Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Vodice pierwszy raz

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nowy_nh
Turysta
Vodice pierwszy raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy_nh » 24.07.2009 21:51

Witam.
Jestem nowym osobnikiem na forum :P, i chciałem otrzymać jakieś porady co warto zwiedzić w tej miejscowości oraz okolicach ,gdyż jest to mój pierwszy wyjazd do Chorwacji.
Wyjeżdżam 21.08 niestety pech chciał że muszę wybrać się autokarem :(, więc będę uzależniony od miejscowych środków komunikacji.

Pozdrawiam i czekam na waszą pomoc :)
bazyl67
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl67 » 25.07.2009 18:28

ja byłem w tamtym roku w Vodicach i uważam że jest to fajna miejscowość . co do zwiedzania to polecam wycieczkę do niedaleko Sibenika , ewentualnie rejs statkiem do parku Kornati, wypad do wodospadów Plitvice , ale to wszystko uzależnione jest ile kasy chcesz wydać i ile czasy poświęcić na plaże a ile wycieczki , a same Vodice mają dużo knajp , sklepów , port jachtowy więc też możesz sie troche nachodzić .
A ja w tym roku Biograd i zobaczymy jak będzie .
Pozdrawiam
nowy_nh
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy_nh » 25.07.2009 20:42

przewiduje że ze sobą będę miał jakieś 2000-2500 kun , no i w razie czego jakieś euro jak by brakło :)
A jak wygląda sytuacja na plażach, niektórzy piszą że straszna ciasnota :/
Pamiętasz może jakie mniej więcej były ceny wycieczek, i czy są jakieś wypożyczalnie skuterów i czy można prowadzić skuter na dowód lub jeśli się ma praw jazdy B.

Z góry dzięki za odpowiedź :)
bazyl67
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl67 » 26.07.2009 09:26

co do cen to wycieczka na Kornati to było chyba 250 kun ale dokładnie nie pamiętam w tym masz całodniowy rejs , wraz z wyżywieniem śniadanie , lancz, wypożyczalnie skuterów są napewno ale ja nie korzystałem , plaże to zależy w którym miejscu masz kwaterę i jeśli masz w centrum to faktycznie mogą być zatłoczone ale nigdy nie było problemu ze znalezieniem miejsca ,za to cała gastronomia na miejscu też .
gaax
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaax » 26.07.2009 18:44

Wróciłem z Vodic w ten piątek i opisałem wszystko tutaj - forum/viewtopic.php?t=24858. Jeśli nie masz zarezerwowanego noclegu to mogę polecić Ci dobrych gospodarzy - apartament z dwoma sypialniami, pokojem dziennym połączonym z kuchnią, 10 minut do głównej plaży, jakieś 15 do luźniejszej i przyjemniejszej plaży w Srimie.
nowy_nh
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy_nh » 03.08.2009 14:32

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące plaż , jak wygląda sprawa z miejscem na nich , ewentualnie czy są jakieś fajne mniejsze zatoczki lub plaże niedaleko Vodic ?
gaax
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaax » 10.08.2009 17:53

Plaża główna w Vodicach jest trochę tłoczna, nie mówiąc już że droga. Leżaki 20 kun na dzień, tymczasem wystarczy przejść 10 minut od głównej plaży i już zaczynają się dużo przyjemniejsze, mniejsze i mniej zaludnione plaże.
nowy_nh
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy_nh » 10.08.2009 22:39

dzięki za informacje :) na pewno się przydadzą. Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje na temat Vodice i okolic to chętnie je poznam ;], jak coś to napisz na pw
Pozdrawiam.
j23
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) j23 » 10.08.2009 23:23

Major
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Major » 11.08.2009 23:03

Bylem tam kilka lat temu na duzy minus to napewno plaze i widoki (zakochany jednak jestem w riwierze Makarskiej :P) na plus areobic darmowy w hotelowych basenach na ktory kazdy moze wejsc :D fajna imprezownia "hacienda" polecam :)
Nolo
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nolo » 01.01.2010 17:11

gaax napisał(a):Wróciłem z Vodic w ten piątek i opisałem wszystko tutaj - forum/viewtopic.php?t=24858. Jeśli nie masz zarezerwowanego noclegu to mogę polecić Ci dobrych gospodarzy - apartament z dwoma sypialniami, pokojem dziennym połączonym z kuchnią, 10 minut do głównej plaży, jakieś 15 do luźniejszej i przyjemniejszej plaży w Srimie.

możesz dać namiary na tych adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl-dzięki
jorgus111
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 01.01.2010 19:52

Nolo napisał(a):możesz dać namiary na tych adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl-dzięki

Marko Ledenko :wink:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022