Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vodice pierwszy raz

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nowy_nh
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 24.07.2009
Vodice pierwszy raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy_nh » 24.07.2009 21:51

Witam.
Jestem nowym osobnikiem na forum :P, i chciałem otrzymać jakieś porady co warto zwiedzić w tej miejscowości oraz okolicach ,gdyż jest to mój pierwszy wyjazd do Chorwacji.
Wyjeżdżam 21.08 niestety pech chciał że muszę wybrać się autokarem :(, więc będę uzależniony od miejscowych środków komunikacji.

Pozdrawiam i czekam na waszą pomoc :)
bazyl67
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 16.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl67 » 25.07.2009 18:28

ja byłem w tamtym roku w Vodicach i uważam że jest to fajna miejscowość . co do zwiedzania to polecam wycieczkę do niedaleko Sibenika , ewentualnie rejs statkiem do parku Kornati, wypad do wodospadów Plitvice , ale to wszystko uzależnione jest ile kasy chcesz wydać i ile czasy poświęcić na plaże a ile wycieczki , a same Vodice mają dużo knajp , sklepów , port jachtowy więc też możesz sie troche nachodzić .
A ja w tym roku Biograd i zobaczymy jak będzie .
Pozdrawiam
nowy_nh
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy_nh » 25.07.2009 20:42

przewiduje że ze sobą będę miał jakieś 2000-2500 kun , no i w razie czego jakieś euro jak by brakło :)
A jak wygląda sytuacja na plażach, niektórzy piszą że straszna ciasnota :/
Pamiętasz może jakie mniej więcej były ceny wycieczek, i czy są jakieś wypożyczalnie skuterów i czy można prowadzić skuter na dowód lub jeśli się ma praw jazdy B.

Z góry dzięki za odpowiedź :)
bazyl67
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 16.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl67 » 26.07.2009 09:26

co do cen to wycieczka na Kornati to było chyba 250 kun ale dokładnie nie pamiętam w tym masz całodniowy rejs , wraz z wyżywieniem śniadanie , lancz, wypożyczalnie skuterów są napewno ale ja nie korzystałem , plaże to zależy w którym miejscu masz kwaterę i jeśli masz w centrum to faktycznie mogą być zatłoczone ale nigdy nie było problemu ze znalezieniem miejsca ,za to cała gastronomia na miejscu też .
gaax
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 24.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaax » 26.07.2009 18:44

Wróciłem z Vodic w ten piątek i opisałem wszystko tutaj - forum/viewtopic.php?t=24858. Jeśli nie masz zarezerwowanego noclegu to mogę polecić Ci dobrych gospodarzy - apartament z dwoma sypialniami, pokojem dziennym połączonym z kuchnią, 10 minut do głównej plaży, jakieś 15 do luźniejszej i przyjemniejszej plaży w Srimie.
nowy_nh
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy_nh » 03.08.2009 14:32

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące plaż , jak wygląda sprawa z miejscem na nich , ewentualnie czy są jakieś fajne mniejsze zatoczki lub plaże niedaleko Vodic ?
gaax
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 24.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaax » 10.08.2009 17:53

Plaża główna w Vodicach jest trochę tłoczna, nie mówiąc już że droga. Leżaki 20 kun na dzień, tymczasem wystarczy przejść 10 minut od głównej plaży i już zaczynają się dużo przyjemniejsze, mniejsze i mniej zaludnione plaże.
nowy_nh
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy_nh » 10.08.2009 22:39

dzięki za informacje :) na pewno się przydadzą. Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje na temat Vodice i okolic to chętnie je poznam ;], jak coś to napisz na pw
Pozdrawiam.
j23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1004
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) j23 » 10.08.2009 23:23

Major
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 59
Dołączył(a): 03.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Major » 11.08.2009 23:03

Bylem tam kilka lat temu na duzy minus to napewno plaze i widoki (zakochany jednak jestem w riwierze Makarskiej :P) na plus areobic darmowy w hotelowych basenach na ktory kazdy moze wejsc :D fajna imprezownia "hacienda" polecam :)
Nolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 19.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nolo » 01.01.2010 17:11

gaax napisał(a):Wróciłem z Vodic w ten piątek i opisałem wszystko tutaj - forum/viewtopic.php?t=24858. Jeśli nie masz zarezerwowanego noclegu to mogę polecić Ci dobrych gospodarzy - apartament z dwoma sypialniami, pokojem dziennym połączonym z kuchnią, 10 minut do głównej plaży, jakieś 15 do luźniejszej i przyjemniejszej plaży w Srimie.


możesz dać namiary na tych adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl-dzięki
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 01.01.2010 19:52

Nolo napisał(a):możesz dać namiary na tych adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl-dzięki


Marko Ledenko :wink:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone