napisał(a) Aguha » 01.01.2011 20:54
Moje chłopaki obudziły się o 2.10. Ten młodszy domagał się mojego mlecznego biustu, a ten starszy powiedział "jak to już druga, to kiedy była ta dwunasta, Szczęśliwego Nowego Roku" i zasnął. Ja obudziłam się wprawdzie o północy, ale stwierdziłam, że wcale tak mocno nie strzelają i zasnęłam czym prędzej
Do Siego Roku Cromanickiej Braci!