Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

UWAGA Pelješac Trpanj

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 04.07.2013 08:38

viltob08 napisał(a):byle nie o 6 rano ;-)


Zobacz PW.
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 04.07.2013 08:54

:-)
Was ten ruch promowy trochę ominie :-) A będziecie przypływać promem? Czy jechać przez półwysep?
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 04.07.2013 09:20

viltob08 napisał(a)::-)
Was ten ruch promowy trochę ominie :-) A będziecie przypływać promem? Czy jechać przez półwysep?

Zdecyduję "na żywo". A Wy?
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 04.07.2013 09:29

jara napisał(a):
viltob08 napisał(a)::-)
Was ten ruch promowy trochę ominie :-) A będziecie przypływać promem? Czy jechać przez półwysep?

Zdecyduję "na żywo". A Wy?

My chcieliśmy przez Peljesac, a wracając skorzystać z promu, pytanie czy w obliczu ciężarówek nie trzeba będzie ustawiać się w kolejce na prom już dnia poprzedniego ;-)
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 04.07.2013 09:52

viltob08 napisał(a):
jara napisał(a):
viltob08 napisał(a)::-)
Was ten ruch promowy trochę ominie :-) A będziecie przypływać promem? Czy jechać przez półwysep?

Zdecyduję "na żywo". A Wy?

My chcieliśmy przez Peljesac, a wracając skorzystać z promu, pytanie czy w obliczu ciężarówek nie trzeba będzie ustawiać się w kolejce na prom już dnia poprzedniego ;-)


Jakieś rozwiązanie muszą znaleźć. Wczoraj było info w PR o 1200 ciężarówkach stojących w korku przy granicy z BiH.
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 04.07.2013 09:56

jara napisał(a):Jakieś rozwiązanie muszą znaleźć. Wczoraj było info w PR o 1200 ciężarówkach stojących w korku przy granicy z BiH.


Pewnie drugie tyle czeka na prom w Ploce :evil: Kurczę, a miało być tak fajnie... Może jeszcze coś się zmieni do naszego wyjazdu....
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 04.07.2013 10:09

jara napisał(a):
viltob08 napisał(a):My chcieliśmy przez Peljesac, a wracając skorzystać z promu, pytanie czy w obliczu ciężarówek nie trzeba będzie ustawiać się w kolejce na prom już dnia poprzedniego ;-)


Jakieś rozwiązanie muszą znaleźć. Wczoraj było info w PR o 1200 ciężarówkach stojących w korku przy granicy z BiH.

Jaro, to było o granice z Serbią nie w Chorwacji.
Będziecie mieli tam internet? My jedziemy 17 sierpnia... już mam mętlik w głowie :roll:
kamarud
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 28.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamarud » 04.07.2013 10:24

Kurcze, mam nadzieję, że nie będzie tak źle... Naopowiadałam rodzince i znajomym o dzikim półwyspie :?
My jedziemy 1 sierpnia, pobyt od 2. Dołączają do nas po kilku dniach znajomi, oni będą przy samej przystani... My po drugiej stronie, blisko kościoła. Trochę mnie ta informacja zdołowała :(
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 04.07.2013 10:46

01.07 przejście nie wyglądało źle, zobaczymy jak będzie dalej http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/vide ... 92938.html
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 04.07.2013 10:48

ynka napisał(a):Jaro, to było o granice z Serbią nie w Chorwacji.
Będziecie mieli tam internet? My jedziemy 17 sierpnia... już mam mętlik w głowie :roll:

Miałem info z drugiej ręki, przepraszam. Wi-fi ma być.
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 04.07.2013 11:02

jara napisał(a):
ynka napisał(a):Jaro, to było o granice z Serbią nie w Chorwacji.
Będziecie mieli tam internet? My jedziemy 17 sierpnia... już mam mętlik w głowie :roll:

Miałem info z drugiej ręki, przepraszam. Wi-fi ma być.

Druga ręka inaczej to zinterpretowała ;)
Jarek, napiszesz mi maila co i jak? Już sama nie wiem czy lepiej promem czy lądem? My będziemy wieczorem, jak się nie zmieścimy na ostatni prom to się wku.... :x
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 04.07.2013 11:04

ynka napisał(a):
jara napisał(a):
ynka napisał(a):Jaro, to było o granice z Serbią nie w Chorwacji.
Będziecie mieli tam internet? My jedziemy 17 sierpnia... już mam mętlik w głowie :roll:

Miałem info z drugiej ręki, przepraszam. Wi-fi ma być.

Druga ręka inaczej to zinterpretowała ;)
Jarek, napiszesz mi maila co i jak? Już sama nie wiem czy lepiej promem czy lądem? My będziemy wieczorem, jak się nie zmieścimy na ostatni prom to się wku.... :x


Ja 16-go wyjeżdżam z Peljesaca, więc na pewno dam Ci znać. I nie martw się na zapas. :lol:
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 04.07.2013 11:24

jara napisał(a):
ynka napisał(a):
jara napisał(a):Miałem info z drugiej ręki, przepraszam. Wi-fi ma być.

Druga ręka inaczej to zinterpretowała ;)
Jarek, napiszesz mi maila co i jak? Już sama nie wiem czy lepiej promem czy lądem? My będziemy wieczorem, jak się nie zmieścimy na ostatni prom to się wku.... :x


Ja 16-go wyjeżdżam z Peljesaca, więc na pewno dam Ci znać. I nie martw się na zapas. :lol:

Dzięki :)
hehh... robaków też się boję ale to już inny wątek :smo:
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 04.07.2013 11:25

Będziemy na półwyspie od 13 lipca, damy znać jaka sytuacja na przejściu :?
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 04.07.2013 13:12

Sylwetka&Gienuś napisał(a):Będziemy na półwyspie od 13 lipca, damy znać jaka sytuacja na przejściu :?

Sylwetko, wy jedziecie do Borka, prawda?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
UWAGA Pelješac Trpanj - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone