma aż tylu informacji o Brist ;)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.03.2007 00:03

Bożusia
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bożusia » 12.03.2007 21:22

Dziękuję za przekazane informacje dot. Bristu. Proszę jednocześnie o więcej ocen i info od osób, ktore tam wypoczywały. :D
Ryszard_K
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryszard_K » 22.03.2017 13:16

kilka moich kadrów z Bristu 2016:
Bunio
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bunio » 23.03.2017 02:43

Ja również tam wracam po kilku latach nieobecności.Z tego co widzę jest Studenac,powstało kilka nowych apartamentów więc zobaczymy czy zmiany nastąpiły na +.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019