Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Trasa Praga - Linz - Salzburg - Wenecja

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sebak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 03.09.2004
Trasa Praga - Linz - Salzburg - Wenecja

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebak » 05.04.2017 20:48

Jedziemy na majówkę z Eurocampem do Włoch.
Trasa Jelenia Góra - Praga - Linz - Salzburg - Villach - Camping Pra Delle Torri (Porto Sante Margerita) w okolicach Wenecji. Ktoś jeździł ta trasą lub jej fragmentami? Szukam informacji o części trasy poniżej Pragi. Na tankowanie wytypowałem stację Shell w okolicach Villach po około 750 km trasy, trzeba odrobine zjechać z autostrady ale rozsądna cena (na dzisiaj, tj.5 kwietnia - 1,179 Euro za diesel):
https://www.google.pl/maps/place/Shell+ ... 13.8088657
Powrót planowany sprawdzoną kilkakrotnie trasą Garda (Camping Bella Italia) - Brenner -Monachium - Drezno - Jelenia Góra (1.050 km, 13 godz. podróży).
P.S.1
Winety już zamówione przez http://www.tolltickets.com, przyszły dzisiaj przy zamówieniu z 30 marca - polecam!
P.S.2
Pomimo, że jeździmy już przez Austrię na południe Europy od kilkunastu lat a z CB radiem i wiedorejestratorem od kilku i nigdy nie było z tego tytułu jakichkolwiek problemów to czytam co jakiś czas o problemach z tego typu wyposażeniem w związku z regulacjami prawnymi w tym kraju. Miał ktoś w Was z tego powodu nieprzyjemności czy też faktyczne problemy (mandaty)? CB przydaje się do kontaktu z drugim autem a papierów (deklaracji zgodności) od niego zapewne nie znajdę (starusieńki Uniden 510) no może gdzieś w necie i jeszcze kwestia wersji językowej.
Rafsze
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafsze » 08.06.2017 18:51

Sebak masz może jakiś namiar czy np. opinie na temat tego campingu? Pozdr
sebak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 03.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebak » 15.06.2017 15:31

O który camping pytasz?
Oba są bardzo dobre, czyste, bogata infrastruktura, świetne lokalizacje, dużo atrakcji dla dzieciaków, mogę oba szczerze polecić.
Jedynie trasy o którą pytam w pierwszym wątku na odcinku Praga-Linz nie mogę rekomendować.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagicron
Trasa Praga - Linz - Salzburg - Wenecja
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022